باز کردن بوت لودر بر روی آندروید

چگونه به باز کردن بوت لودر در دستگاه اندیشه

بوت لودر چیست

بوت لودر یک قطعه از کد که می گوید سیستم عامل دستگاه اندیشه خود را چگونه به راه اندازی است. این است که معمولا به دلیل قفل شده سازنده خود را می خواهید شما را به چوب به خود نسخه سیستم عامل آندروید, است که به طور خاص برای دستگاه شما طراحی شده. با بوت لودر قفل شده است, شما می توانید deice خود را سفارشی نمی (مانند. فلش ROM سفارشی).

تهیه

باز کردن بوت لودر خود را

هشدار: باز کردن قفل بوت لودر حفره ضمانت نامه را. آن را نیز کاملا پاک (فرمت) حافظه داخلی گوشی از جمله برنامه های آندروید خود را, تماس با ما, پیام های متنی, تصاویر و غیره.

1. فعال اشکال زدایی USB بر روی دستگاه شما. (راهنمای در اینجا)

2. دستگاه خود را به کامپیوتر شما متصل از طریق یک کابل USB. اگر شما برای اولین بار به انجام این کار هستند, شما یک پاپ آپ گرفتن درخواست مجوز.

اشکالزدایی USB

3. ترمینال را باز کنید بر روی کامپیوتر شما (مطبوعات پیروزی R, عبارت cmd را وارد کنید و آمار), تغییر پوشه به ابزارهای بستر های نرم افزاری در Android SDK. معمولا, به نظر می رسد چیزی شبیه به این, اما شما باید برای پیدا کردن مسیر دقیق که در آن شما آندروید SDK بر روی کامپیوتر خود نصب کنید:
C:/آندروید SDK / ADT-بسته نرم افزاری پنجره-x86_64-20131030 / SDK / پلت فرم ابزار /

برای تغییر مسیر پوشه, شما نیاز به قرار دادن "سی دی" در مقابل آن, به طوری که کل دستور می خواهم بنابراین نگاه:
سی دی C:/آندروید SDK / ADT-بسته نرم افزاری پنجره-x86_64-20131030 / SDK / پلت فرم ابزار /

CMD

4. پس لطفا نوع خط فرمان زیر را برای بوت شدن دستگاه را به حالت fastboot:
بوت لودر راه اندازی مجدد بانک انکشاف آسیایی

5. هنگامی که دستگاه شما در حالت fastboot, نوع زیر خط فرمان:
دستگاه های fastboot

6. حالا شما می توانید شماره سریال دستگاه خود را ببینید. اگر شما می توانید شماره سریال خود را نمی بینم, و به جای آن ببینید “<منتظر دستگاه>”, نصب “آندروید SDK.

7. سپس زیر خط فرمان و مطبوعات را وارد کنید کلید تایپ:
باز کردن نصب شده fastboot

8. سلب خواهد بر روی دستگاه شما صفحه نمایش است که باید پذیرفته شود. استفاده از کلید های حجم برای انتخاب گزینه “Yes”, و دکمه قدرت برای تأیید انتخاب.

باز کردن بوت لودر

9. اگر دستگاه به صورت خودکار راه اندازی مجدد نمی, راه اندازی مجدد آن را از منو.

تبریک, شما در حال حاضر دستگاه قفل است.

به عنوان یک منبع آندروید OS باز است و در دسترس در بسیاری از سخت افزار های مختلف است, هر سازنده نسخه خود را از بوت لودر. بسیاری از آنها ارائه روش برای کمک به شما باز کردن قفل بوت لودر در وب سایت خود.

برخی از تولید کنندگان و حامل را باز بوت لودر اجازه نمی دهد, اما شما اغلب می توانید از راه های دور که در پیدا انجمن XDA توسعه دهندگان.

به اشتراک گذاشتن دکمه