آیفون انتقال اطلاعات

نحوه انتقال محتوا از قدیمی آیفون به آیفون جدید

آیا آیفون جدید شما? آیا شما می خواهید به حرکت تمام مطالب از آی فون قدیمی به جدید? زمانی که می خواهید برای انجام این کار, شما فکر است که قطعا با استفاده از iTunes یا iCloud, که روش رسمی است. و این مقاله به شما راه ساده تر برای انتقال اطلاعات از آیفون قدیمی خود را به آی فون جدید خود را نشان می دهد.

1. انتقال داده ها به آی فون جدید با استفاده از iCloud
2. انتقال داده ها به آی فون جدید با استفاده از iTunes
3. سعی کنید برخی از راه های دیگر برای انتقال داده به آی فون جدید

استفاده از iCloud

بازگشت به بالا آیفون فعلی خود را با استفاده از iCloud

1. اتصال آی فون قدیمی خود را به اینترنت با Wi-Fi. سپس به تنظیمات ضربه بزنید > iCloud > پشتیبان گیری.
2. مطمئن شوید که iCloud پشتیبان گیری است.
3. ضربه بزنید به بالا و حالا. همیشه در ارتباط ماندن در طول فرآیند به Wi-Fi متصل.
4. تا زمانی که پس از اتمام, شما می توانید پشتیبان گیری با تاریخ و اندازه در تنظیمات مشاهده کنید > iCloud > ذخیره سازی > Manage Storage. بدانید چه آیکلاد پشتیبان.

icloud_backup

انتقال نسخه پشتیبان تهیه iCloud خود را به آی فون جدید خود

1. روشن آی فون جدید خود. شما یک "سلام" صفحه نمایش را ببینید.
یادداشت: اگر شما به پایان رسید راه اندازی آی فون جدید خود در حال حاضر, مدیر تنظیمات ضربه بزنید > عمومی > Reset > پاک کردن تمام محتوا و تنظیمات. شما آیفون راه اندازی مجدد و شما را به "سلام" صفحه نمایش را ببینید.
2. ضربه تند وشدید زدن به پیروی از مراحل تا زمانی که صفحه نمایش از Wi-Fi شما را ببینید. آی فون جدید خود را برای پیوستن به شبکه Wi-Fi.
3. ادامه مراحل زیر را دنبال کنید تا ببینید برنامه های & صفحه نمایش داده, پس از آن شیر بازگرداندن از iCloud پشتیبان گیری > Next. از شما خواسته می شود تا وارد ID اپل و رمز عبور خود را.
4. انتخاب پشتیبان گیری شما فقط ساخته شده. همیشه در ارتباط ماندن به Wi-Fi و منتظر بازگرداندن روند برای تکمیل. It will take you some time, بستگی به اندازه از فایل پشتیبان و سرعت شبکه.

راه اندازی تلفن خود

با استفاده از iTunes

گرفتن پشتیبان از قدیمی آی فون خود را با استفاده از iTunes

1. آیفون فعلی خود را به کامپیوتر خود وصل کنید.
2. باز کردن iTunes و مطمئن شوید که شما را به آخرین نسخه.
3. دستگاه خود را انتخاب کنید و فایل کلیک کنید >دستگاه ها > انتقال خرید به صرفه جویی در محتوای شما از فروشگاه iTunes و یا فروشگاه App دانلود. صبر کنید تا روند پس از اتمام.
4. کلیک کنید به بالا و حالا و برای مدتی صبر کنید تا فرایند کامل. شما می توانید پشتیبان گیری در تنظیمات iTunes را ببینید > دستگاه ها.

پشتیبان گیری-آیفون-اپل-آی پاد

انتقال آیتونز پشتیبان گیری را به آی فون جدید خود را

1. روشن بر روی آی فون جدید خود را و اتصال به کامپیوتر که شما iTunes پشتیبان ذخیره شده بر روی.
2. مراحل زیر را دنبال تا صفحه نمایش از Wi-Fi شما را ببینید. سپس اتصال به iTunes شیر.
3. مراحل به تا زمانی که شما دیدن برنامه های دنبال & صفحه نمایش داده, پس از آن شیر بازگرداندن از iTunes پشتیبان گیری > Next.
4. Apple ID و رمز عبور خود را وارد کنید.
5. پشتیبان گیری شما ساخته شده است را انتخاب کنید و منتظر بمانید روند کامل. اگر نسخه پشتیبان تهیه کنید رمزگذاری شده است, شما خواسته می شود به وارد کردن رمز عبور.
6. همگام سازی هر یک از مطالب این بود که در تهیه نسخه پشتیبان به آی فون خود را با استفاده از iTunes نیست.

راه اندازی تلفن خود

راه های دیگر برای انتقال داده به آی فون جدید

به جز iTunes و iCloud, ما می توانیم برخی ابزارهای دیگر برای انتقال اطلاعات خود استفاده کنید.

1. MobileTrans

MobileTrans یک ابزار انتقال داده ها آسان برای استفاده است. می تواند همه چیز را از یک دستگاه به دستگاه دیگر در یک کلیک انتقال. و آن پشتیبانی از آندروید, IOS, ویندوز موبایل و حتی شاه توت. بنابراین اگر شما فقط یک گوشی هوشمند جدید, و از این ابزار می تواند کمک به شما برای انتقال اطلاعات تماس, پیام های متنی, تماس سیاهههای مربوط, تقویم, عکس, فیلم ها, موسیقی و برنامه های از گوشی قدیمی خود را به یکی از جدید خود.

mobiletran-مروری

2. AnyTrans

AnyTrans یک برنامه مدیریت محتوا iOS است که می توانید محتوای بین دستگاه های iOS خود را انتقال است. این پشتیبانی از تمام انواع اطلاعات: تماس با ما, عکس, موسیقی, پیام, یادداشت ها, تقویم, حتی تنظیمات سفارشی مانند تصویر زمینه, حساب کاربری iCloud, برای تلفن های موبایل, برنامه ها, حتی داده های برنامه و بازی موجب صرفه جویی, غیره.

anytrans-مروری

به اشتراک گذاشتن دکمه