بازگرداندن از دست رفته-اس ام اس-آندروید

چگونه برای بازیابی پیام های متنی حذف بر روی گوشی آندروید

اگر شما برخی از پیام های بسیار مهم است که تخلیه جعبه اس ام اس خود را حذف کرده اند. شما باید به عمل سریع. از آنجا تخلیه جعبه اس ام اس خود را می کند در واقع پیام را حذف کنید, آن را فقط به آن را از نظر پنهان فوری. بنابراین شما هنوز هم این شانس را به آنها پشت کرده اند, و یا آنها را با چیز دیگری رونویسی. در اینجا ما شما را چگونه به بازیابی حذف پیام های متنی از گوشی آندروید خود را نشان می دهد.

ابزار برای بازیابی پیام های متنی حذف

ابزار مک مبتنی بر PC های مختلف و بسیاری می تواند به شما کمک کند وجود دارد, و آنها اساسا همین کار را: اتصال تلفن آندروید خود را به کامپیوتر خود را, اسکن حافظه آندروید خود را, پس از آن شناسایی و بازیابی پیام های حذف شده. در اینجا ما یک ابزار آندروید بازیابی اطلاعات معرفی: Dr.Fone برای آندروید.

تدارکات

پس از این برنامه آندروید بازیابی اطلاعات دانلود. ما هنوز به چیزی برای انجام.

چگونه برای بازیابی پیام های متنی حذف از آندروید

حالا اجازه دهید به روند بهبود آغاز. شما را پیدا خواهد کرد آن را بسیار ساده و آسان به این عمل.

یادداشت: لطفا هر نرم افزار دیگر مدیریت آندروید در طول کل فرایند بازیابی اجرا کنید.

گام 1: راه اندازی ابزار آندروید بازیابی اطلاعات و اتصال دستگاه خود را به کامپیوتر.

تبلت یا گوشی Android خود و یا اتصال به کامپیوتر از طریق USB. این برنامه را نشان می دهد آن است که با اتصال دستگاه خود را. یک برنامه به نام MOBILE خواهد شد در آندروید خود نصب برای تضمین اتصال و بهبود فرآیند.

اتصال تلفن به رایانه

گام 2: انتخاب کنید انواع فایل های شما می خواهید به بهبود

این می تواند در بهبود 8 نوع فایل, مدیر فروش پیغام تیک تیک و روی Next کلیک کنید. اگر شما می خواهید برای بازیابی دیگران هم, سپس همه آنها را تیک.

نوع فایل را انتخاب کنید برای بازیابی

گام 3: انتخاب کنید حالت اسکن

اگر شما می توانید اطلاعات از دست رفته شناسایی حذف شده است, شما می توانید انتخاب کنید که تنها برای فایل های پاک اسکن. یا شما باید حالت اسکن دیگر را امتحان کنید.

یادداشت: فقط اسکن فایل های حذف شده به زمان کمتری را.

حالت اسکن

گام 4: آماده برای شروع

ابزار بازیابی به طور خودکار دستگاه شما روت برای بازیابی حداکثر مقدار از داده. پس از روند بهبود دستگاه خود را به وضعیت بدون ریشه بازگشت. شروع کلیک کنید.

گام 5: اسکن آندروید خود را

این برنامه شروع به تجزیه و تحلیل دستگاه خود را, و سعی کنید به مجوز ریشه. شما باید به دستگاه خود را روشن و اجازه می دهد requrest SuperSU را.

گام 6: پیش نمایش و بازیابی محتوای حذف شده

Dr.Fone برای آندروید، تمام محتویات بازیابی لیست. شما می توانید پیش نمایش آنها را و تصمیم بگیرید که چه می خواهید به بهبود. تیک آنها کلیک کنید و بازیابی. بهبود داده خواهد شد به عنوان یک HTML یا فایل TXT در کامپیوتر شما ذخیره.

بازیابی اس ام اس-آندروید

چگونه به هرگز پیام های متنی خود را از دست ندهید

بهترین راه برای جلوگیری از از دست دادن داده ها پشتیبان گیری است. ما نشان می دهد یک برنامه رایگان به نام اس ام اس های پشتیبان گیری & بازگرداندن.

1. باز کردن برنامه و شیر پشتیبان گیری.
2. انتخاب کنید چه چیزی دقیقا می خواهید برای ایجاد یک نسخه ی پشتیبان از, then tap پشتیبان گیری محلی فقط. آن را به فایل پشتیبان بر روی دستگاه ذخیره سازی Android خود را ذخیره کنید. اگر شما می خواهید برای ارسال فایل های پشتیبان خود را در Google Drive, Dropbox و یا یک آدرس ایمیل, شما می توانید دیگر را انتخاب کنید.

اس ام اس، پشتیبان گیری-بازیابی-1
3. برای بازگرداندن پیام از نسخه پشتیبان تهیه بسیار آسان است, فقط شیر بازگرداندن در صفحه اصلی, و سپس روی فایل پشتیبان در لیست. اگر شما نسخه پشتیبان تهیه را ارسال کرده اند, شیر منوی بالا سمت راست, then tap بار از.

اس ام اس، پشتیبان گیری-بازیابی-2

به اشتراک گذاشتن دکمه