recover-deleted-photos

چگونه به بازیابی عکس های پاک در دستگاه اندیشه خود

اگر شما عکس های خود را به اشتباه حذف شده اند و یا از بین برود دستگاه خود را به فلش رام جدید. سپس شما نیاز به خواندن این راهنمای گام به گام برای یادگیری نحوه ی برای بازیابی عکس های از دست رفته خود را در آندروید خود را. ما شما را چگونه از آن آسان است را نشان می دهد. شما فقط نیاز به حرکت سریع.

چرا شما می توانید عکس تماس گرفتن

هنگامی که شما در عکس را حذف کنید, فیلم ها, موسیقی و یا مطالب دیگر, آنها در واقع حذف نمی. آنها فقط نامرئی تبدیل. آنها هنوز هم در ذخیره سازی آندروید خود را. تا زمانی که شما پیدا شده است حذف برخی از عکس های مهم را به اشتباه, مدیر فروش در اسرع وقت عمل سریع. سریع تر شما عمل می کنند, بیشتر احتمال دارد شما به بازیابی عکس های حذف شده.

یادداشت: غیرفعال کردن Wi-Fi و اتصال داده بهتر خواهد بود.

چگونه به بازیابی عکس های پاک در آندروید

WARN: روند بهبودی نیاز به دسترسی ریشه بر روی گوشی شما, که ضمانت نامه را VAID.

1. دانلود و نصب آندروید فایل ابزار بازیابی Dr.Fone نام برای آندروید بر روی کامپیوتر شما.

2. گوشی خود را به کامپیوتر خود را با کابل USB. تو باید فعال کردن اشکال زدایی USB بر روی تلفن خود را برای این فرایند. یک برنامه به نام Mobilego خواهد شد روی گوشی شما نصب.

یادداشت: لطفا هر نرم افزار دیگر مدیریت آندروید با روند بهبود اجرا کنید.

اتصال تلفن به رایانه

3. انتخاب نوع فایل شما می خواهید به بهبود: اطلاعات تماس, پیام, ثبت تماسها, پیام های WhatsApp & فایل پیوست, عکس, صوتی, ویدیو و اسناد. Then click Next.

نوع فایل را انتخاب کنید برای بازیابی

4. انتخاب برای اسکن فایل های پاک شده و یا تمام فایل های. تنها فایل های پاک شده اسکن خواهد شد زمان کمتری را. کلیک کنید Next.

حالت اسکن

5. این برنامه اطلاع شما که آن را به طور خودکار تلفن خود را به ریشه و پس از بهبودی به وضعیت بدون ریشه. کلیک کنید شروع.

6. Dr.Fone گوشی خود را تجزیه و تحلیل و راه اندازی مجدد آن. و شما باید اجازه دهید کاربران بالاتر را میدهد اعطای که بر روی گوشی شما.

7. ابزار بازیابی گوشی خود را اسکن و لیست نتایج. شما می توانید پیش نمایش و کسانی که مطالب شما می خواهید برای بازیابی انتخاب کنید با چک کردن جعبه در مقابل آنها. Then click بهبود یافتن. این برنامه از شما خواهد خواست که در آن به صرفه جویی در عکس های بازیافت بر روی کامپیوتر شما. صبر کنید تا پایان فرایند.

چگونه تا از عکس ها بر روی آندروید خود را

شما می توانید به عکس ها و فیلم دستگاه خود را به گوگل کتابخانه عکس خود را با روشن پشتیبان گیری خودکار در منوی تنظیمات. این می تواند شامل عکس های شما را با دوربین تلفن, عکس دانلود بر روی دستگاه شما, و عکس ها توسط برنامه های ذخیره شده.

یادداشت: این عکس ها خصوصی هستند مگر اینکه شما را انتخاب کنید به آنها را به اشتراک.

مراحل به نوبه خود پشتیبانگیری خودکار

  1. بر روی گوشی آندروید خود را, شیر تنظیمات Google برنامه.
  2. شیر پشتیبان گیری خودکار
  3. تغییر ضامن بر.

Auto-Backup

به اشتراک گذاشتن دکمه