بازیابی-حذف-فایل های بر روی آندروید

چگونه برای بازیابی اطلاعات حذف از گوشی آندروید خود

شما ممکن است به طور تصادفی حذف اطلاعات تماس, SMS, عکس, فیلم ها و یا فایل های بر روی گوشی آندروید خود را. آیا ناراحت نمی شود, شما باید سعی کنید برای بازیابی اطلاعات در اسرع وقت. و لطفا به یاد داشته باشید را ذخیره کند و یا نصب هر چیزی را به دستگاه شما یا آن را خاموش تا زمانی که شما تلاش بازیابی. از آنجا که اطلاعات حذف شده است به احتمال زیاد توسط هر یک از مطالب جدید رونویسی می شود.

آماده سازی برای بازیابی اطلاعات در آندروید

چگونه برای بازیابی اطلاعات حذف در آندروید

پس از انجام آماده سازی بالا, بازیابی اطلاعات حذف شده خود را یک کار بسیار ساده است. شما فقط نیاز به چند کلیک.

گام 1: دستگاه شما اتصال

دستگاه خود را به کامپیوتر وصل کرده و راه اندازی ابزار آندروید بازیابی اطلاعات.

گام 2: شناسایی دستگاه خود را

این نرم افزار را امتحان کنید برای اتصال دستگاه شما و کامپیوتر شما. یک برنامه به نام MOBILE به طور خودکار بر روی گوشی شما نصب شده برای تضمین اتصال و بهبود فرآیندهای. و لطفا به هر نرم افزار دیگر مدیریت آندروید در طول این فرایند را شروع کنید.

یادداشت: اگر اشکال زدایی USB غیر فعال کردن است, این برنامه به شما میآموزد که چگونه به آن را فعال کنید.

اتصال تلفن به رایانه

گام 3: آماده به اسکن دستگاه مطلع

در حال حاضر نرم افزار آماده به اسکن دستگاه آندروید خود را. شما یک پنجره مانند این را ببینید. انتخاب نوع اطلاعات شما می خواهید به بهبود: اطلاعات تماس, SMS, ثبت تماسها, پیام های WhatsApp & فایل پیوست, عکس, فیلم ها, صوتی, و یا برخی از فایل های دیگر. بررسی آنها و کلیک Next to continue.

نوع فایل را انتخاب کنید برای بازیابی

سپس از شما خواسته خواهد شد را انتخاب کنید برای اسکن فایل های حذف شده و یا تمام فایل های. بدیهی است, تنها اسکن فایل های پاک شده به زمان کمتری را.

حالت اسکن

به منظور بازیابی اطلاعات بیشتر, نرم افزار دستگاه خود را به طور خودکار ریشه و بعد از روند بهبود وضعیت بدون ریشه بازگشت آن.

گام 4: شروع اسکن

این برنامه گوشی آندروید خود را اسکن اطلاعات حذف شده. بعد از چند دقیقه, این فرآیند باید به پایان رسید. همه اطلاعات قابل بازیابی ذکر شده خواهد شد. داده هایی را که نیاز به بهبود انتخاب کنید و کلیک کنید بهبود یافتن. شما می توانید یک مسیر بر روی کامپیوتر خود را انتخاب کنید برای نجات این بهبود داده به عنوان یک HTML یا فایل TXT.

یادداشت: نرم افزار آندروید بازیابی اطلاعات می توانید هر یک از مطالب بازیابی قرار داده نشده به گوشی خود را به طور مستقیم.

اسکن گوشی خود را

چگونه به هرگز اطلاعات شما را دوباره از دست دادن

اطلاعات بی بها است. اما, بازیابی اطلاعات پرهزینه است. شما باید یک عادت خوب فرم را به بالا و داده به طور منظم.

بسیاری از راه هایی به عقب تا اطلاعات خود را در اندیشه وجود دارد. شما می توانید به طور مستقیم کپی و عکس, فیلم ها, صوتی, و اسناد دیگر به کامپیوتر. با استفاده از سرویس پشتیبان گیری گوگل به همگام سازی مخاطبین, SMS, تقویم, غیره. به حساب گوگل شما.

انتقال فایل Android یک نرم افزار بسیار مفید است که می توانید به اطلاعات آندروید خود را به کامپیوتر شما می باشد. این هر دو نسخه ویندوز و مک. شما می توانید در زیر دانلود کنید.

مراحل را به بالا و آندروید در یک کلیک
1. اجرای نرم افزار و اتصال گوشی خود به کامپیوتر شما. کلیک کنید بازگشت به بالا تلفن شما در صفحه اصلی نرم افزار.


2. این نرم افزار می توانید به بالا تماس, پیام های متنی, تماس سیاهههای مربوط, برنامه ها, صوتی, فیلم ها, عکس و تقویم. تیک تیک کسانی که می خواهید کلیک کنید و شروع انتقال. فایل های پشتیبان می شود به طور پیش فرض در C ذخیره:\کاربران مدیر اسناد با Wondershare MobileTrans پشتیبان گیری. شما می توانید مسیر ذخیره در تنظیمات تغییر دهید.

mobiletrans نسخه پشتیبان تهیه

به اشتراک گذاشتن دکمه