MP4

چگونه برای تبدیل دی وی دی به فرمت MP4

این آموزش ساده در مورد چگونگی تبدیل DVD به فرمت MP4 می باشد. اگر شما می خواهید برای لذت بردن از فیلم های DVD مورد علاقه خود را با دستگاه های قابل حمل خود را, من معتقدم که راهنمای فقط آنچه شما نیاز دارید.

همانطور که می دانیم, MP4 بسیار سازگار با دستگاه های قابل حمل مانند آی فون, آی پاد, اپل, گوشی های آندروید, آتش افروختن, غیره. هنگامی که شما تبدیل دی وی دی به MP4 فرمت های تصویری و انتقال به گوشی های تلفن همراه و یا قرص, دی وی دی چاک دهنده بزرگ با خروجی عالی فیلم با کیفیت باعث می شود که این تبدیل شوند بسیار لذت بخش تر. بنابراین قبل از شروع تبدیل, من به شما توصیه این DVD به MP4 تبدیل به rip کردن فیلم های خود را به MP4.

چگونه برای تبدیل دی وی دی به MP4 با ترمز دستی

ترمز دستی معروف ابزار مبدل ویدیو رایگان خوب است. با آن, شما به راحتی می تواند تبدیل دی وی دی غیر محافظت شده به MP4 یا MKV فرمت.

ترمز دستی

گام 1: دانلود ترمز دستی از اینجا. آن را اجرا کنید.
گام 2: واردات DVD های کلیک “منبع” -> “باز کردن پوشه”, سپس DVD خود را انتخاب کنید.
گام 3: مرور و مسیر مقصد فایل MP4 تبدیل را انتخاب کنید.
گام 4: را انتخاب کنید MP4 در تنظیمات خروجی. یا شما می توانید برخی از ایستگاه از پیش تنظیم در سمت راست از ابزار را انتخاب کنید.
گام 5: کلیک کنید “شروع” و منتظر روند تبدیل به پایان رسید.

چگونه تبدیل به دی وی دی حفاظت به MP4 با ویدئو تبدیل نهایی

با HandBrake, شما می توانید با بیشتر مواقع برخورد. اما ضعیف در دی وی دی های محافظت شود. در این مورد, شما نیاز به استفاده از برخی از نرم افزار دی وی دی چاک دیگر, مانند WinXDVD (همچنین مشاهده کنید: بهترین 7 ربرس DVD رایگان و بالا 5 مک رایگان دی وی دی چاک دهنده ).

در اینجا ما از ویدئو تبدیل نهایی برای آموزش.

گام 1: منبع واردات DVD
قرار دادن دیسک DVD را در درایو دی وی دی خود و کلیک کنید “بار DVD” دکمه برای بارگذاری DVD.

گام 2: انتخاب مشخصات خروجی
کلیک کنید و MP4 را انتخاب کنید در تنظیمات خروجی در سمت راست پنجره.

تبدیل DVD به MP4

گام 3: شروع DVD تبدیل MP4

راه خروجی را انتخاب کنید برای فیلم تبدیل فایل. سپس بزرگترین کلیک کنید “تبدیل” را فشار دهید برای شروع تبدیل دی وی دی به MP4 و در کوتاه مدت در حالی که به پایان رسید خواهد بود. پس از تبدیل, شما می توانید فایل های ویدئویی به سرعت کلیک کنید “باز کردن پوشه”.

به اشتراک گذاشتن دکمه