پشتیبان گیری اندیشه تلفن

چگونه تا از گوشی های آندروید خود

این یک عادت خوب به عقب تا اطلاعات گوشی خود را به طور منظم است. از آنجا که شما هرگز نمی دانید که شما به آن نیاز خواهد. مثلا, ریشه کن گوشی خود را, فلش ROM خطرناک هستند, شما ممکن است اطلاعات مهم خود را از دست.

در این آموزش, ما می رویم به معرفی 4 راه را به بالا و گوشی آندروید خود را.

 1. داده ها را کپی به کامپیوتر
 2. استفاده از سرویس های گوگل
 3. استفاده از شخص ثالث نرم افزار
 4. استفاده از تلفن همراه نرم افزار انتقال

روش 1: داده ها را کپی به کامپیوتر

به عنوان گوشی های آندروید می تواند به عنوان یک دیسک سخت خارجی بر روی کامپیوتر نصب شده, زمانی که گوشی آندروید خود را برای اتصال به PC از طریق کابل USB, شما یک درایو جدید در کامپیوتر من را ببینید. آن را باز خواهد شد و شما به تمام فایل های خود دسترسی داشته باشید. پس از آن کپی کنید و تمام فایل را به یک پوشه در کامپیوتر شما.

یادداشت: برای کاربران مک, شما نیاز به نصب انتقال فایل Android در مک.

کپی-عکس-به-PC-1
کپی-عکس-به-PC-2
کپی-عکس-به-PC-3

اسان است, راست?

روش 2: استفاده از خدمات پشتیبان گیری گوگل

Google یک خودرو بسیار مناسب خدمات پشتیبان گیری. شما می توانید تا از اطلاعات و تنظیمات به حساب گوگل شما.

چه داده ها و تنظیمات مورد حمایت خواهد شد تا

 • اطلاعات تماس
 • تقویم و تنظیمات
 • شبکههای Wi-Fi & کلمه عبور
 • تنظیمات Gmail
 • تصاویر پس زمینه صفحه اصلی
 • برنامه های نصب شده از طریق Google Play
 • تنظیمات صفحه نمایش (روشنایی & خواب)
 • زبان &تنظیمات ورودی

مراحل تا از اطلاعات خود را با استفاده سرویس پشتیبان گیری آندروید

1. باز کردن دستگاه خود را تنظیمات
2. لمس پشتیبان گیری & تنظیم مجدد
3. بررسی "از دادههای من."

پشتیبان گیری و تنظیم مجدد

شما ممکن است بپرسید, آنچه در مورد عکس و موسیقی? نگران نباشید, شما همچنین می توانید از عکسها, فیلم ها, فایل های, و موسیقی را از دستگاه خود را با استفاده از حساب Google در راه های دیگر.

1. برای عکس ها, فیلم ها, شما می توانید پشتیبان گیری خودکار استفاده به طور خودکار به آنها را به حساب Google خود. مطمئن شوید که شما پشتیبان گیری خودکار را فعال کنید بر روی گوشی شما.
2. برای فایل ها و پوشه, لطفا به Google Drive بروید (drive.google.com).
3. برای موسیقی, شما می توانید دانلود و نصب مدیر موسیقی بر روی کامپیوتر شما, و استفاده از آن برای آپلود فایل های موسیقی خود را به Google Play.
4. برای اس ام اس و تماس سیاهههای مربوط, شما می توانید نصب اس ام اس های پشتیبان گیری + نرم افزار. این کاملا محبوب با 4.4/5 امتیاز در گوگل بازی.

خوب, گوگل در واقع فراهم می کند روش های مختلف تا از اطلاعات خود را. اما آن است که راحت کنید اگر شما می خواهید تا از تمام اطلاعات خود را. بیایید برخی از راه های راحت تر ببینید.

روش 3: استفاده از شخص ثالث نرم افزار

شما می توانید تا تقریبا همه چیز را بر روی تلفن خود را با برخی از برنامه های شخص ثالث پرداخت (ریشه مورد نیاز). در اینجا ما به شما معرفی 3 برنامه ها, و همه از آنها به نسخه رایگان:

 1. پشتیبان گیری تیتانیوم کلیدی PRO
 2. G ابر پشتیبان گیری
 3. هلیم (حق بیمه)

لطفا از لینک های بالا مراجعه برای دریافت اطلاعات بیشتر.

روش 4: انتقال استفاده از تلفن

اول, لطفا دانلود و نصب انتقال تلفن. از آن است که نسخه ویندوز و مک.

راه اندازی نرم افزار انتقال. هنگامی که اتصال گوشی خود به کامپیوتر خود را, شما را به پنجره زیر را مشاهده کنید. کلیک کنید بازگشت به بالا تلفن شما,

با انتقال تلفن, شما می توانید به تماس های خود را, SMS, برنامه ها, صوتی, فیلم ها, عکس, تماس سیاهههای مربوط و تقویم. بررسی آن محتوای شما نسخه پشتیبان تهیه و کلیک می خواهید شروع انتقال.

تلفن پشتیبانی از android

به صورت پیش فرض, فایل پشتیبان خواهد شد در C ذخیره:\کاربران مدیر اسناد با Wondershare MobileTrans پشتیبان گیری. شما می توانید تغییر ذخیره مسیر در تنظیمات.

یادداشت: اگر شما می خواهید برای بازگرداندن گوشی خود. راه اندازی نرم افزار و را انتخاب کنید بازسازی از پشتیبان گیری > MobileTrans, این نرم افزار به فایل های پشتیبان بر روی کامپیوتر به طور خودکار تشخیص. بررسی تمام مطالب شما می خواهید برای بازگرداندن کلیک کنید و شروع انتقال.

بازگرداندن-از-mobiletrans نسخه پشتیبان تهیه

به اشتراک گذاشتن دکمه