رمزگذاری از BitLocker

چگونه به رمز در آوردن یک درایو USB برای رایگان

شما ممکن است برای برخی از نرم افزار رمزگذاری رایگان برای درایو USB یا هارد دیسک خود به دنبال. چند روز پیش, من در تلاش برای پیدا کردن یک نرم افزار USB رمزگذاری برای عموی من. اما در نهایت من پیدا کردم خودم به دنبال دور و غفلت نزدیک در دست نهفته است. در حقیقت, با استفاده از ساخته شده در ابزار ویندوز به نام از BitLocker بهترین آن را به عنوان امن و بدون نیاز به پرداخت اضافی.

چگونه برای فعال سازی BitLocker به رمز در آوردن درایو USB

First of all, شما باید مطمئن شوید که سیستم عامل کامپیوتر شما هر گونه طعم غیر خانه از ویندوز ویستا / 7/8 / 8.1 / 10 است. از آنجا که طعم اصلی ویندوز ویستا / 7/8 / 8.1 / 10 از ابزار BitLocker در آنها را ندارد. همچنین, هر نسخه از ویندوز قبل از ویندوز ویستا از BitLocker ندارد.

1. ورود به حساب کاربری مدیر برای ویندوز شما.
2. قرار دادن درایو USB به کامپیوتر شما و دوبار کلیک کنید این PC بر روی دسکتاپ.
3. راست کلیک کنید و درایو USB را کلیک کنید و روشن از BitLocker.

رمزگذاری-USB درایو-1

4. را انتخاب کنید چگونه می خواهید برای باز کردن این درایو. شما می توانید یک رمز عبور یا یک کارت هوشمند استفاده. در اینجا من یک رمز عبور استفاده کنید برای باز کردن درایو در این تظاهرات. (استفاده از رمز عبور خواهد بود آسان تر است.)

رمزگذاری-USB درایو-2

5. انتخاب کنید راه را به بالا و کلید بازیابی خود را. شما می توانید آن را به حساب مایکروسافت خود را ذخیره کنید, یک فایل بر روی کامپیوتر, و یا چاپ کلید بازیابی. من ذخیره در یک فایل را انتخاب کنید.

رمزگذاری-USB درایو-3

یادداشت: کلید بازیابی کلید پشتیبان گیری که شما می توانید استفاده کنید برای دسترسی درایو USB رمزگذاری شده خود را در مورد شما رمز عبور خود را فراموش یا از دست دادن کارت های هوشمند خود است.

6. در ذخیره سازی BitLocker به عنوان کلید بازیابی جعبه, یک محل ذخیره را انتخاب کنید, and then click صرفه جویی.
7. در زیر انتخاب کنید که چقدر از درایو خود را به رمز در آوردن پنجره, را انتخاب کنید تنها فضای هارد دیسک رمزگذاری استفاده, که سریع تر خواهد بود, کلیک کنید و Next.

رمزگذاری-USB درایو-4

8. کلیک کنید شروع رمزنگاری اگر شما آماده است.

رمزگذاری-USB درایو-5

9. صبر کنید تا کامل فرایند رمزگذاری. این مدت زمان طولانی را, لطفا صبور باشید.

رمزگذاری-USB درایو-6

چگونه به خاموش کردن از BitLocker

برو به صفحه کنترل, کلیک کردن سیستم و امنیت, کلیک کردن BitLocker درایو رمزگذاری, سپس شما می توانید وضعیت رمزگذاری درایو را ببینید هر یک از.

کلیک کنید خاموش کردن از BitLocker, and then click رمزگشایی درایو. صبر کنید تا کامل فرایند.

dencrypt-USB درایو

به اشتراک گذاشتن دکمه