در iOS-8

چگونه برای بازگشت به iOS 8 بتا به IOS 7.1.1

اپل در iOS 8 بتا به توسعه دهندگان. شاید شما آن را نصب, اما آن را بیش از حد حشره دار است که شما نه می تواند ایستادن. بعد از آن شما می خواهید برای رفتن به در iOS 7.1.1. در حقیقت, تنزیل رتبه از در iOS 8 به iOS 7 بسیار آسان می باشد. فقط این دستورالعمل را دنبال کنید.

شما تمام اطلاعات خود را از دست می دهند

قبل از شروع, شما باید بدانید که شما تمام اطلاعات شما را از در iOS از دست دادن 8 و شما می توانید دستگاه خود را از در iOS بازگرداندن نیست 8 پشتیبان گیری بر روی دستگاه 7. این بدان معناست که اگر شما فقط در iOS دارند 8 پشتیبان, شما می توانید از آن استفاده کنید نه برای بازگرداندن دستگاه شما پس از تنزیل رتبه. اما اگر شما مسن تر iCloud یا iTunes پشتیبان گیری از در iOS 7, شما قادر خواهید بود برای بازگرداندن به آن. پس لطفا مطمئن شوید که شما حمایت کردن اطلاعات مهم خود را با iTunes و یا iCloud.

چگونه به جمع و جور در iOS 8 بتا به IOS 7.1.1

1. دانلود properiOS 7.1.1 IPSW فایل سیستم عامل برای دستگاه شما اینجا.

2. دستگاه خود را به کامپیوتر خود وصل و راه اندازی آخرین نسخه از آیتونز.

3 کلید Shift را پایین نگه دارید (در ویندوز) و کلیک بر روی دکمه بازیابی, در حالی که کاربران مکینتاش پایین نگه داشتن کلید Alt یا Option های کلیدی.

بازیابی آیفون

4. مرور و انتخاب های iOS 7.1.1 IPSW فایل سیستم عامل شما قبل از دانلود و دکمه Open را کلیک کنید.

5. دستگاه شما در حال حاضر به IOS بازیابی 7.1.1. بازگرداندن روند ممکن است در مورد را 10-15 دقیقه. پس از تکمیل, دستگاه خود را از در iOS کاهش داد 8 بتا به IOS 7.

6. اگر شما در iOS 7 پشتیبان, شما هم اکنون می توانید دستگاه خود را از بازگرداندن آن را به.

یادداشت:

1. اپل پنجره امضاء برای هر سیستم عامل زیر در iOS بسته شده است 7.1.1. بنابراین غیر ممکن است به بازگشت به در iOS 7.0.6 و یا زیر, فقط در iOS 7.1.1.

2. اگر شما در حال جیل بریک و ارتقاء به سیستم عامل 8 بتا, شما فرار از زندان خود را از دست. اگر می خواهید بعد از تنزیل رتبه به فرار از زندان, شما ممکن است بخواهید به خواندن این: چگونه به فرار از زندان در iOS 7.1.1 با PANGU در ویندوز یا مک.

به اشتراک گذاشتن دکمه

  • Markw

    I مواد در مورد چگونگی ساخت جمع و جور کردن ساده و موثر از سیستم عامل iOS توصیه می کنم 8 انجام در iOS 7 download.net.pl/downgrade-Z-IOS-8-DO-IOS-712/n/4758/