macfreedvdripper

بهترین ربرس DVD رایگان برای مک

DVD تبدیل به دیسک سخت یک راه خوب برای مدیریت و محافظت از دیسک شما می باشد

شما ممکن است بسیاری از دی وی دی ها در مجموعه خود داشته باشند, که فضای زیادی را در اتاق خود را. و آن را نیز دشوار برای مدیریت آنها. نگاه, هر بار که شما می خواهید به تماشای یک فیلم, شما نیاز به گرفتن برخی از زمان به آن را انتخاب کنید اول از مجموعه بزرگ خود را. و دیسک دی وی دی ممکن است در طول بازی و خش.

اگر شما می خواهید یک مدیریت بهتر از دی وی دی خود و حفاظت از آنها بهتر, پس از آن فقط پاره کردن دی وی دی به فرمت دیجیتال. این کار پیچیده به عنوان شما فکر می کنید. با چاک دهنده DVD شما به راحتی می توانید rip کردن تمام دی وی دی خود را فقط در چند کلیک. و این مقاله شما را به بهترین ربرس رایگان دی وی دی برای مک معرفی.

ترمز دستی برای مک

ترمز دستی-MACمنبع باز مبدل ویدئویی شناخته شده و دی وی دی چاک دهنده. این می تواند بر روی پلت فرم های متعدد اجرا, مک شامل. ترمز دستی می توانید فایل های چند رسانه ای رایج ترین و هر دی وی دی و یا منابع از bluray که هر نوع از حفاظت از کپی شامل نمی روند. قالب خروجی می .MP4(.M4V) و فایلهای. همیشه باید .MP4 را انتخاب کنید(M4V) به عنوان فایل های MKV می کند به خوبی در سیستم عامل مک X بازی نیست. (همچنین مشاهده کنید: بهترین 4 رایگان پخش MKV ویدئو برای سیستم عامل Mac OS X)

یادداشت: ترمز دستی می تواند دی وی دی کپی محافظت شده را تبدیل کند.

 

MakeMKV برای مک

seeweather-MACMakeMKV کدگذار ویدیو که می تواند DVD و Blu-ray دیسک های پاره و تبدیل فایل های ویدئویی است. این حفظ بیشتر اطلاعات از رسانه های منبع، اما آن را به هیچ وجه تغییر نمی کند. پس از آن تا به سرعت بسیار بالا در هنگام تبدیل فایل. و شما باید توجه داشته باشید که MakeMKV تنها می تواند خروجی با فرمت فایلهای.

یادداشت: MakeMKV می تواند دی وی دی های محافظت شده و ضبط و پخش اشعه پاره. DVD تبدیل رایگان است در حالی که پاره های Blu-ray نیاز به یک هزینه.

MacX DVD چاک دهنده

macxdvdripperMacX DVD چاک دهنده نسخه رایگان قدرتمند و رایگان DVD چاک دهنده است. این شما را قادر به rip کردن هر دو دی وی دی خانگی و محافظت. MacX DVD چاک دهنده است به طور مداوم پشتیبانی برای مطابقت با آخرین تکنولوژی رمزگذاری DVD, به راحتی از بین بردن حمایت های DVD کپی, مانند رمزنگاری CSS, حمایت های منطقه RCE, ARCCOS حفاظت از کپی, حتی دی وی دی های رمزگذاری شده دیزنی.

 

DVDFab با HD Decrypter برای مک

HD-decrypter-02DVDFab با HD Decrypter برای مک یک نسخه ساده از DVDFab با دی وی دی کپی برای کپی مک و DVDFab با پخش Blu-ray برای مک است که می تواند DVD / Blu-ray را بر روی مک خود را کپی می باشد. این می تواند تقریبا هر دی وی دی قدیمی / بلو ری کپی, سرعت کپی کردن بسیار سریع و با کیفیت فوق العاده است. بعلاوه, آن را می توانید پوشه DVD فقط خروجی و پوشه های Blu-ray.

به اشتراک گذاشتن دکمه