خطرات به ریشه

آیا هیچ گونه خطری برای ریشه دستگاه Android وجود دارد

شما ممکن است مقدار زیادی از آموزش دیدن به شما گفتن که چگونه برای ریشه تلفن و یا قرص خود را, اما به ندرت ذکر هر گونه خطرات بالقوه. بنابراین این مقاله به برخی سوالات در مورد خطرات ناشی از ریشه پاسخ.

مربوط:

ریشه چیست?
چه از ریشه به دست آوردن من?
باز کردن bootload شما
چگونه برای ریشه دستگاه اندیشه خود را
چگونه تا از تلفن آندروید

آیا این پتانسیل را دارند که آجر دستگاه?

Yes, ممکن است. از آنجا که شما در حال بازی با فایل های سیستم خود را به شما را اجرا خطر bricking تلفن خود را (تلفن به معادل دولت غیر قابل استفاده ارائه شده به آجر). اما باید بسیار بعید است اگر شما به دقت پیروی از دستورالعمل. شما می دانید, وجود دارد دهها هزار نفر از کاربران آندروید تلفن های خود را با موفقیت ریشه اند. حتی اگر واقعا به شما آجر تلفن, می توان آن را بهبود 99% از زمان و تنها با سیستم عامل های رایانه ای دیگر و یا چشمک زن پشت سهام سیستم عامل.

آیا آن را از درجه اعتبار ساقط گارانتی من?

قطعا. اما در اکثر موارد شما این فرصت را به بازگرداندن تلفن خود را به یک بیماری است که آنها هرگز می دانیم که شما تلفن خود را ریشه دارند. و گاهی اوقات آنها حتی نمی چک کنید اگر شما تلفن خود را هنگامی که شما آن ریشه بازگشت.

آیا گرفتن به روز رسانی متوقف من?

آیا نمی, ریشه متوقف نخواهد شد شما گرفتن هر گونه به روز رسانی. اگر شما ریشه و نگه داشتن سهام ROM یا فلش ROM سهام, شما هنوز هم خواهد شد به روز رسانی OTA (اما در حال اجرا به روز رسانی خواهد شد سازمان ملل متحد ریشه تلفن خود را). و اگر شما فلش ROM سفارشی, شما همچنین می توانید به روز رسانی ثابت خود را دریافت (مانند سیانوژن مد, Pananoid).

آیا پلیس نشان می دهد تا در درب جلو من روز بعد?

آیا نمی, ریشه کن گوشی خود را غیر قانونی نیست. پس وقت را در مورد این نگران نباشید. در کنار, که آن را می داند!

هر چیز دیگری باید در مورد ریشه کن می دانم?

آیا نمی, واقعا, ریشه کن یک فرایند نسبتا بدون درد و با بسیاری از این “آسان یک تماس (un)ابزار ریشه” و حتی پس از آن است مجموعهای از راهنما و کمک از XDA به شما را راهنمایی و رفع هر گونه مشکلی شما ممکن است وجود دارد. اما اگر شما با تلفن خود را فقط در راه خوشحال هستند آن است, پس از آن انجام نمی ریشه.

به یاد بگیرند که چگونه برای ریشه, لطفا انجام برخی از خواندن در مورد دستگاه شما در کتاب مقدس از اندیشه: انجمن های ایران.

به اشتراک گذاشتن دکمه