بالا 7 بهترین نرم افزار دی وی دی چاک دهنده رایگان

اگر چه بلو ری در حال حاضر تبدیل شدن به امروز بیشتر رایج. DVD است که هنوز هم غالب در بازار. و یک نرم افزار DVD چاک دهنده خواهد بود برنامه باید، باید برای عاشقان DVD. شما می توانید محتوای دی وی دی به فایل های ویدئویی را با کدگذاری DVD در MP4 کپی, AVI, MKV, مصرف غذا, WMV و یا فرمت های ویدیویی دیگر. فایل های پاره پاره را می توان بر روی کامپیوتر و یا دستگاه های دیگر را نجات داد, مانند تلفن همراه و تبلت, برای ویرایش بیشتر, پشتیبان, به اشتراک گذاری یا پخش.

اگر شما از یک مجموعه بزرگ از فیلم های دی وی دی و ویدیو های از موسیقی, می خواهید برای استخراج یک فصل و یا به آن نسخه پشتیبان کامل از آنها. شما ممکن است نیاز به دی وی دی چاک دهنده. و اگر شما همیشه به دنبال رایگان دی وی دی چاک دهنده, نمی دانم که بهترین. در اینجا ما به شما یک بررسی از بالا رایگان دی وی دی چاک دهنده را.

همچنین مشاهده کنید: بهترین نرم افزار رایگان دی وی دی چاک برای مک

من چند ربرس رایگان DVD آزمایش, این واقعا سخت است برای گفتن که یکی از بهترین است. شاید پشتیبانی از فرمت های مختلف خروجی ویدئو, اما می تواند حفاظت رمزگشایی. شاید B می توانید آخرین دی وی دی حفاظت شده تبدیل. اما, آن را به ساعت تبدیل DVD را. حتی گرفتن نتیجه بهتر در هنگام استفاده از C و D با هم.

بیایید نگاهی که در حال حاضر در لیست هستند.

با WinX DVD چاک دهنده: بهترین سریعترین رایگان دی وی دی چاک دهنده برای تبدیل و تبدیل دی وی دی به MP4, AVI, WMV, آیفون, آندروید

نرم دی وی دی چاک دهندهبا WinX DVD چاک دهنده DVD تبدیل رایگان نرم افزار مستقل برای ویندوز و مکینتاش می باشد. این می تواند دی وی دی به فرمت های ویدیویی مختلف از جمله MP4 تبدیل, WMV, مصرف غذا, FLV, MPEG, و یا دی وی دی به آی فون, آی پاد, تلویزیون اپل, آندروید, PSP فیلم ها در سرعت سریع بدون هیچ گونه پشتیبانی 3سوم-بسته های کدک حزب.

این نرم افزار رایگان و شاخه. نسخه رایگان اجازه می دهد تا شما را به حذف تمام حمایت های DVD کپی رایج, از جمله رمزگذاری CSS, کد منطقه, سونی ARCCOS, UOPs, APS, RCE, غیره. و تبدیل دی وی دی به ویدئو. در حالی که نشانی از آخرین دیزنی محافظت شده DVD را پشتیبانی نمی کند. اگر شما می خواهید برای انجام این کار, شما نیاز به ارتقاء به پلاتین و یا استفاده از برنامه های دیگر برای حذف حفاظت از کپی اولین.

از HandBrake: منبع باز ویدیو کدگذار, پشتیبانی از تقریبا هر فرمت

ترمز دستیاز HandBrake رمزگذار ویدئو های مورد علاقه ما برای ساده آن است, آسان برای استفاده, آسان برای نصب, و گزینه های قدرتمند افزایش سرعت برای دریافت بهترین کیفیت تبدیل به عنوان یک نتیجه. این یک ابزار منبع باز برای تبدیل فیلم ها و DVD به تقریبا هر فرمت است, در دسترس برای ویندوز, لینوکس یا Mac OS X.

این عالی است اما تنها قادر به خواندن و تبدیل کد غیر محافظت شده DVD. برای آن غیر قانونی است. بنابراین شما نیاز به استفاده از 3سوم-نرم افزار شخص به حذف proctection اول, مثلا, نرم افزار AnyDVD is a good choice, پس از آن خواندن و پاره کردن دی وی دی با HandBrake.

DVDFab با HD Decrypter: کپی دی وی دی و بلو ری به دیسک های خالی و یا دیسک سخت, دو حالت کپی دسترس

نرم افزار DVDFab-HD-decrypter
در حقیقت, DVDFab با HD Decrypter بخشی از DVDFab با کپی دی وی دی و Blu-ray را کپی می باشد. پس از آن است که بیشتر شبیه به یک کپی DVD به جای دی وی دی چاک دهنده. این نسخهها کار میکند به عنوان یک DVD Decrypter رایگان, می تواند حفاظت را حذف و کپی DVD / مطالب بلو ری به دیسک های شیرین و مطلوب و یا دیسک سخت(نسخه رایگان ممکن است آخرین حفاظت رمزگشایی را پشتیبانی نمی کند). این شما را قادر به یکی از دو کپی دیسک کامل و یا فقط کپی فیلم اصلی.

نسخه رایگان تنها می توانید انجام دهید 1:1 کپی, را پشتیبانی نمی کند فشرده سازی یک DVD9 به DVD5. یا شما نیاز به پرداخت. این می تواند دیسک های بار, پوشه و تصویر ISO, و خروجی همان.

MakeMKV: با یک کلیک souliton برای تبدیل DVD و Blu-ray به MKV

MakeMKVMakeMKV می تواند به سرعت و به راحتی دی وی دی و دیسک های بلو ری به فایل های MKV با کیفیت بالا تنها با یک کلیک. این فقط می تواند خروجی با فرمت MKV و با پشتیبانی از DVD های تجاری و Blu-ray دیسک های حفاظت. DVD تبدیل همیشه آزاد خواهد شد, اما بلو ری تبدیل فقط تا زمانی که آزاد است 30 روز.

MakeMKV از اختصاصی تبدیل ویدئو کلیپ ها (و معمولا رمزگذاری شده) دیسک به مجموعه ای از فایل های MKV, حفظ اطلاعات بیشتر، اما آن را به هیچ وجه تغییر نمی کند. پس از آن بسیار سریع, می تواند تبدیل به همان سرعتی که درایو شما می توانید داده ها به عنوان خوانده شده.

یادداشت: فرمت MKV می تواند آهنگ های مختلف صوتی / تصویری با تمامی متا اطلاعات ذخیره و حفظ فصل. هستند بسیاری از بازیکنان است که می تواند فایل های MKV تقریبا بر روی تمام سیستم عامل بازی وجود دارد, شما می توانید علاقه مند بهترین 4 پخش MKV در سیستم عامل مک X.

کارخانه فرمت: تبدیل دی وی دی و سی دی های mucis به فرمت های فایل های متعدد مناسب برای دستگاه های قابل حمل

کارخانه فرمتهمانطور که از نام آن, این نرم افزار رایگان قوی ترین در فرمت های فایل های متعدد آن حمایت است, از جمله ویدیو به ویدیو, صوتی به صوتی, دی وی دی به ویدئو, و همچنین تصویر به تصویر. این انعطاف پذیر و قابل تنظیم است و اجازه می دهد تا چندین تنظیمات خروجی مانند اضافه کردن نوشته و متن شما را تغییر می دهد, زیرنویس و بسیاری از گزینه های دیگر.

کارخانه فرمت پشتیبانی از تبدیل دی وی دی حفاظت, اما به آزمون من, آن را می توانید تنها بخشی از آنها را. شاید فقط می توانید برخی از CSS محافظت شده دی وی دی های قدیمی پشتیبانی.

کارخانه قالب رایگان, اما بسیاری از تبلیغات آزار دهنده در رابط کاربری آن وجود دارد.

Freemake: نرم افزار رایگان نهایی قدرتمند برای تبدیل ویدئو و دی وی دی

دانلود Freemake-ویدئو تبدیلFreemake نرم افزار قدرتمند نهایی است, آن را نه تنها یک مبدل ویدئویی است, بلکه وی دی چاک دهنده, دی وی دی رایتر, ضبط و پخش اشعه سوز, آنلاین تبدیل MP3, نمایش به صورت اسلاید ساز و تر. همچنین این برنامه 200+ فرمت های ورودی و قادر به تبدیل فیلم ها به دستگاه های قابل حمل, مانند اپل, آیفون, آی پاد, آندروید, PSP, توت سیاه, غیره. رایت ویدئو به دی وی دی و دیسک های Blu-ray. ریپ فیلم های آنلاین با URL مستقیم جا به جا از 50+ سایت.

اما آن را به دی وی دی های رمزگذاری شده را پشتیبانی نمی کند یا. این تصادفات در تقریبا در تمام دی وی دی های تجاری من مانند ثور و مرد آهنین 3.

یادداشت: و این نرم افزار نیاز به دات نت فریم ورک 4.0 نمایش کارفرما. اگر شما آن را ندارید, جادوگر در راه اندازی Freemake آن را به PC خود نصب کنید.

DVD پلاستیک حرارتی: راه حل رایگان برای کوچک کردن دی وی دی اصلی را بر روی رسانه ضبط.

DVD-کوچکDVD کوچک یکی از محبوب ترین ربرس رایگان دی وی دی که به طور موثر به عقب خواهد شد تا دیسک های DVD می باشد, است که از رابط براق با توانایی منحصر به فرد فشرده سازی داده های DVD به استاندارد 4.7 فرفره DVD. این است که قادر به تبدیل دی وی دی به هارد دیسک خود را به عنوان فایل های ویدئویی و یا به عنوان یک تصویر ISO است. سپس شما می توانید فایل های خروجی با ادغام با نرم افزار Nero و یا دیگر نرم افزار رایت دی وی دی رایت.

این به روز نشده است از آن در منتشر شد 2006, و ممکن است قادر به رمزگشایی برخی از دی وی دی با جدیدتر کپی حفاظت.

دانلود صفحه

حالا که شما را دیده ام بالا 7 بهترین ربرس DVD رایگان. برخی از آنها رمزگذاری DVD را پشتیبانی نمی کند. بعضی از فیلم با کیفیت بزرگ. برای تست من, برخی از رمزگذاری می تواند حذف, در حالی که برخی نمی. پس, شاید استفاده از دو یا سه نفر از آنها می تواند با DVD خود را کاملا برخورد.

چگونه برای بازیابی پیام های حذف شده از سامسونگ کهکشان S5 / S6

Q:”من به طور تصادفی تمام مکالمه از پیام های متنی به جای حذف 2 پیام های خاص. چگونه بهبود می یابند I پیام های حذف شده من? آنها توسط ابر حمایت نمی شد.” – خواسته های ariat89

هر کس ممکن است این مشکل روبرو می شوند. بنابراین سوال این است, چگونه برای بازیابی پیام? پاسخ این است, بازگرداندن از فایل پشتیبان است همیشه بهترین راه حل اگر شما یک عادت خوب پشتیبان گیری. اما اگر شما یک نسخه پشتیبان تهیه نمی? نگران نباشید, این مقاله شما را با یک راه حل ارائه.

همچنین مشاهده کنید: چگونه به از دست رفته بازیابی عکس ها و یا فیلم ها از کهکشان سامسونگ S6 / 05/04

چرا ما می توانید پیام های حذف شده بازیابی?

When you delete a message on your phone, in fact, it does not actually deleted but just be invisible. The phone just delete it from the index file, so you can’t see it any more. But it does still exist on your phone. That is the reasion why we get some possibilities to find the message back.

How to retrieve deleted messages from Samsung Galaxy

We need a program that can scan your phone and try to get data back. There are many this type of software, like Dr.Fone for Android, Aiseesoft, غیره. بنابراین شما فقط نیاز به انتخاب یکی از آنها و به دنبال دستورالعمل. در اینجا ما Dr.Fone برای آندروید به عنوان نمونه استفاده.

1. دانلود برنامه بازیابی اطلاعات آندروید اینجا, و یا آن وب سایت رسمی.
2. ریشه کن گوشی خود. (همچنین مشاهده کنید: چگونه برای ریشه کن کهکشان S5 خود را)
3. USB debugging را فعال بر روی گوشی شما.
4. نصب برنامه و اجرای آن, پس از آن به PC اتصال خود را کهکشان سامسونگ S5. این برنامه به اتصال دستگاه شما و کامپیوتر شما شروع خواهد شد. یک برنامه به نام MobileGo به طور خودکار بر روی گوشی شما نصب شده برای تضمین اتصال و بازیابی فرآیندهای. و لطفا به هر نرم افزار دیگر مدیریت آندروید در طول این فرایند را شروع کنید.
اتصال به کامپیوتر کهکشان
5. انتخاب نوع اطلاعات شما می خواهید برای اسکن: اطلاعات تماس, SMS, ثبت تماسها, پیام های WhatsApp & فایل پیوست, عکس, فیلم ها, صوتی, و یا برخی از فایل های دیگر. آنها را بررسی کنید و روی Next کلیک کنید ادامه.
نوع داده را انتخاب کنید
6. حالت اسکن ذخیره سازی انتخاب کنید: اسکن برای فایل های پاک شده یا اسکن برای تمام فایل های. ضربه بعدی.
حالت اسکن را انتخاب کنید
7. کلیک کنید دکمه Start برای آغاز اسکن.
8. صبر کنید برای چند دقیقه تا زمانی که روند پس از اتمام. برنامه تمام داده های اسکن شده در لیست را. داده هایی را که نیاز به بهبود کلیک کنید و بازیابی انتخاب کنید. شما می توانید یک مسیر بر روی کامپیوتر خود را انتخاب کنید برای نجات این بهبود داده به عنوان یک HTML یا فایل TXT.
یادداشت: آنهایی که حذف خواهد شد در آنهایی که پرتقال و موجود در سیاه و سفید. شما می توانید آنها را با استفاده از دکمه در بالا از هم جدا: فقط نمایش آیتم های حذف شده.
بازیابی اطلاعات حذف شده

چگونه به از دست رفته بازیابی عکس ها و یا فیلم ها از کهکشان سامسونگ S6 / 05/04

همانطور که می دانیم, سامسونگ کهکشان S سری یک دوربین خوب و صفحه نمایش با وضوح بالا. شما می توانید فیلم ها با کیفیت بسیار بالا را & عکس های اطراف خود را, اشتراک گذاری با دوستان و خانواده خود را, که واقعا سرد است.

اما, هنوز خطرات از دست دادن عکس ها و فیلم را در هر زمان به دلیل حذف تصادفی یا خطا داده ها وجود دارد. شما باید یک عادت خوب از پشتیبان گیری منظم را تشکیل می دهند. سپس شما نمی خواهد وحشت وقتی از دست دادن چیزی مهم. حتی اگر شما یک نسخه پشتیبان تهیه ندارد, شما هنوز هم فرصتی برای بازیابی عکس ها و یا فیلم ها با استفاده از داشته آندروید بازیابی اطلاعات.

Dr.Fone for Android یک خطر است & آسان برای استفاده از آندروید برنامه های بازیابی اطلاعات و می تواند کمک به شما برای بازیابی هر گونه اطلاعات مانند عکس, فیلم ها, تماس با ما, پیام های متنی, اسناد و مدارک, موسیقی & فایل های آرشیو و غیره. در خود کهکشان S6 / 5/4.

آماده سازی

1. دانلود بازیابی اطلاعات آندروید و نصب آن. (نسخه ویندوز و نسخه مک)

2. ریشه کن گوشی آندروید خود را. (همچنین مشاهده کنید: چگونه برای ریشه کن دستگاه های آندروید.)

P.S. هنوز به آندروید ارتقا نیست 6.0, زیرا آن را سخت به ریشه.

مراحل به بازیابی اطلاعات از گلکسی S6 / 5/4

گام 1, اتصال خود را گلکسی S6 / 5/4 تا PC
راه اندازی Dr.Fone برای آندروید, شما در پنجره اصلی زیر دریافت کنید. لطفا کهکشان خود را از طریق یک کابل USB را به کامپیوتر وصل.

connect Galaxy S4 to computer

گام 2, فعال کردن اشکال زدایی USB (اختیاری)
اگر شما اشکال زدایی USB خود را در کهکشان S قبل از فعال کرده اند, شما می توانید این مرحله را نادیده, دیگری به شما خواهد کرد یک پنجره به شرح زیر. لطفا عبارت دقیق دنبال در پنجره آن را راه در حال حاضر: وارد شدن “تنظیمات” > کلیک کنید “درباره تلفن” > شیر “شماره ساخت” برای 7 بار تا گرفتن توجه داشته باشید “شما تحت حالت برنامه نویس است” یا “حالت برنامه نویس فعال شده است” > برگشت به “تنظیمات” > کلیک کنید “گزینه های توسعه” > بررسی “اشکال زدایی USB”.

برای جزئیات, شما می توانید این پست به عنوان خوانده شده: چگونگی فعال کردن اشکال زدایی USB بر روی دستگاه آندروید خود را.

enable usb debugging

گام 3, شروع کردن به داده ها بر روی دستگاه شما
پس از فعال اشکال زدایی USB, برنامه دستگاه خود را به طور خودکار تشخیص. سپس کلیک کنید “شروع” به تجزیه و تحلیل داده ها بر روی دستگاه شما. لطفا توجه داشته باشید که بهتر است برای نگه داشتن باتری بیشتر از 20% قبل از اسکن.

scanning-lost-data

یادداشت: اگر دستگاه شما است قبل از ریشه, برنامه شروع خواهد شد اسکن به طور مستقیم پس از تجزیه و تحلیل. و یا شما نیاز به اجازه می دهد که مجوز برنامه کاربران بالاتر را میدهد بر روی صفحه نمایش گوشی خود را. فقط کلیک کنید “اجازه دادن” هنگامی که پیام بالا میآید از روی صفحه نمایش دستگاه خود را. سپس به کامپیوتر شما, کلیک کنید و “شروع” بر روی صفحه نمایش برنامه به اسکن دستگاه شما.

allow superuser authorization

یادداشت: آیا دستگاه شما در طول اسکن قطع نمی, و یا اسکن شکست مواجه خواهد شد. اگر برنامه اسکن برای مدت طولانی شروع نشد, لطفا دوباره سعی کنید. و برخی از دستگاه ها در حال حاضر “اجازه دادن” را فشار دهید برای چند بار. فقط آن را کلیک کنید تا آن را دوباره ظاهر می شود و یا برنامه شروع به اسکن.

do not disconnect device

گام 4, پیش نمایش و بازیابی
فرآیند اسکن را در حالی که. سپس شما می توانید تمام اطلاعات قابل بازیابی که در نتیجه اسکن طبقه بندی شده اند بر اساس طبقه بندی پیش نمایش. علامت کسانی که می خواهید کلیک کنید و “بهبود یافتن” به آنها را ذخیره کنید بر روی کامپیوتر شما.

preview and recover

یادداشت: تماس با ما حذف شده, پیام های متنی, و دیگری نیز در نتیجه نمایش داده می شود, و اس ام اس ها و تماس های پاک شده با رنگ قرمز نشان داده شده است. شما می توانید آنها را با رنگ از هم جدا.

چگونه برای بازیابی حذف یادداشت از آی فون

I یادداشت را در کلاس من در زمان با استفاده از نرم افزار بر روی آی فون من اما یک هفته بعد وقتی که من رفت و برگشت به یادداشت های آن حذف شده است و رفته. من می دانم که آن را در گوشی من بود چرا که من بیش از آن بعد از کلاس نگاه. آیا هیچ راهی برای بازیابی آن وجود دارد? من در iCloud من چک اما در وجود دارد هیچ چیز وجود نداشت.

شاید شما سوال مشابه قبل از ملاقات کرده اید. هنگامی که شما می خواهید برای پیدا کردن بعضی نکات مهم شما بر روی گوشی شما ساخته شده, but they are just gone. You want to get them back but don’t know how. خوب, this article will tell you what to do when you find your notes lost.

3 Methods to Recover Lost or Deleted Notes from iPhone

ما سه روش برای موقعیت های مختلف معرفی. لطفا یکی از سمت راست برای خودتان انتخاب کنید. اگر شما گوشی خود را قبل حمایت کردن, شما می توانید از دو روش سابق را امتحان کنید. یا شاید شما باید سعی کنید یک نرم افزار 3-حزب, که آزاد نیست. اما توجه داشته باشید که اگر شما مطمئن نیستید که شما تا به حال حمایت کردن گوشی شما, شما بهتر است روش سوم را امتحان کنید. از آنجا که بازگرداندن از iTunes و یا iCloud پشتیبان گیری ممکن است داده ها را بر روی تلفن خود را بازنویسی.

1. بازگرداندن از iCloud پشتیبان گیری
2. بازگرداندن از iTunes پشتیبان گیری
3. اسکن آی فون و سعی کنید برای بازیابی یادداشت های از دست رفته

روش 1: بازگرداندن از iCloud پشتیبان گیری

1. برای پاک کردن آی فون خود را, تنظیمات > عمومی > Reset > پاک کردن تمام محتوا و تنظیمات. شما ممکن است نیاز به کد عبور و رمز عبور خود اپل ID را وارد کنید قبل از همه محتوا و تنظیمات شما پاک. چرا باید آن کار را انجام بدهم? از آنجا که تنها راه برای بازگرداندن از نسخه پشتیبان تهیه iCloud است که از طریق دستیار نصب. برای رسیدن به معاون راه اندازی بر روی یک دستگاه شما در حال حاضر راه اندازی, شما نیاز به پاک کردن همه مطالب بر روی آی فون خود را و آن را دوباره.
2. روشن کردن دستگاه خود را. شما باید یک صفحه نمایش خوش آمدید ببینید.
3. مراحل در راهنمای راه اندازی در iOS دنبال. پیوستن به یک شبکه Wi-Fi و مراحل را دنبال تا صفحه نمایش دستگاه را راهاندازی کرد که می بینید.
4. شیر بازگرداند از iCloud پشتیبان گیری. پس از آن در به iCloud ثبت نام.
5. انتخاب یک نسخه پشتیبان تهیه. در تاریخ و اندازه هر یک از نگاه و انتخاب مناسب ترین. بعد از اینکه شما یک نسخه پشتیبان تهیه کنید, انتقال شروع می شود.
6. اگر شما محتوای آیتونز و یا برنامه فروشگاه خریداری شده با استفاده از چند شناسه اپل, شما خواسته می شود برای ورود به هر. اگر شما می توانید یک رمز عبور به یاد داشته باشید, شما می توانید شیر از این مرحله صرف و بعد از آن را وارد کنید.
7. در ارتباط باش. اگر شما از Wi-Fi قطع قبل از فرایند کامل, بازگرداندن روند مکث تا زمانی که شما دوباره به هم متصل. را زمان فرایند را به پایان برساند. بازیابی از پشتیبان می توانید در حالی که, بسته به اندازه از پشتیبان گیری و سرعت شبکه.

راه اندازی تلفن خود

روش 2: بازگرداندن از iTunes پشتیبان گیری

1. دستگاه خود را به کامپیوتر وصل می کنید نسخه پشتیبان تهیه کنید ذخیره شده بر روی.
2. آیتونز را باز کنید. اگر iTunes شما می گوید که یک به روز رسانی iOS وجود دارد, دریافت آخرین نسخه.
3. برو به فایل > دستگاه ها > بازگرداندن از پشتیبان گیری. اگر شما در حال استفاده از ویندوز و یک منوی File را ببینید, کلید Alt را فشار دهید.
4. در تاریخ و اندازه هر یک از نسخه پشتیبان تهیه کنید و انتخاب مناسب ترین.
5. کلیک کنید بازگرداندن و منتظر روند را به پایان برساند. دستگاه خود را راه اندازی مجدد خواهد شد و سپس با کامپیوتر خود همگام سازی کنید. Stay connected until the sync finishes.

روش 3: اسکن آی فون و سعی کنید برای بازیابی یادداشت های از دست رفته

If you haven’t backed up your iPhone or not sure ever did that, then you can try this method. We will use some 3rd-party programs to directly scan your iPhone and try to find the lost notes. When you delete a file on your phone, you just delete the index file, the file still exists, until be overwrited by new data. This gives us the opportunity to restore it.

To retrieve the deleted notes on your iPhone, you need to install an iPhone data recovery program first. بسیاری از این نوع نرم افزار در بازار وجود دارد در حال حاضر, در اینجا ما از Dr.Fone برای مثال.
1. دانلود برنامه اینجا. و یا به وب سایت رسمی.
2. آن را نصب کنید.
3. شما قرار است به نصب آخرین نسخه از آیتونز. از آنجا که این برنامه تابع جزئی از iTunes پاسخ. اما شما لازم نیست به آنها را اجرا در همان زمان, و بهتر است برای غیر فعال کردن همگام سازی اتوماتیک در iTunes. (راه اندازی آیتونز > ویرایش > تنظیمات > دستگاه ها, بررسی “جلوگیری از آی پاد, آیفون, و iPads از همگام سازی به طور خودکار”.)
3. اتصال آی فون خود را به کامپیوتر و اجرا Dr.Fone. به صورت پیش فرض, آن را به دستگاه های iOS خود را به طور خودکار شناسایی و پنجره برای نشان می دهد “بازیابی از دستگاه های iOS”.
recover iphone notes-01
4. کلیک کنید “شروع اسکن” را فشار دهید تا شروع به اسکن آی فون خود را برای یادداشت حذف شده و یا از دست داده. فرآیند اسکن ممکن است آخرین چند دقیقه. اگر می بینید که اطلاعات شما به دنبال آن هستید وجود دارد, سپس شما می توانید با کلیک بر روی “توقف” دکمه برای متوقف کردن روند.
recover iphone notes-01
5. هنگامی که فرآیند اسکن کامل شده, شما می توانید یک نتیجه اسکن را ببینید. اطلاعات هر دو از دست رفته و موجود در دسته ها نمایش داده. شما می توانید گزینه ضربه تند وشدید زدن “Only display the deleted items” به ON. با کلیک کردن نوع فایل در سمت چپ, شما می توانید یادداشت حذف پیش نمایش. و یک جعبه جستجو در سمت راست بالای صفحه وجود دارد, که در آن شما می توانید برای یک فایل خاص را با تایپ کردن یک کلمه کلیدی جستجو.
recover iphone notes-01
6. هنگامی که شما اطلاعات شما نیاز پیدا کنید, فقط جعبه چک کنید و ضربه “بازیابی به کامپیوتر” دکمه. For text messages, iMessage, تماس با ما, و یادداشت, you can choose to “بازیابی به کامپیوتر” یا “بازیابی به دستگاه”.

که همه از سه روش بازیابی یادداشت های از دست رفته. ما امیدواریم که این به شما کمک خواهد. لطفا توجه داشته باشید که اگر شما پیدا کردن برخی از اطلاعات مهم از دست داده است, وحشت نکنید, اما برای پیدا کردن راه حل.

نحوه انتقال محتوا از قدیمی آیفون به آیفون جدید

آیا آیفون جدید شما? آیا شما می خواهید به حرکت تمام مطالب از آی فون قدیمی به جدید? زمانی که می خواهید برای انجام این کار, شما فکر است که قطعا با استفاده از iTunes یا iCloud, که روش رسمی است. و این مقاله به شما راه ساده تر برای انتقال اطلاعات از آیفون قدیمی خود را به آی فون جدید خود را نشان می دهد.

1. انتقال داده ها به آی فون جدید با استفاده از iCloud
2. انتقال داده ها به آی فون جدید با استفاده از iTunes
3. سعی کنید برخی از راه های دیگر برای انتقال داده به آی فون جدید

استفاده از iCloud

بازگشت به بالا آیفون فعلی خود را با استفاده از iCloud

1. اتصال آی فون قدیمی خود را به اینترنت با Wi-Fi. سپس به تنظیمات ضربه بزنید > iCloud > پشتیبان گیری.
2. مطمئن شوید که iCloud پشتیبان گیری است.
3. ضربه بزنید به بالا و حالا. همیشه در ارتباط ماندن در طول فرآیند به Wi-Fi متصل.
4. تا زمانی که پس از اتمام, شما می توانید پشتیبان گیری با تاریخ و اندازه در تنظیمات مشاهده کنید > iCloud > ذخیره سازی > Manage Storage. بدانید چه آیکلاد پشتیبان.

icloud_backup

انتقال نسخه پشتیبان تهیه iCloud خود را به آی فون جدید خود

1. روشن آی فون جدید خود. شما یک "سلام" صفحه نمایش را ببینید.
یادداشت: اگر شما به پایان رسید راه اندازی آی فون جدید خود در حال حاضر, مدیر تنظیمات ضربه بزنید > عمومی > Reset > پاک کردن تمام محتوا و تنظیمات. شما آیفون راه اندازی مجدد و شما را به "سلام" صفحه نمایش را ببینید.
2. ضربه تند وشدید زدن به پیروی از مراحل تا زمانی که صفحه نمایش از Wi-Fi شما را ببینید. آی فون جدید خود را برای پیوستن به شبکه Wi-Fi.
3. ادامه مراحل زیر را دنبال کنید تا ببینید برنامه های & صفحه نمایش داده, پس از آن شیر بازگرداندن از iCloud پشتیبان گیری > Next. از شما خواسته می شود تا وارد ID اپل و رمز عبور خود را.
4. انتخاب پشتیبان گیری شما فقط ساخته شده. همیشه در ارتباط ماندن به Wi-Fi و منتظر بازگرداندن روند برای تکمیل. It will take you some time, بستگی به اندازه از فایل پشتیبان و سرعت شبکه.

راه اندازی تلفن خود

با استفاده از iTunes

گرفتن پشتیبان از قدیمی آی فون خود را با استفاده از iTunes

1. آیفون فعلی خود را به کامپیوتر خود وصل کنید.
2. باز کردن iTunes و مطمئن شوید که شما را به آخرین نسخه.
3. دستگاه خود را انتخاب کنید و فایل کلیک کنید >دستگاه ها > انتقال خرید به صرفه جویی در محتوای شما از فروشگاه iTunes و یا فروشگاه App دانلود. صبر کنید تا روند پس از اتمام.
4. کلیک کنید به بالا و حالا و برای مدتی صبر کنید تا فرایند کامل. شما می توانید پشتیبان گیری در تنظیمات iTunes را ببینید > دستگاه ها.

پشتیبان گیری-آیفون-اپل-آی پاد

انتقال آیتونز پشتیبان گیری را به آی فون جدید خود را

1. روشن بر روی آی فون جدید خود را و اتصال به کامپیوتر که شما iTunes پشتیبان ذخیره شده بر روی.
2. مراحل زیر را دنبال تا صفحه نمایش از Wi-Fi شما را ببینید. سپس اتصال به iTunes شیر.
3. مراحل به تا زمانی که شما دیدن برنامه های دنبال & صفحه نمایش داده, پس از آن شیر بازگرداندن از iTunes پشتیبان گیری > Next.
4. Apple ID و رمز عبور خود را وارد کنید.
5. پشتیبان گیری شما ساخته شده است را انتخاب کنید و منتظر بمانید روند کامل. اگر نسخه پشتیبان تهیه کنید رمزگذاری شده است, شما خواسته می شود به وارد کردن رمز عبور.
6. همگام سازی هر یک از مطالب این بود که در تهیه نسخه پشتیبان به آی فون خود را با استفاده از iTunes نیست.

راه اندازی تلفن خود

راه های دیگر برای انتقال داده به آی فون جدید

به جز iTunes و iCloud, ما می توانیم برخی ابزارهای دیگر برای انتقال اطلاعات خود استفاده کنید.

1. MobileTrans

MobileTrans یک ابزار انتقال داده ها آسان برای استفاده است. می تواند همه چیز را از یک دستگاه به دستگاه دیگر در یک کلیک انتقال. و آن پشتیبانی از آندروید, IOS, ویندوز موبایل و حتی شاه توت. بنابراین اگر شما فقط یک گوشی هوشمند جدید, و از این ابزار می تواند کمک به شما برای انتقال اطلاعات تماس, پیام های متنی, تماس سیاهههای مربوط, تقویم, عکس, فیلم ها, موسیقی و برنامه های از گوشی قدیمی خود را به یکی از جدید خود.

mobiletran-مروری

2. AnyTrans

AnyTrans یک برنامه مدیریت محتوا iOS است که می توانید محتوای بین دستگاه های iOS خود را انتقال است. این پشتیبانی از تمام انواع اطلاعات: تماس با ما, عکس, موسیقی, پیام, یادداشت ها, تقویم, حتی تنظیمات سفارشی مانند تصویر زمینه, حساب کاربری iCloud, برای تلفن های موبایل, برنامه ها, حتی داده های برنامه و بازی موجب صرفه جویی, غیره.

anytrans-مروری

چگونه برای ریشه گوگل نکسوس 5 با یک کلیک در

پرسش و پاسخ 5 (نوعی ماهی کوسه) است گوشی های هوشمند آندروید تولید شده توسط LG. این یکی از خط Travian.ir :: تراوین گوگل از دستگاه های شاخص و به عنوان دستگاه راه اندازی برای آندروید خدمت کرده است 4.4 KitKat. پس, آن را همیشه به روز با آخرین نسخه اندروید.

ریشه نکسوس 5 یکی از داغترین موضوعات از طریق اینترنت (بنابراین می کند فلش ROM سفارشی به آن). در میان بسیاری از راه ریشه, Kingo آندروید ریشه تواند یک انتخاب خوب.

آماده سازی

1. دانلود رایگان با یک کلیک آندروید ریشه.
2. اطمینان حاصل کنید که تلفن شما بر روی و حداقل شده 30% میزان باتری.
3. کابل یو اس بی.
4. فعال اشکال زدایی USB بر روی دستگاه شما.
5. هنوز به آندروید ارتقا نیست 6.

گام برای رسیدن به ریشه رابطه خود را 5

گام 1: راه اندازی ابزار آندروید ریشه.

شما یک پنجره به شرح زیر.

ریشه nexus5-1

گام 2: اتصال نکسوس 5 به کامپیوتر از طریق کابل USB.

این یک زمان کمی را. این نرم افزار به همراه راننده به صورت خودکار نصب.

گام 3: فعال کردن حالت اشکال زدایی USB بر روی گوشی شما.

اگر شما قبل از این انجام داده اند, از این مرحله صرف و حرکت بر روی. اگر نه, لطفا این آموزش: نحوه فعال کردن حالت اشکال زدایی USB در آندروید خود را.

گام 4: دفعات بازدید: اطلاعیه دقت.

لطفا آن را با دقت بخوانید و مطمئن شوید که شما می دانید آنچه شما انجام می دهند.

ریشه nexus5-2

گام 5: شروع به ریشه ریشه را کلیک کنید.

آن را چند دقیقه به ریشه نکسوس خود را 5. هنگامی که شما شروع, آن را ظاهر خواهد شد و خواست اگر می خواهید به ادامه. ریشه کن ضمانت نامه را از آجر و احتمالا گوشی شما از درجه اعتبار ساقط(آیا هیچ گونه خطری برای ریشه تلفن شما وجود دارد?). کلیک کنید خوب اگر شما مطمئن چه اتفاقی خواهد افتاد هستند.

ریشه nexus5-3

گام 6: ریشه پیش! روی Finish کلیک کنید و منتظر راه اندازی مجدد.

دستگاه شما در حال حاضر با موفقیت ریشه. کلیک کنید پایان به راه اندازی مجدد آن را به ثبات. پس از راه اندازی, شما یک آیکون SuperSU را بر روی دستگاه خود را ببینید, که علامت از یک ریشه موفق است.

ریشه nexus5-4

How to Retrieve Deleted Text Messages from an iPhone

پیام های متنی در واقع نه حذف کنید

فروشگاه های اپل در iOS هر متن پیام شما تا کنون در آی فون خود را حتی شما حذف شده است. هنگامی که شما با استفاده از جستجو در کانون توجه برای پیدا کردن چیزی و شاید شما را پیدا خواهد کرد که برخی از مکالمات متنی که ماه پیش ساخته شده, که توسط خودتان حذف شد, هنوز هم نشان می!

پشتیبانی از مشتری اپل تایید کرد که و من تنها راه برای حذف دائمی تمام پیام های متنی و ایمیل گفت , است به انجام یک تنظیم مجدد استاد, و یا بازگرداندن به تنظیمات کارخانه در iTunes. این روش کار همه داده های گوشی خود را پاک کردن. تماس با شما, برنامه ها, و تنظیمات نیز پاک.

پس, اگر شما پیام های متنی خود را به اشتباه حذف. Lost them due to jailbreak, or upgrading to the latest iOS. شما هنوز هم شانس به آنها را بازیابی دارند. در اینجا ما به شما نشان دهد 5 روش برای بازیابی پیام های متنی شما را از آی فون حذف.


5 methods to retrieve deleted text messages from iPhone

Here we introduce 5 ways to recover the lost text messages from iPhone. لطفا یکی از مناسب برای وضعیت فعلی خود را که انتخاب کنید. ما ممکن است iTunes و iCloud پشتیبان گیری با روند بهبود نیاز.

 1. Retrieve deleted text messages directly from the iPhone
 2. Extract text messages from iCloud backup using iPhone Backup Extractor
 3. Extract SMS from iTunes backup with iPhone Data Recovery software
 4. Retrieve deleted text messages directly from iCloud (رایگان)
 5. Restore lost messages from iTunes backup (رایگان)

روش 1: Retrieve deleted text messages directly from the iPhone

This method is applicable to the case of people lost their text messages while have no backup. It is suitable for all iPhone generation, including iPhone 6 و 6 Plus.

We will need a 3rd-party بازیابی اطلاعات آیفون tool to help us, which can directly scan the phone and find the deleted content, then put them back to your iPhone or save on the computer.

اول, download iPhone Data Recovery software and install it. There has both Windows and Mac version. سپس مراحل زیر را دنبال.

گام 1: Connect your iPhone to the computer and run the iPhone data recovery tool.
Connect your iPhone to the computer and do not pull it down during the recover process. Then open the program, you will see the main interface as below.

بازیابی پیام های از آی فون

گام 2: Start the scan process in order to find the lost messages
After you click the “شروع اسکن” دکمه, the program will begin to scan your phone and try to find all the data on your device, including those deleted.

گام 3: پیش نمایش و بازیابی پیام های متنی پاک شده از آی فون
بعد از اسکن, تمام داده ها در بر داشت در مجموعه ها نمایش داده می شود, you can preview the messages. The deleted ones are in orange. Tick those you need and click “بهبود یافتن” دکمه. The program will ask you if you want to save them on your device or to the computer.

بازیابی پیام های از آی فون


روش 2: Extract text messages from iCloud backup using iPhone Backup Extractor

This method is suitable for those who backed up their iPhone with iCloud. You can extract the iCloud backup file and get the messages. Even you don’t have your iPhone around, you can still export the text messages out to the computer.

البته, you should download the iPhone Backup Extractor software اولین.

گام 1: Choose the recovery mode and connect to your iCloud account
Run the program and choose the recovery mode of “Recover from iCloud Backup Files”, then login to your iCloud account. The program would not keep the records of your account, password or content at any time during your sessions.

گام 2: Download your iCloud backup and analysis
After you logged into iCloud, the program will show you all iCloud backups. Choose the latest one and click “دانلود”, then tick the type of files you would like to download, click “Next” to continue. When you click “شروع اسکن” دکمه, the program will download the backup file and analysis it.

استخراج عکس از iCloud

گام 3: پیش نمایش و بازیابی پیام های متنی را که می خواهید از نسخه پشتیبان تهیه iCloud
Waiting for the scan is complete. You can preview all messages in your iCloud backup. بررسی آنها و تیک آن شما نیاز. سپس با کلیک بر “بهبود یافتن” button to save them on your computer. The software will prompt whether you want to restore those messages to your iPhone if it is connected with your computer during the recovery process.

بازیابی پیام های از آی فون


روش 3: Extract SMS from iTunes backup with iPhone Data Recovery software

This method is very similar to Method 2; the difference between them is that this method is use iTunes backup. We know, the iTunes will create a backup every time you synched your iPhone with your computer. So this gives us a possibility to recover the data.

You should download the software first just like before.

گام 1: Choose the iTunes recovery mode
Run the software and choose the recovery mode “Recover from iTunes Backup File”. It will detect and list all iTunes backups on your computer. Choose the most recent one and hit “شروع اسکن”.

بازیابی پیام های از آی فون

گام 2: Preview and recover previous data
After a while, all data in the iTunes backup file would be extracted and displayed in categories. It contains deleted and existing messages on your device. To separate them, please turn on “Only display the deleted items”. Pick those text you want and click the “بهبود یافتن” دکمه. The messages can be directly recovered to your iPhone if you keep your iPhone connected with your computer during the recovery process.

بازیابی پیام های از آی فون


روش 4: Retrieve deleted text messages directly from iCloud (رایگان)

اگر شما حمایت کردن آی فون خود را به iCloud, you can restore your iPhone text messages from the backup (نسخه پشتیبان تهیه iCloud ممکن است بهترین پشتیبان گیری شما برای آن می تواند به صورت خودکار را به بالا و دستگاه خود را از طریق Wi-Fi را هر روز در حالی که فعال, قفل شده, و متصل به یک منبع قدرت. رسیدن جزئیات در مورد آنچه iCloud پشتیبان).

This method applies to all iPhone generation running iOS 5 و یا بعد از. But you should know that, this will erase the current content and settings on your iPhone first and then copy the old data. It means if you have some new messages after you accidentally lost SMS, then you may lost the new texts.

بازگرداندن آی فون از نسخه پشتیبان تهیه iCloud

1. On your iPhone, go to Settings > عمومی > Software Update. If a newer version of iOS is available, follow the onscreen instructions to download and install it.

2. Make sure you have a recent backup to restore from.
On your iOS 8 دستگاه: Go to Settings > iCloud > ذخیره سازی > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.
On your iOS 7 دستگاه: Go to Settings > iCloud > ذخیره سازی & پشتیبان گیری > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.

3.Go to Settings > عمومی > Reset, then tap “Erase all content and settings”.

4. In the Setup Assistant, proceed to “Set up your device”, tap Restore from a Backup, then sign in to iCloud.

5. Proceed to “Choose backup”, then choose from a list of available backups in iCloud. Then the data in the backup file would be restored on your phone.


روش 5: Restore lost messages from iTunes backup (رایگان)

This method is applicable to all iOS device. If you didn’t disable the automatic sync option in iTunes, it will back up your phone every time you synched your iPhone with iTunes. You can easily retrieve the messages with those backups.

بازگرداندن آی فون از iTunes پشتیبان

1. آیفون خود را به کامپیوتر است که فایل پشتیبان خود را وصل کنید.
2. Run the iTunes. اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه از آیتونز.
3. پس از آیتونز آی فون خود را به رسمیت شناخته شده, با کلیک بر روی دکمه بازگرداندن پشتیبان گیری, or choose File > دستگاه ها > بازگرداندن از برگشت به بالا. اگر شما با استفاده از iTunes 10.7 و یا قبل از آن, right click the device from the list and choose Restore from Backup.

But its disadvantage is the same as Method 4, You should always keep your iTunes backup up to date. Or you may lose your current data and settings since the iPhone would be fully erased and go back to the previous status.

And there is no ways to preview the contents in the backup, همچنین نه تنها می تواند به بهبود بخشی از آنها. بنابراین پیشنهاد می کنم به استفاده از آیفون بازیابی اطلاعات.

مربوط: چگونه برای بازیابی عکس های از دست رفته از آیفون.

چگونه به بازیابی عکس های پاک شده از آی فون

Q: من به تازگی یه آیفون 4 و شده است با خوشحالی خوراکی دور. اما, من یک بار از عکس های به اشتباه که نمی خواست حذف حذف. من هر پشتیبان گیری از طریق iTunes و نه جریان عکسها و یا چیزی شبیه به آن را ندارد. پس چه می توانم انجام دهم برای گرفتن عکس های من برگشت.

JohnJackRice

Q: I just synced over 2,000 photos from my camera roll on my iPhone 5S (در حال اجرا در iOS 8) to iPhoto on MacBook Pro Snow Leopard. When the prompt asked to delete photos on phone, I clicked yes. The application wasn’t working after a while so I force quit. When I launch iPhoto again, the photos were not there and half the photos on my camera roll were gone. When I try to sync iPhoto with my iPhone, it says 0 عکس. How do I recover them?

h1kk1chan


Photos are not actually deleted

After you deleted photos on your iPhone, they are not gone, just you can’t see them. They are still be somewhere on the phone. And Apple doesn’t want people to access the data of deleted pictures. So we need a third party آیفون بازیابی اطلاعات ابزار.

مربوط:
چگونه به بازیابی پیام های متنی را از آی فون
چگونه به بهبود اطلاعات تماس از دست رفته از آیفون

توجه شما لطفا!
Before we start to recover the data, you should notice these:

 1. تنظیم آی فون خود را به حالت پرواز و آن را تا زمانی که شما پیدا کردن آن عکس استفاده کنید;
 2. آیا آی فون خود را با iTunes همگام نیست, iCloud و یا دیگر ابزار های شخص ثالث, اجتناب از "عکس های پاک شده" توان با داده های جدید جایگزین.

6 روش برای بازیابی عکس های پاک شده از آی فون

Here we introduce 6 ways to recover the lost or deleted photos from iPhone. لطفا آنها را خوانده و یکی که ممکن است مناسب برای وضعیت کنونی خود را انتخاب کنید. با روند بهبود, ممکن است ما iTunes و یا iCloud تهیه نسخه پشتیبان،.

 1. Extract photos from iCloud backup using iPhone Backup Extractor software
 2. Extract photos from iTune backup with iPhone Photo Recovery tool
 3. Recover deleted photos directly on the iPhone
 4. Retrieve deleted photos directly from iCloud (رایگان)
 5. Restore lost photos from iTunes backup (رایگان)
 6. بازگرداندن عکس های پاک شده بر روی آی فون در حال اجرا در iOS 8 (رایگان)

روش 1: Extract photos from iCloud backup using iPhone Backup Extractor software

This method is applicable to the case of people lost their photos but have an iCloud backup. Especially for those who lost their iPhone but want to get the photos back. It is suitable for all iPhone generation that running iOS 5 و یا بعد از, including the latest iPhone 6 و 6 Plus.

Please download and install the iPhone backup extractor software before following the steps.

گام 1: Choose the recovery mode and Sign in your iCloud

After installed the iPhone Photo Recovery, لطفا از اجرای برنامه و حالت بازیابی را انتخاب کنید “Recover from iCloud Backup Files”, پس از آن وارد شناسه و رمز عبور خود را برای ورود اپل. The program would not keep the records of your account, password or content at any time during your sessions.

استخراج عکس از iCloud

گام 2: Download and analysis your iCloud backup

When you logged into iCloud, the program will list all iCloud backup files in your account. Choose the most recent one and click دانلود, and then choose the type of files you would like to download, click Next to continue. پس از آن, شما می توانید محتوای آیکلاد اسکن. Click on the شروع اسکن button to begin. It will take you some time, لطفا صبر کنید تا فرآیند اسکن به پایان رسید.

استخراج عکس از iCloud

گام 3: Preview and recover the photos you want from the iCloud backup

The scanning will last a few minutes. Once stops, شما می توانید تمام داده ها در فایل پشتیبان آیکلاد خود را پیش نمایش, like contacts, پیام, عکس, notes and more. بررسی آنها و تیک آن شما نیاز. سپس با کلیک بر بهبود یافتن button to save them on your computer. این برنامه را بی درنگ که آیا شما می خواهید برای قرار دادن اطلاعات تماس بازیافت, یادداشت ها و پیام ها به آی فون خود را اگر با کامپیوتر خود در طول فرایند بازیابی متصل.

استخراج عکس از iCloud


روش 2: Extract photos from iTunes backup with iPhone Photo Recovery tool

This method is suitable for those who backed up their iPhone with iTunes. If you have lost your photos, don’t have your iPhone around. Or your phone was stolen. You want the photos back. So please look at here, we will introduce how to extract the iTunes backup file and found the photos you want. First download the iPhone Photo Recovery tool. It has Windows version and Mac version, please make sure download the right one.

گام 1: Choose your iTunes backup and extract it

Run the program and switch to the mode of “بازیابی از iTunes پشتیبان گیری فایل”. Then all your iTunes backup on your computer will be found and listed. Select the one you want and click “شروع اسکن” to extract it.

استخراج عکس از iTunes پشتیبان

گام 2: Preview and recover previous data

After a while, all data in the backup file will be extracted and displayed in categories. It contains deleted and existing items on your device. To separate them, please turn on “Only display the deleted items”. You can preview them and tick those photos you want. سپس با کلیک بر “بهبود یافتن” دکمه. The contacts, notes and messages can be directly recovered to your iPhone if you keep your iPhone connected with your computer during the recovery process.

استخراج عکس از iTunes پشتیبان


روش 3: Direct scan and recover deleted photos on the iPhone

This method only applies to iPhone 4 و آی فون 3GS. If you don’t have iCloud backup or iTunes backup of your iPhone, or your backups are out of date, then the last method is to using iPhone Data Recovery software to scan the iPhone directly and try to find them. Please download and install the software first.

گام 1: آی فون خود را به PC وصل کنید و برنامه را اجرا

Connect your iPhone 4/3GS to the computer, و اجرای برنامه. You’ll see the main window as below. Switch to the “Advanced Mode” through the button at the lower-right corner.

بازیابی آیفون عکس

You will be asked to follow the 3-step introduction to enter device scanning mode. The program will ask you to download a plugin before entering the iPhone device scanning mode.

بازیابی آیفون عکس

گام 2: شروع فرآیند اسکن برای دنبال عکس ها از دست رفته

After you click the “شروع” دکمه, and follow the steps to enter the device scanning mode. The program will analysis your iPhone for the lost data.

بازیابی آیفون عکس

گام 3: پیش نمایش و بازیابی عکس های پاک شده از آی فون

بعد از اسکن, تمام داده ها در بر داشت در مجموعه ها نمایش داده می شود, شما می توانید عکس های رول دوربین و یا عکس جریان را انتخاب کنید پیش نمایش. Tick those you want to get back and click “بهبود یافتن” به آنها را ذخیره کنید بر روی کامپیوتر شما.

بازیابی آیفون عکس

یادداشت: عکس در اینجا پیدا کنید شامل حذف و همچنین موجود هنوز هم در آی فون. اگر فقط می خواهید برای دیدن عکس ها حذف شده, اسلاید بر روی دکمه در بالا به آنها را از هم جدا: “Only display the deleted items.”


روش 4: Retrieve deleted photos directly from iCloud (رایگان)

This method applies to all iPhone generation running iOS 5 و یا بعد از. If you lost photos just after backed up with iCloud. You can restore from iCloud backup directly.

مثلا, you just deleted some photos by accident, but you have backed up the iPhone with iCloud yesterday and didn’t take any photo after that. Then you can restore those photos from the backup directly. Or You got your iPhone stolen, but want to get your photos back. If you have other iOS device like iPad, you can login your iCloud account on it, and restore the photos from the iCloud backup. The photos would be downloaded to your iPad. Here are the steps.

1. در دستگاه خود را IOS, go to Settings > عمومی > Software Update. If a newer version of iOS is available, follow the onscreen instructions to download and install it.

2. Make sure you have a recent backup to restore from.
On your iOS 8 دستگاه: Go to Settings > iCloud > ذخیره سازی > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.
On your iOS 7 دستگاه: Go to Settings > iCloud > ذخیره سازی & پشتیبان گیری > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.

3.Go to Settings > عمومی > Reset, then tap “Erase all content and settings”.

پاک کردن تمام محتوا و تنظیمات

4. In the Setup Assistant, proceed to “Set up your device”, tap Restore from a Backup, then sign in to iCloud.
5. Proceed to “Choose backup”, then choose from a list of available backups in iCloud. Then the data in the backup file would be restored on your phone.

بازگرداندن آی فون از نسخه پشتیبان تهیه iCloud

یادداشت: Before the restore from iCloud backup, you’ll have to erase all the content and settings from your iPhone. You may lose your new data and settings.


روش 5: Restore lost photos from iTunes backup (رایگان)

This method is applicable to all iOS device. If you didn’t disable the automatic sync option in iTunes, it will create a backup every time you synched your iPhone with your computer. You can easily retrieve the photos with those backups.

1. آیفون خود را به کامپیوتر است که فایل پشتیبان خود را وصل کنید.
2. Run the iTunes. اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه از آیتونز.
3. پس از آیتونز آی فون خود را به رسمیت شناخته شده, با کلیک بر روی دکمه بازگرداندن پشتیبان گیری, or choose File > دستگاه ها > بازگرداندن از برگشت به بالا. اگر شما با استفاده از iTunes 10.7 و یا قبل از آن, right click the device from the list and choose Restore from Backup.

بازگرداندن آی فون از iTunes پشتیبان

یادداشت:
1. You should always keep your iTunes backup up to date. Or you may lose your new data and settings since the iPhone would be fully erased and go back to the previous status.
2. هیچ راه برای پیش نمایش محتوا در پشتیبان گیری وجود دارد, and you can’t choose to recover part of them. This is the point that I think iPhone Backup Extractor does better than iTunes.


روش 6: بازگرداندن عکس های پاک شده بر روی آی فون در حال اجرا در iOS 8 (رایگان)

آخرین سیستم عامل iOS 8 has a new function on Photo app. You may found there are two new folders named “Recently Added” و “Recently Deleted” under Albums. همانطور که از نام نشان می دهد, the photos you just got is in the “Recently Added” folder while the other folder “Recently Deleted” temporarily keeps the photos you have recently deleted. پس, اگر شما فقط عکس ها و تصاویر خود را به طور تصادفی پاک شده, شما به راحتی می توانید آنها را بازیابی. Tap into the “Recently Deleted” folder and choose the one you need. سپس شیر “بهبود یافتن”. The photos would be moved to its original place.

بازیابی عکس های پاک در iOS 8

چگونه به بازیابی عکس های پاک در دستگاه اندیشه خود

اگر شما عکس های خود را به اشتباه حذف شده اند و یا از بین برود دستگاه خود را به فلش رام جدید. سپس شما نیاز به خواندن این راهنمای گام به گام برای یادگیری نحوه ی برای بازیابی عکس های از دست رفته خود را در آندروید خود را. ما شما را چگونه از آن آسان است را نشان می دهد. شما فقط نیاز به حرکت سریع.

چرا شما می توانید عکس تماس گرفتن

هنگامی که شما در عکس را حذف کنید, فیلم ها, موسیقی و یا مطالب دیگر, آنها در واقع حذف نمی. آنها فقط نامرئی تبدیل. آنها هنوز هم در ذخیره سازی آندروید خود را. تا زمانی که شما پیدا شده است حذف برخی از عکس های مهم را به اشتباه, مدیر فروش در اسرع وقت عمل سریع. سریع تر شما عمل می کنند, بیشتر احتمال دارد شما به بازیابی عکس های حذف شده.

یادداشت: غیرفعال کردن Wi-Fi و اتصال داده بهتر خواهد بود.

چگونه به بازیابی عکس های پاک در آندروید

WARN: روند بهبودی نیاز به دسترسی ریشه بر روی گوشی شما, که ضمانت نامه را VAID.

1. دانلود و نصب آندروید فایل ابزار بازیابی Dr.Fone نام برای آندروید بر روی کامپیوتر شما.

2. گوشی خود را به کامپیوتر خود را با کابل USB. تو باید فعال کردن اشکال زدایی USB بر روی تلفن خود را برای این فرایند. یک برنامه به نام Mobilego خواهد شد روی گوشی شما نصب.

یادداشت: لطفا هر نرم افزار دیگر مدیریت آندروید با روند بهبود اجرا کنید.

اتصال تلفن به رایانه

3. انتخاب نوع فایل شما می خواهید به بهبود: اطلاعات تماس, پیام, ثبت تماسها, پیام های WhatsApp & فایل پیوست, عکس, صوتی, ویدیو و اسناد. Then click Next.

نوع فایل را انتخاب کنید برای بازیابی

4. انتخاب برای اسکن فایل های پاک شده و یا تمام فایل های. تنها فایل های پاک شده اسکن خواهد شد زمان کمتری را. کلیک کنید Next.

حالت اسکن

5. این برنامه اطلاع شما که آن را به طور خودکار تلفن خود را به ریشه و پس از بهبودی به وضعیت بدون ریشه. کلیک کنید شروع.

6. Dr.Fone گوشی خود را تجزیه و تحلیل و راه اندازی مجدد آن. و شما باید اجازه دهید کاربران بالاتر را میدهد اعطای که بر روی گوشی شما.

7. ابزار بازیابی گوشی خود را اسکن و لیست نتایج. شما می توانید پیش نمایش و کسانی که مطالب شما می خواهید برای بازیابی انتخاب کنید با چک کردن جعبه در مقابل آنها. Then click بهبود یافتن. این برنامه از شما خواهد خواست که در آن به صرفه جویی در عکس های بازیافت بر روی کامپیوتر شما. صبر کنید تا پایان فرایند.

چگونه تا از عکس ها بر روی آندروید خود را

شما می توانید به عکس ها و فیلم دستگاه خود را به گوگل کتابخانه عکس خود را با روشن پشتیبان گیری خودکار در منوی تنظیمات. این می تواند شامل عکس های شما را با دوربین تلفن, عکس دانلود بر روی دستگاه شما, و عکس ها توسط برنامه های ذخیره شده.

یادداشت: این عکس ها خصوصی هستند مگر اینکه شما را انتخاب کنید به آنها را به اشتراک.

مراحل به نوبه خود پشتیبانگیری خودکار

 1. بر روی گوشی آندروید خود را, شیر تنظیمات Google برنامه.
 2. شیر پشتیبان گیری خودکار
 3. تغییر ضامن بر.

Auto-Backup

چگونه برای بازیابی پیام های متنی حذف بر روی گوشی آندروید

اگر شما برخی از پیام های بسیار مهم است که تخلیه جعبه اس ام اس خود را حذف کرده اند. شما باید به عمل سریع. از آنجا تخلیه جعبه اس ام اس خود را می کند در واقع پیام را حذف کنید, آن را فقط به آن را از نظر پنهان فوری. بنابراین شما هنوز هم این شانس را به آنها پشت کرده اند, و یا آنها را با چیز دیگری رونویسی. در اینجا ما شما را چگونه به بازیابی حذف پیام های متنی از گوشی آندروید خود را نشان می دهد.

ابزار برای بازیابی پیام های متنی حذف

ابزار مک مبتنی بر PC های مختلف و بسیاری می تواند به شما کمک کند وجود دارد, و آنها اساسا همین کار را: اتصال تلفن آندروید خود را به کامپیوتر خود را, اسکن حافظه آندروید خود را, پس از آن شناسایی و بازیابی پیام های حذف شده. در اینجا ما یک ابزار آندروید بازیابی اطلاعات معرفی: Dr.Fone برای آندروید.

تدارکات

پس از این برنامه آندروید بازیابی اطلاعات دانلود. ما هنوز به چیزی برای انجام.

چگونه برای بازیابی پیام های متنی حذف از آندروید

حالا اجازه دهید به روند بهبود آغاز. شما را پیدا خواهد کرد آن را بسیار ساده و آسان به این عمل.

یادداشت: لطفا هر نرم افزار دیگر مدیریت آندروید در طول کل فرایند بازیابی اجرا کنید.

گام 1: راه اندازی ابزار آندروید بازیابی اطلاعات و اتصال دستگاه خود را به کامپیوتر.

تبلت یا گوشی Android خود و یا اتصال به کامپیوتر از طریق USB. این برنامه را نشان می دهد آن است که با اتصال دستگاه خود را. یک برنامه به نام MOBILE خواهد شد در آندروید خود نصب برای تضمین اتصال و بهبود فرآیند.

اتصال تلفن به رایانه

گام 2: انتخاب کنید انواع فایل های شما می خواهید به بهبود

این می تواند در بهبود 8 نوع فایل, مدیر فروش پیغام تیک تیک و روی Next کلیک کنید. اگر شما می خواهید برای بازیابی دیگران هم, سپس همه آنها را تیک.

نوع فایل را انتخاب کنید برای بازیابی

گام 3: انتخاب کنید حالت اسکن

اگر شما می توانید اطلاعات از دست رفته شناسایی حذف شده است, شما می توانید انتخاب کنید که تنها برای فایل های پاک اسکن. یا شما باید حالت اسکن دیگر را امتحان کنید.

یادداشت: فقط اسکن فایل های حذف شده به زمان کمتری را.

حالت اسکن

گام 4: آماده برای شروع

ابزار بازیابی به طور خودکار دستگاه شما روت برای بازیابی حداکثر مقدار از داده. پس از روند بهبود دستگاه خود را به وضعیت بدون ریشه بازگشت. شروع کلیک کنید.

گام 5: اسکن آندروید خود را

این برنامه شروع به تجزیه و تحلیل دستگاه خود را, و سعی کنید به مجوز ریشه. شما باید به دستگاه خود را روشن و اجازه می دهد requrest SuperSU را.

گام 6: پیش نمایش و بازیابی محتوای حذف شده

Dr.Fone برای آندروید، تمام محتویات بازیابی لیست. شما می توانید پیش نمایش آنها را و تصمیم بگیرید که چه می خواهید به بهبود. تیک آنها کلیک کنید و بازیابی. بهبود داده خواهد شد به عنوان یک HTML یا فایل TXT در کامپیوتر شما ذخیره.

recover-sms-android

چگونه به هرگز پیام های متنی خود را از دست ندهید

بهترین راه برای جلوگیری از از دست دادن داده ها پشتیبان گیری است. ما نشان می دهد یک برنامه رایگان به نام اس ام اس های پشتیبان گیری & بازگرداندن.

1. باز کردن برنامه و شیر پشتیبان گیری.
2. انتخاب کنید چه چیزی دقیقا می خواهید برای ایجاد یک نسخه ی پشتیبان از, then tap پشتیبان گیری محلی فقط. آن را به فایل پشتیبان بر روی دستگاه ذخیره سازی Android خود را ذخیره کنید. اگر شما می خواهید برای ارسال فایل های پشتیبان خود را در Google Drive, Dropbox و یا یک آدرس ایمیل, شما می توانید دیگر را انتخاب کنید.

sms-backup-restore-1
3. برای بازگرداندن پیام از نسخه پشتیبان تهیه بسیار آسان است, فقط شیر بازگرداندن در صفحه اصلی, و سپس روی فایل پشتیبان در لیست. اگر شما نسخه پشتیبان تهیه را ارسال کرده اند, شیر منوی بالا سمت راست, then tap بار از.

sms-backup-restore-2