Windows-cant-Recognize-my-Android-Phone

Systém Windows nemůže rozpoznat My Android telefon

"KitKat 4.4.2 o Upozornění 3. Už nemůžu přenášet soubory mezi telefonem a počítačem. Ani nevím, jestli je to problém Win7 nebo Android problém, ale podezřelý Android, protože počítač není nadále uznávat flash disky a kamery. Já používám originální kabel USB."

Dobře, Někdy Windows nemůže rozpoznat zařízení Android. Po připojení telefonu do, nabíjí, ale prostě není rozpoznán jako zařízení systému Windows. Nastavení pro Android > Skladování nenabízí žádný způsob, jak zkontrolovat nebo změnit nastavení MTP.

Systém Windows nerozpoznal android telefon

To se může stát z mnoha důvodů, Zkontrolujte, prosím, následující kroky:

1) Please use the original USB cable
2) Make sure the drivers installed is MTP drivers rather than adb zařízení(you do this when you unlock/root your device. This is important. to je důvod, proč to není dostat detekován.)
3) Make sure Settings ->Skladování -> Menu -> USB Připojení k počítači je MTP.
4) USB debugging is disabled.

Způsob, jak umožnit USB Debugging

1) Pro Android 2.3 nebo dříve: Zadejte "Nastavení" > Klikněte na "Aplikace" > Klikněte na "rozvoj" > Podívejte se na "USB ladění".
2) Pro Android 3.0 na 4.1: Zadejte "Nastavení" > Klikněte na "Možnosti pro vývojáře" > Podívejte se na "USB ladění".
3) Pro Android 4.2 nebo novější: Zadejte "Nastavení" > Klikněte na tlačítko "Info o telefonu" > Klepněte na tlačítko "Build number" pro 7 krát, dokud se dostat poznámku: "Ty jsi v režimu pro vývojáře" nebo "byl aktivován režim Developer" > Zpět na "Nastavení" > Klikněte na "Možnosti pro vývojáře" > Podívejte se na "USB ladění".

Můžete si přečíst Jak povolit ladění USB na vašem zařízení Android Pro podrobnosti.

Podíl na tlačítko