kořen

Co Dělá “Root Phone” Znamenat

Q: “Slyšel jsem, že k chápání telefon nebo kořeny telefon, zakořenění, atd.. v android fórech, ale já nevím, co to znamená. Můžete to vysvětlit jednoduchým způsobem?”

root telefonu

Na “kořen” Váš telefon znamená, že k získání přístupu uživatele root (administrátorská práva) na operačním systému vašeho telefonu. Je to podobné spuštěné programy jako správce v systému Windows. Když se dostanete nový telefon, I když existuje mnoho nastavení můžete vyladit, můžete změnit jen to, co vám umožní výrobce. Díky přístupu kořenové, můžete upravit aplikace telefonu na velmi nejhlubší úrovni, i operační systém.

Víte,, většina telefonů mají omezený přístup, pokud jde o to, co si může a nemůže dělat na něm. To není špatná věc, protože to může udržet uživatelům omylem lámání něco, co by ne bordel s, stejně jako systémové soubory. Však, něco, co omezuje nejsou opravdu tak kritických.

Například, oni mohou předem nainstalovat některé nepotřebné aplikace na vašem telefonu, které nemůžete odinstalovat, ale zakořenění telefon vám toto oprávnění. To bude také vám umožní upgrade na novější verze Androidu před výrobce nebo poskytovatele buněk, aby aktualizace k dispozici pro vás. Co je víc, můžete blesk vlastní ROM na vašem telefonu.

Zakořenění může ztratíte záruku, a je tu malá šance, že byste mohli úplně zlomit svůj telefon navždy. Měli byste to brát vážně. Ale je to stále naprosto stojí za to pro všechny dobroty získáte přístup ke.

Pro více informací, si můžete přečíst tyto:

Co získám od zakořenění?
Existují nějaká rizika pro uživatele root telefonu?
Co je to bootloader a jak odemknout?
Jak vykořenit váš Android telefon a tablet?
Jak zálohovat Android telefon

Podíl na tlačítko