Proč se kořen

Co získám Od zakořenění

Jsem zakořeněn můj telefon. co teď? Co získám od zakořenění?” To je častá otázka ti, kteří právě kořeny své telefony. Ve skutečnosti, Před vykořenit svůj telefon, budete chtít vědět, co apps, ROM a další výhody můžete získat z zakořenění. A tady je důvod, proč byste se měli vykořenit svůj Android telefon.

Příbuzný:

Co je Root Mean?
Rizika zakořenění telefon
Jak odemknout zavaděč
Jak vykořenit zařízení Android
Jak zálohovat Android telefon

Odinstalovat bloatware

Telefon výrobce vždy přidá své aplikace do telefonu, které jsou často označovány jako systémové aplikace, a proto nemůže být odinstalován (např.: Samsung Music Hub, Book hub etc). Mohou vytvořit svůj telefon pomalý a zabírají paměť a prostor. Díky přístupu kořenové, můžete se jich zbavit.

odinstalování bloatware

Přetaktovat nebo underclock CPU

S aplikací jako SetCPU, můžete ovládat rychlost procesoru vašeho telefonu přetaktování (nastavit váš procesor maximální frekvence vyšší než jeho standardní hodnota) nebo underclocking (nastavte nižší než jeho hodnota min). Přetaktování pomůže, pokud chcete spustit aplikaci, která potřebuje vysoké požadavky. Zatímco underclocking pomáhá při získávání lepší výdrž baterie.

Například, Můžete si vytvořit svůj procesor přetaktovaný, když budete hrát graficky náročné hry, ale nechat nakreslit holé minimum energie, když je obrazovka vypnutá.

SetCPU pro uživatele root

Lepší zálohování

Google dělá dobrou práci udržet kontakty, pošta, Zprávy, kalendáře, fotky, aplikace a další Google-y věci do pořádku. Ale s app s názvem Titanium Backup, nejen zálohovat všechny vaše aplikace, ale také může zálohovat všechna data uložená v těchto aplikacích.

Titan zálohování

Získejte aktualizace rychleji

Android výrobci telefonů vždy trvat měsíce, aby se uvolnil nejnovější Android aktualizace (a některé telefony dokonce nemají šanci na modernizaci). Když Google oznámil lízátko, Možná jste ještě byli dostat Jellybean. Tak proč se stále čeká na nejnovější operační systém, když by se dalo jednoduše vykořenit svůj telefon a dostat to hned teď? Kdo má trpělivost?

Android je komunita vývojářů jsou často schopni získat nový OS na několika telefonních měsíců před dopravce uvolní aktualizaci. Po navázání kořeny, stačí najít verzi operačního systému, kterou chcete nainstalovat, a to (optimalizované pro vaše konkrétní zařízení).

Automatizace vše

S úžasnou aplikaci Tasker, který používá ", pokud to, pak, že "mentalita, si můžete vytvořit svůj telefon génius. To lze automatizovat vše, co na vašem telefonu. Například, můžete automaticky ztišit svůj telefon v noci, zapnutí Wi-Fi připojení na internet, když jste doma, otevřít hudební aplikaci, když se připojíte k rozhraní Bluetooth vašeho automobilu. Ve skutečnosti, nepotřebuje přístup uživatele root, ale pokud jsou zakořeněny, to může dělat mnohem víc, než si myslíte. Pro více automatizace inspirace, Zkontroluj zde.

Tasker

Flash vlastní ROM

To je jeden z nejlepších výhod zakořenění. Vlastní ROM je v podstatě vlastní verzi Androidu, to může být legální verze Androidu, přidává několik užitečných funkcí,, přidává spoustu opravdu unikátních funkcí, nebo změnit váš Android od hlavy až k patě. Mimochodem, CyanogenMod je velmi populární rom, že mnoho lidí kladen na svých telefonech.

CyanogenMod

Poznámka: Nemáte skutečně potřebují přístup uživatele root blikat vlastní ROM, i když budete muset odemknout zavaděč (proces, který někdy je dodáván s právy uživatele root). A měli byste vždy udělat zálohu před instalací jakékoliv ROM, protože budete možná muset zničit všechna data a vyrovnávací paměť v telefonu ještě před instalací ROM.

Kromě výše uvedeného, existují i ​​jiné výhody, které můžete kopat sami. Na konci, Musím vám připomenout, že zakořeňování bude zděný telefonu navždy, takže buďte opatrní. Ale myslím, že to stojí za riziko.

Podíl na tlačítko