obnovit data po iphone útěk z vězení

Jak obnovit iPhone dat po útěk z vězení

Přijdu o všechny své údaje, kdybych útěk z vězení svůj iPhone / iPad

První vědět, neztratíte žádná data z jailbreaking na iPhone nebo iPad. Jailbreaking odstraní omezení na iOS, takže se můžeme dostat kořenový přístup k souborovému systému a správce iOS. To vám nezabrání ze zálohování nebo synchronizaci s iTunes. Ale Jailbreaking jakýchkoli způsobů, jak běží vždy riziko ztráty dat.

Viz také:
Jak jialbreak iOS 7.1.x s Pangu na Windows
Jak na útěk z vězení iOS 7.1.x s Pangu na Mac

Jak obnovit iPhone data po útěk z vězení

Fist of všechny, získat nástroj pro iPhone obnovu dat. Rozhodně můžete také použít iTunes pro obnovení dat iPhone.

Krok 1: Ke stažení iPhone Data Recovery (Mac uživatele klikněte zde) a nainstalovat. Což je spolehlivý program, který dokáže skenovat vaše zařízení a obnovit předchozí kontakty, SMS, poznámky, fotky, videa a další.

Krok 2: Spusťte program po instalaci, vyberte režim s názvem "Obnova z iTunes Backup File". A pak uvidíte seznam všech vašich záložních souborů iTunes, vyberte nejnovější záložní soubor a klepněte na tlačítko "Start Scan".

Krok 3: Po skenování, si můžete prohlédnout všechny předchozí obsah v souboru zálohy iTunes, vybrat ty, které chcete, a klepněte na tlačítko "Obnovit". Jste obnovení všichni z nich nyní.

Proto, byste měli vždy zálohovat před jailbreak. To trvá jen několik minut,, ale to bude hrát velmi důležitou roli ve vašem životě.

Podíl na tlačítko