Samsung Galaxie s4

Jak obnovit ztracené fotografie nebo videa z Samsung Galaxy S6 / 5/4

Jak víme,, Samsung Galaxy S série mají pěkný fotoaparát a displej s vysokým rozlišením. Můžete si vzít velmi kvalitní videa & fotky kolem sebe, sdílet se svými přáteli a rodinami, což je opravdu v pohodě.

Však, stále existuje riziko ztráty fotografie a videa kdykoliv z důvodu náhodného vymazání nebo chyby dat. Ty by měly tvořit dobrý zvyk pravidelných záloh. Pak budete nepropadejte panice, když ztratí něco důležitého. I v případě, že nemáte zálohu, stále máte šanci obnovit fotografie nebo videa pomocí Android Data Recovery.

Dr.Fone pro androida je bezpečný & snadný-k-používat android programu pro obnovu dat, a může vám pomoci získat žádné údaje, jako jsou fotografie, videa, kontakty, textové zprávy, dokumenty, hudba & archivní soubory atd.. na vaší galaxie S6/5/4.

Přípravy

1. Stáhnout Android pro obnovu dat a nainstalovat jej. (Verze systému Windows a Mac verze)

2. Root telefonu Android. (Viz také: Jak root Android zařízení.)

P.S. Neprovádějte upgrade na Android 6.0, protože je to těžké na root.

Kroky k obnovení dat z Galaxy S6/5/4

Krok 1, PC připojit váš Galaxy S6/5/4
Zahájení Dr.Fone pro Android, budete mít primární okno pod. Prosím, připojte Galaxy k počítači přes USB kabel.

connect Galaxy S4 to computer

Krok 2, Povolit USB ladění (Volitelný)
Pokud jste povolili USB ladění na vaší Galaxy S před, můžete tento krok přeskočit, jinde uvidíte okno, jak je uvedeno níže. Prosím, postupujte podle podrobného výraz v okně nastavte jej nyní: Vstoupit “Nastavení” > Cvaknutí “O telefonu” > Kohoutek “Číslo sestavení” pro 7 krát, dokud dostat poznámku “Nacházíte se v módu vývojáře” nebo “Režim pro vývojáře bylo povoleno” > Zpět na “Nastavení” > Cvaknutí “Možnosti pro vývojáře” > Zkontrolovat “Ladění USB”.

Další informace, si můžete přečíst tento příspěvek: Jak povolit ladění USB na vašem zařízení Android.

enable usb debugging

Krok 3, Spusťte skenování dat na vašem zařízení
Po povoleno USB ladění, Program automaticky detekuje zařízení. Pak Klikněte na “Start” analyzovat údaje o vašem zařízení. Vezměte prosím na vědomí, že si radši držet baterii více než 20% před skenování.

scanning-lost-data

Poznámka: Pokud vaše zařízení není kořeny před, Program se spustí skenování přímo po analýze. Nebo budete muset povolit schválení programu Superuser na displeji vašeho telefonu. Stačí kliknout na “Povolit” Pokud se zobrazí zpráva vyskočí na obrazovce vašeho zařízení. Pak zpět do počítače, a klepněte na tlačítko “Start” Na obrazovce programu pro skenování zařízení.

allow superuser authorization

Poznámka: Během testu neodpojujte zařízení, nebo skenování selže. Pokud se program nespustí skenování po dlouhou dobu, zkuste to prosím znovu. A některá zařízení představují “Povolit” Tlačítko několikrát. Stačí kliknout, dokud se neobjeví znovu nebo program začne skenování.

do not disconnect device

Krok 4, Náhled a obnovit
Proces vyhledávání by chtělo. Pak si můžete prohlédnout všechny obnovitelná data nalezené v scan výsledek seřazené podle kategorie. Označte ty, které chcete, a klepněte na tlačítko “Zotavit se” uložit je na vašem počítači.

preview and recover

Poznámka: Odstraněné kontakty, textové zprávy, a další jinde, jsou také zobrazeny ve výsledku, a mazat SMS a kontakty se zobrazí červeně. Můžete je oddělit podle barvy.

Podíl na tlačítko