iPhone-5foto zotavení

Obnovení odstraněných poznámek z iPhone

Vzal jsem si poznámky ve své třídě pomocí aplikace na mém iPhone, ale o týden později, když jsem se vrátil do poznámky, že byla odstraněna a pryč. Vím, že to bylo na můj telefon, protože jsem se podíval přes něj po hodině. Existuje nějaký způsob, jak ji získat zpět? Ověřil jsem si na mé icloud, ale nedalo se tam.

Možná jste se setkali s podobnou otázku před. Pokud chcete najít nějaké důležité poznámky, které jste provedli v telefonu, ale oni jsou prostě pryč. Chcete dostat je zpět, ale nevím jak. Dobře, Tento článek vám řekne co dělat, když zjistíte, že vaše poznámky ztratili.

3 Metody obnovení ztracené nebo odstraněné poznámky z iPhone

Rádi vám představíme tři metody pro různé situace. Prosím vyberte si ten pravý pro sebe. Pokud jste zálohovali váš telefon před, můžete zkusit bývalý dvě metody. Nebo možná budete muset zkusit 3.-party software, což není zdarma. Ale Vezměte prosím na vědomí, že pokud si nejste jisti jste někdy zálohovali váš telefon, by jste to zkusit nejprve třetí metoda. Protože obnovení z iTunes nebo iCloud backup může přepsat data v telefonu.

1. Obnovení ze zálohování iCloud
2. Obnovení z iTunes zálohování
3. Skenování iPhone a pokuste se získat ztracené poznámky

Metoda 1: Obnovení ze zálohování iCloud

1. Chcete-li vymazat váš iPhone, klepněte na položku nastavení > Obecný > Obnovit > Vymazat veškerý obsah a nastavení. Budete muset zadat své heslo a Apple ID heslo vymazat veškerý obsah a nastavení. Proč to dělám? Protože jediný způsob, jak obnovit ze zálohy služby iCloud je prostřednictvím Pomocníka pro instalaci. Chcete-li dostat do Pomocníka pro instalaci na zařízení již nastavíte, budete muset vymazat veškerý obsah na vašem iPhone a znovu nastavit.
2. Zapněte zařízení. Měli byste vidět obrazovku Hello.
3. Postupujte podle kroků v Pomocníka pro instalaci iOS. Připojte se k síti Wi-Fi a postupujte podle kroků, až se zobrazí obrazovka nastavení zařízení.
4. Klepněte na tlačítko Obnovit na iCloud Backup. Pak se přihlaste do iCloud.
5. Vyberte zálohu. Podívej se na datum a velikost každého z nich a vyberte nejvíce relevantní. Poté, co zvolíte zálohování, přenos začíná.
6. Pokud jste zakoupili iTunes nebo App Store obsah s použitím více Apple ID, budete vyzváni k přihlášení ke každému. Pokud si nemůžete vzpomenout heslo, můžete klepněte na tlačítko Přeskočit tento krok a zadejte ji později.
7. Zachovat připojení. Pokud odpojíte od Wi-Fi před dokončení procesu, proces obnovení se pozastaví, dokud se nepřipojíte. Procesu čas na dokončení. Obnovení ze zálohy může chvíli trvat, v závislosti na velikosti zálohování a rychlost sítě.

nastavení telefonu

Metoda 2: Obnovení z iTunes zálohování

1. Připojte zařízení k počítači, ve kterém uloženy zálohy na.
2. Nechráněný iTunes. ITunes vám řekne-li se o aktualizaci iOS, získat nejnovější verzi.
3. Přejít na Soubor > Zařízení > Obnovení ze zálohy. If you’re using Windows and don’t see a File menu, press the Alt key.
4. Look at the date and size of each backup and pick the most relevant.
5. Click restore and wait for the process to finish. Your device will restart and then sync with your computer. Stay connected until the sync finishes.

Metoda 3: Skenování iPhone a pokuste se získat ztracené poznámky

If you haven’t backed up your iPhone or not sure ever did that, then you can try this method. We will use some 3rd-party programs to directly scan your iPhone and try to find the lost notes. When you delete a file on your phone, you just delete the index file, the file still exists, until be overwrited by new data. This gives us the opportunity to restore it.

To retrieve the deleted notes on your iPhone, you need to install an iPhone data recovery program first. Dnes existuje mnoho tento druh software na trhu, zde využíváme Dr.Fone například.
1. Stáhnout program zde. Nebo přejděte Oficiální internetové stránky.
2. Nainstalujte ji.
3. Musím nainstalovat nejnovější verzi iTunes. Protože program bude volat částečně funkci iTunes. Ale není nutné je spustit ve stejné době, a to je nejlepší vypnout automatické synchronizace s iTunes. (Spusťte iTunes > Upravit > Předvolby > Zařízení, zkontrolovat “Zabránit iPody, iPhones, a iPads automatickou synchronizaci”.)
3. Připojte iPhone k počítači a spusťte Dr.Fone. Ve výchozím stavu, to bude automaticky rozpoznat zařízení se systémem iOS a ukazuje okno pro “Obnovení z iOS zařízení”.
obnovit iphone poznámky-01
4. Klepněte na tlačítko “Start Scan” pro zahájení skenování iPhone odstraněných nebo ztracených poznámek. Skenování proces může trvat několik minut. Pokud zjistíte, že údaje, které jste hledali je tam, pak můžete klepnout “Pauza” tlačítko zastavit proces.
obnovit iphone poznámky-01
5. Po dokončení procesu skenování, můžete vidět výsledek skenování. Údaje chybí i stávající jsou zobrazeny v kategoriích. Můžete švihnout možnost “Only display the deleted items” on. Klepnutím na typ souboru v levém, Náhled můžete zobrazit odstraněné poznámky. A tam je vyhledávací pole na horní pravý, kde můžete vyhledat konkrétní soubor zadáním klíčového slova.
obnovit iphone poznámky-01
6. Když najdete údaje potřebujete, jen zkontrolujte pole a stiskněte “Obnovení počítače” tlačítko. Pro textové zprávy, iMessage, kontakty, a poznámky, můžete zvolit “Obnovení počítače” nebo “Zpět do zařízení”.

Že ’ s všech tří metod získávání ztracených poznámek. Doufáme, že to pomůže vám. Prosím všimněte si, že pokud zjistíte, že některé důležité informace, dojde ke ztrátě, nepropadejte panice, ale k nalezení řešení.

Podíl na tlačítko

  • jingporan

    Děkujeme, že jste k načtení dat iPhone, které jsem nikdy nevíte, !! Vyřešil jsem tento problém obnovit iPhone Notes, děkuju mnohokrát !!