obnovit smazané zprávy z android

Jak obnovit smazané zprávy z Samsung Galaxy S5 / S6

Q:”Neúmyslně jste odstranili celý rozhovor, textových zpráv, nikoli 2 specifické zprávy. Jak mohu obnovit moje smazané zprávy? Že nebyly podpořeny mrak.” – zeptal se ariat89

Everyone may encounter this problem. Takže otázka je, how to retrieve the messages? The answer is, restoring from the backup file is always the best solution if you have a good backup habit. But if you do not have a backup? Nebojte se, this article will provide you with a solution.

Viz také: Jak obnovit ztracené fotografie nebo videa z Samsung Galaxy S6 / 5/4

Why we can retrieve the deleted messages?

When you delete a message on your phone, in fact, it does not actually deleted but just be invisible. The phone just delete it from the index file, so you can’t see it any more. But it does still exist on your phone. That is the reasion why we get some possibilities to find the message back.

How to retrieve deleted messages from Samsung Galaxy

We need a program that can scan your phone and try to get data back. There are many this type of software, like Dr.Fone for Android, Aiseesoft, atd.. Takže stačí pouze vybrat jednu z nich a postupujte podle pokynů. Zde budeme používat Dr.Fone pro Android jako příklad.

1. Stáhnout Android obnova dat program zde, nebo jeho Oficiální webové stránky.
2. Root telefonu. (Viz také: Jak root Galaxy S5)
3. Povolit ladění USB na vašem telefonu.
4. Nainstalujte program a spusťte jej, potom připojte Samsung Galaxy S5 na PC. Program zahájí připojování zařízení a počítač. Aplikace s názvem MobileGo automaticky nainstalována na vašem telefonu k zajištění spojení a obnovení procesů. A prosím nezačínejte jakýkoli jiný software Android pro správu během tohoto procesu.
Galaxie se připojit k počítači
5. Zvolte typy dat, které chcete vyhledat: Kontakty, SMS, Záznamy o hovorech, WhatsApp zprávy & Přílohy, Fotky, Videa, Audio, nebo některé jiné soubory. Zkontrolujte je a klepněte na tlačítko Další pokračujte.
Vyberte datový typ
6. Vyberte úložiště režim skenování: Hledání odstraněných souborů nebo vyhledat všechny soubory. Další hit.
Vyberte režim
7. Klepněte na tlačítko Start pro zahájení skenování.
8. Počkejte několik minut, dokud dokončení procesu. Program dá naskenovaných dat v seznamech. Vyberte data, která potřebuje obnovit a klepněte na tlačítko Obnovit. Můžete si vybrat cestu na vašem počítači uložit tyto obnovená data jako HTML nebo TXT souboru.
Poznámka: Odstraněné z nich budou v oranžové a stávajících v černé barvě. Můžete je oddělit pomocí výše tlačítka: Zobrazit pouze odstraněné položky.
obnovení smazaných dat

Podíl na tlačítko

 • disqus_jgdfkRwlBN

  Program nemůže rozpoznat můj přístroj! Co dělat? Sledoval jsem vaše možnosti, pokud to nedokáže.

  • Vůle

   Jaký je váš model telefonu a provádí android verze?

 • Genn

  Tisk SMS (WhatsApp,Viber) z fondu, velmi pěkný a velký.
  Velmi pěkné a velké rozepsaný účtování fondu.
  Prorazit fond velmi pěkný a velký pokoj.
  Záruka!
  Skutečné důkazy!
  Platba na skutečnost.

  SMS-ya@Live.ru