DFU mód

Jak dát svůj iPhone, iPad a iPod Touch v DFU módu

Co je to režim DFU?

DFU (Firmware, Aktualizace) režim je stav, který umožňuje, aby váš iPhone k rozhraní s iTunes, ale nenačte nejnovější verzi iOS nebo bootloaderu na něm. To je hlavní rozdíl mezi DFU módu a módu pro obnovu.

Režimu DFU umožňuje změnit a vybrat firmware, který chcete instalovat na váš iPhone. Například, měli byste použít DFU módu, pokud chcete nainstalovat předchozí verzi iOS, útěk z vězení váš iPhone nebo odemknutí SIM. Pokud je standardní obnovení nefunguje pro vás, jak dostat své zařízení zpět do stavu, DFU vám může pomoci ven.

Jak vstoupit do režimu DFU

1. Připojte zařízení k počítači a vyberte váš iPhone ze seznamu zařízení v iTunes.
2. Vypněte zařízení.
3. Podržte tlačítko napájení po dobu 3 sekundy.
4. Stiskněte a podržte tlačítko Domů a zároveň nadále držet tlačítko napájení. Udělej to pro 10 sekundy.
5. Uvolněte tlačítko napájení a pokračujte v držení tlačítka domů, až se dostanete popup z iTunes, že vaše zařízení je uznána jako v režimu zotavení.

To je to, jste v DFU módu. Tento proces funguje pro iPhone, iPod, a iPad, takže bez ohledu na to, co iOS zařízení, které používáte, můžete použít tento tutoriál.

Jak ukončit režim DFU

Chcete-li ukončit režim DFU, podržte Spánek / Probuzení nebo Power tlačítko a tlačítko Home zároveň nejméně deset sekund, , dokud se neobjeví logo Apple.

Stuck v režimu DFU

Pokud narazíte v DFU módu a musíte se dostat ven, jen držet tlačítko napájení a tlačítko Domů současně, dokud se neobjeví logo Apple. (Viz také: Jak se dostat z DFU módu)

Podíl na tlačítko