iPhone zvyklý poplatek

FAQ: My iPhone nebude účtovat

iPhone zvyklý poplatekCo dělat, když zjistíte, že iPhone nebude účtovat? Možná si myslíte, že baterie je rozbité, a budete potřebovat nový. Ale ve skutečnosti, tam jsou některé věci, které by mohly mít vliv na schopnost nabíjení baterie iPhone. Můžete zkusit tyto věci před vyměnit baterii.

1. Zkontrolujte, zda port USB

Pokud váš iPhone nemůže dostat poplatek, pokud používáte USB port. První věc, kterou musíte vyzkoušet, je připojit iPhone k jinému USB portu nebo jiného počítače. Pokud tedy počítač rozpozná a nabíjí telefon, že by se rozumí předchozí USB port je přerušeno.

2. Zkontrolujte USB kabel

Je třeba zkontrolovat kabel USB. Kabel USB slouží k připojení vašeho iPhone a počítače nebo nabíječka. Pokud by byl rozbit, pak samozřejmě nemůžete dobít. Zde můžete využít Výměna metodu ke kontrole (změnit jiný USB kabel). Pokud zjistíte, že problém je kabel USB, prostě jít si koupit novou.

3. Zkontrolujte, zda nabíječka

I když nabíječka málokdy pokazí, musíme vzít tuto možnost v úvahu. Stále můžete použít Výměna metodu mít zkoušku. Půjčit nabíječku další lidí, nebo jen nabíjet iPhone počítačem. Proto můžeme ověřit, zda nabíječka je přerušeno.

4. Zkontrolujte, zda napětí

Nabíjení telefonu vyžaduje určité napětí. Možná, že jste zvyklí používat některé zařízení, jako je klávesnice, nabíjení telefonu, ale někdy to nemůže poskytnout dostatek napětí. Pak se váš telefon nemohl dostat poplatek. Takže prosím, ujistěte se, že nejste zapojíte váš iPhone ke klávesnici, ale na vašem počítači.

5. Restart iPhone

Restart je nejčastější způsob, jak vyřešit drobné problémy. Možná vás překvapí na jeho účinnost. Mezitím, nemůže vyřešit všechny problémy. Ale když zjistíte, telefon nelze nabíjet, proč jej znovu a znovu připojte v moci. To vám může dát překvapení.

6. Použití režimu iPhone Recovery

Někdy řešení složitějších problémů ve vašem iPhone vyžaduje rozsáhlejší kroky. Restart nemůže předat tento. Pak si můžete udělat telefon do režimu obnovy obnovit vytvoření zálohy, nebo na tovární nastavení (vymaže všechna data). To by byl dobrý způsob, jak.

7. Baterie je mrtvý

Pokud žádný z výše uvedených věcí, práce, bohužel, you je baterie vybitá a je třeba ji vyměnit. Apple nabízí službu baterie, $79, více $6.95 lodní. Pokud je váš iPhone se vztahuje Apple jeden rok omezené záruky, AppleCare , nebo AppleCare Protection Plan, můžete nahradit jej zdarma.

Podíl na tlačítko