odemknutí bootloaderu na android

Jak odemknout bootloader v zařízení Android

Co je to bootloader

Bootloader je kus kódu, který říká, operační systém zařízení se systémem Android je návod, jak nastartovat. To je obvykle uzamčen, protože váš výrobce chci, abyste se držet jejich Android OS verze, který je speciálně navržen pro vaše zařízení. S bootloader uzamčené, nemůžete přizpůsobit deice (např. blikat Vlastní ROM).

Příprava

Odemknout svůj zavaděč

Varování: Uvolnění zavaděč ztratíte záruku. Je také zcela ubrousky (formáty) interní paměť aplikace včetně telefonu Android je, kontakty, textové zprávy, obrázky a tak dále.

1. Povolit ladění USB na vašem zařízení. (Průvodce zde)

2. Připojte zařízení k počítači pomocí USB kabelu. Pokud jste poprvé, aby tak učinily, dostanete pop-up která žádá o povolení.

Povolit ladění usb

3. Otevřete terminál na vašem počítači (stiskněte Win R, zadejte příkaz cmd a stiskněte klávesu Enter), změňte složku na platformu Tools v Android SDK. Typicky, to vypadá asi takto, ale musíte najít přesnou cestu kam jste nainstalovali Android SDK na vašem počítači:
C:/Android SDK / ADT-svazek-windows-x86_64-20131030 / SDK / platform-tools /

Chcete-li změnit cestu ke složce, musíte dát "CD" před ním, takže celý příkaz bude vypadat tak,:
CD C:/Android SDK / ADT-svazek-windows-x86_64-20131030 / SDK / platform-tools /

příkaz cmd

4. Pak prosím zadejte následující příkaz ke spuštění zařízení do režimu fastboot:
ADB restart bootloader

5. Jakmile je váš přístroj je v režimu fastboot, zadejte následující příkaz:
fastboot zařízení

6. Nyní můžete vidět sériové číslo zařízení. Pokud nemůžete vidět sériové číslo, a místo toho vidět “<čekání na zařízení>”, nainstalovat “Android SDK.

7. Potom zadejte následující příkazový řádek a stiskněte klávesu Enter:
fastboot oem odemknout

8. Disclaimer se zobrazí na vašem zařízení, které musí být přijat. Pomocí tlačítek hlasitosti zvolte možnost “Ano”, a stiskněte tlačítko napájení pro potvrzení výběru.

odemknout zavaděč

9. Pokud přístroj nebude automaticky restartuje, restartovat ji z menu.

Gratuluji, budete přístroj je nyní odemčený.

Jako Android je open source operační systém a je k dispozici na mnoha různých hardware, každý výrobce má svůj vlastní verzi bootloaderu. Mnoho z nich poskytuje metody, které vám pomohou odemknout zavaděč na svých internetových stránkách.

Někteří výrobci a dopravci neumožňují zavaděče odemknutí, ale často můžete najít cestu kolem, že v XDA Developers Forum.

Podíl na tlačítko