obnovení lost-sms-android

Jak obnovit smazané textové zprávy na telefonu Android

Pokud jste smazali některé velmi důležité zprávy při vyprázdnění SMS box. Musíte jednat rychle. Vzhledem k tomu, vyprázdnění SMS políčko není ve skutečnosti odstranit zprávy, to prostě skrývá to z bezprostředního pohledu. Takže stále máte šanci dostat je zpět, nebo budou přepsány něco jiného. Zde vám ukážeme, jak obnovit smazané textové zprávy z telefonu Android.

Nástroje pro obnovu smazaných textové zprávy

Existuje mnoho nástrojů odlišné PC a Mac na bázi můžete pomoci, a oni v podstatě to samé,: připojit svůj Android telefon k počítači, prohledá váš android památku, pak identifikovat a obnovit smazané zprávy. Zde jsme se zavést nástroj pro Android Záchrana dat: Dr.Fone pro Android.

Ostatní přípravky

Poté, co stáhnout program pro Android Data Recovery. Stále máme co dělat.

Jak obnovit smazané textové zprávy z Androidu

Nyní pojďme začít proces obnovy. Najdete je velmi jednoduchý a snadno ovladatelný.

Poznámka: Prosíme vás, abyste v průběhu celého procesu obnovy nelze spustit jakýkoli jiný software Android pro správu.

Krok 1: Spusťte nástroj pro Android pro obnovu dat a připojte přístroj k počítači.

Připojte svůj Android telefon nebo tablet k počítači přes USB. Program ukáže, že je spojení s přístrojem. App s názvem MOBILE bude nainstalována na váš Android zaručit proces připojení a obnovy.

připojit telefon k pc

Krok 2: Vyberte typy souborů, které chcete obnovit

To může obnovit 8 typy souborů, prosím zaškrtněte Zprávy a klepněte na tlačítko Další. Chcete-li obnovit ostatní buď, zaškrtněte je všechny.

Vyberte typy souborů k obnovení

Krok 3: Vyberte režim snímání

Pokud lze identifikovat ztracená data se zrušuje, si můžete vybrat skenovat pouze pro smazaných souborů. Nebo byste měli vyzkoušet jiný režim snímání.

Poznámka: Pouze skenování smazaných souborů bude trvat kratší dobu.

režim skenování

Krok 4: Jste připraveni začít

Nástroj pro obnovu automaticky zakoření zařízení obnovit maximální množství dat. Po ukončení procesu obnovy zařízení se vrátí do stavu Nekořenovité. Klepněte na tlačítko Start.

Krok 5: Skenování váš Android

Program se spustí analyzovat vaše zařízení, a pokusit se získat oprávnění uživatele root. Měli byste se obrátit na vašeho zařízení a umožní se SuperSU requrest.

Krok 6: Náhled a obnovit smazané obsah

Dr.Fone pro Android bude seznam všech využitelných obsah. Můžete si prohlédnout je a rozhodnout, co chcete obnovit. Zaškrtněte je a klepněte na tlačítko Obnovit. Obnovená data budou uložena jako HTML nebo TXT soubor ve vašem počítači.

obnovit sms-android

Jak se nikdy ztratit textových zpráv znovu

Nejlepší způsob, jak se vyhnout ztrátě dat, je zálohování. Doporučujeme bezplatná aplikace s názvem SMS Backup & Obnovit.

1. Otevřete aplikaci a klepněte na tlačítko Zálohování.
2. Vyberte si, co přesně chcete vytvořit zálohu, then tap Místní záloha pouze. To bude záložní soubor má ukládat na paměťové Android. Chcete-li odeslat záložní soubor na Disk Google, Dropbox nebo e-mailovou adresu, můžete si vybrat jiný.

SMS zálohování navrátit-1
3. Chcete-li obnovit zprávy z zálohování je velmi snadné, jen klepněte Obnovit na domovské stránce, a potom klepněte na záložní soubor v seznamu. Pokud jste nahráli zálohy, klepněte na nabídku v pravém horním rohu, then tap Načíst z.

SMS zálohování navrátit-2

Podíl na tlačítko