Obnovit odstraněné fotografie

Jak obnovit smazané fotografie na vašem zařízení Android

Pokud jste vymazali své fotografie omylem nebo setření zařízení flash novou ROM. Pak budete muset přečíst tento krok-za-krokem průvodce se dozvíte, jak obnovit vaše ztracené fotografie na Android. Ukážeme vám, jak snadné je. Jediné, co potřebujete jednat rychle.

Proč se můžete dostat zpět fotky

Při odstranění fotografie, videa, hudební nebo jiný obsah, nejsou ve skutečnosti odstraněna. Prostě stát neviditelným. Jsou stále na paměti Android. Takže když jste se zrušuje několik důležitých fotografií omylem, prosím jednat rychle co nejdříve. Čím rychleji budete jednat, tím větší je pravděpodobnost, že obnovit smazané fotografie.

Poznámka: Vypnout Wi-Fi připojení na internet a datové připojení bude lepší.

Jak obnovit smazané fotografie na Android

WARN: Oživení proces vyžaduje přístup uživatele root na telefonu, KTERÉ SE VAID ZÁRUKY.

1. Stáhnout a nainstalovat Android File Recovery nástroj volal Dr.Fone pro Android na vašem počítači.

2. Připojte telefon k počítači pomocí USB kabelu. Musíš umožnit ladění USB na vašem telefonu tohoto procesu. Aplikace, tzv Mobilego bude nainstalována na vašem telefonu.

Poznámka: Prosíme vás, abyste během procesu obnovy nelze spustit jakýkoli jiný software Android pro správu.

připojit telefon k pc

3. Vyberte typy souborů, které chcete obnovit: Kontakty, Zprávy, Záznamy o hovorech, WhatsApp Zprávy & Přílohy, Fotky, Audio, Video a dokumenty. Poté klikněte na tlačítko Další.

Vyberte typy souborů k obnovení

4. Vyberte, zda chcete vyhledávat smazaných souborů nebo všech souborů. Pouze skenování smazané soubory bude trvat kratší dobu. Cvaknutí Další.

režim skenování

5. Program vás informovat, že to bude automaticky zakoření telefon a vrátit se do Nekořenovité stavu po zotavení. Cvaknutí Start.

6. Dr.Fone provedou analýzu vašeho telefonu a restartujte jej. A vy byste měli udělit oprávnění superuser když pokynů na telefonu.

7. Nástroj pro obnovu prohledá váš telefon a seznam výsledků. Můžete si prohlédnout a vybrat ty obsah, který chcete obnovit zaškrtnutím políčka před nimi. Poté klikněte na tlačítko Zotavit se. Program bude vám, kde ukládat obnovené fotografie na počítači se zeptat. Počkejte, až do konce procesu.

Zálohování fotografií na Android

Můžete zálohovat fotografie a videa vašemu zařízení své fotografie knihovny Google zapnutím Auto Backup v menu Nastavení. To může zahrnovat fotografií pořízených fotoaparátem telefonu, fotografie stáhnout do zařízení, a fotografií uložených Apps.

Poznámka: Tyto fotografie jsou soukromé, pokud se rozhodnete sdílet.

Kroky pro zapnutí automatického zálohování

  1. Na vašem telefonu Android, kohoutek Nastavení Google aplikace.
  2. Kohoutek Automatické zálohování
  3. Přepněte kloub Na.

Automatické zálohování

Podíl na tlačítko