obnovit odstranit soubory na android

Jak obnovit smazaná data z telefonu Android

Možná jste omylem smazané kontakty, SMS, fotky, video nebo soubory na vašem telefonu Android. Nebuďte naštvaný, měli byste se pokusit co nejdříve obnovit data. A nezapomeňte, neukládejte ani nic instalovat do přístroje nebo jej vypnout, dokud se pokusit se obnovit. Vzhledem k tomu, odstraněná data je pravděpodobné, že bude přepsán žádným novým obsahem.

Přípravy obnovit data na Android

Jak obnovit smazané data na Android

Poté, co dělá výše uvedených přípravků, obnovit smazané dat je velmi jednoduchá práce. Potřebujete pouze několik kliknutí.

Krok 1: Připojte zařízení

Připojte zařízení k počítači a spusťte nástroj pro Android Záchrana dat.

Krok 2: Identifikaci svého zařízení

Tento software se pokusí připojit zařízení a váš počítač. App s názvem MOBILE bude automaticky nainstalován na vašem telefonu garantovat připojení a obnovy procesů. A prosím nezačínejte jakýkoli jiný software Android pro správu během tohoto procesu.

Poznámka: V případě, že USB ladění je zakázat, program vás naučí, jak se mohl.

připojit telefon k pc

Krok 3: Připravte se na skenování zařízení

Nyní software je připraven ke skenování zařízení Android. Uvidíte okno, jako je tento. Vyberte typy dat, která chcete obnovit: Kontakty, SMS, Záznamy o hovorech, WhatsApp zprávy & Přílohy, Fotky, Videa, Audio, nebo některé jiné soubory. Podívejte se na ně a klepněte na tlačítko Další to continue.

Vyberte typy souborů k obnovení

Poté budete vyzváni k výběru skenování smazané soubory nebo všechny soubory. Samozřejmě, kontrolovat jen smazané soubory bude trvat kratší dobu.

režim skenování

Aby bylo možné obnovit více dat, software automaticky vykořenit zařízení a vrátí jej Nekořenovité stavu po procesu obnovy.

Krok 4: Spustit vyhledávání

Program prohledá váš Android telefon pro smazaná data. Po několika minutách, tento proces by měl být ukončen. Všechna obnovitelná data budou uvedeny. Vyberte data, která musí být navrácena, a klepněte na tlačítko Zotavit se. Můžete si vybrat cestu na vašem počítači uložit tyto obnovená data jako HTML nebo TXT souboru.

Poznámka: Tento software Android pro obnovu dat nemůže dát jakékoli zpětně obsah zpět do telefonu přímo.

prohledat váš telefon

Jak se nikdy ke ztrátě dat znovu

Data jsou k nezaplacení. Však, obnovu dat je nákladné. Ty by měly tvořit dobrým zvykem zálohovat data pravidelně.

Existuje mnoho způsobů, jak zálohovat data vaší Android. Můžete přímo kopírovat fotografie, videa, audio, a jiné dokumenty do počítače. Pomocí Google služba zálohování k synchronizaci kontaktů, SMS, kalendář, atd.. k účtu Google.

Android File Transfer je velmi užitečný software, který lze zálohovat data Android k počítači. To má jak Windows i Mac verzi. Zde si můžete stáhnout níže.

Kroky k zálohovat Android jedním kliknutím
1. Spusťte program a připojte telefon k počítači. Cvaknutí Zálohování telefonu na softwarovém homepage.


2. Tento software můžete zálohovat kontakty, textové zprávy, protokoly hovorů, aplikace, audio, videa, fotografie a kalendáře. Zaškrtněte ty, které chcete a klepněte na tlačítko Start Přenos. Záložní soubory budou uloženy ve výchozím nastavení na C:\Users Administrator Documents Wondershare MobileTrans Backup. Můžete změnit cestu pro uložení v nastavení.

mobiletrans záloha

Podíl na tlačítko