Převod FLV do MP4

Jak převést FLV / F4V do MP4 zdarma na Win / Mac

FLV a F4V jsou dva různé formáty videa, který byl známý jako Flash Video. Obvykle se používá jako obal k doručování videa přes internet. Videa jste sledovali on-line jsou obvykle FLV nebo F4V formátu. S některými freeware, si můžete snadno stáhnout ty online videa do počítače.

Však, FLV formát není podporován mnoha smartphone a tablet, jako jsou iPhone, iPod, iPad, HTC telefony atd.. Takže potřebujeme řešení převést FLV do MP4, jako MP4 je kompatibilní s téměř všemi přenosnými přístroji.

Ukážeme vám, 2 způsoby, jak převést FLV/F4V do MP4 zdarma

Metoda 1: Jak převést FLV do MP4 s ruční brzdy

Ruční brzda je slavný open source videa transcoder, podporovat téměř všechny video formáty vstupu a výstupu do MP4 a MKV. A to může běžet na Multi-Platform (Windows, Mac a Linux). Nyní postupujte podle pokynů.

1. Stáhněte Ruční brzda formulář zde a nainstalovat jej.
2. Spusťte program a klikněte na "Zdroj" > "Otevřít soubor", vyberte soubor FLV, který chcete převést.
3. Klikněte na tlačítko "Prohlížet"Zvolit cílovou cestu na vašem počítači.
4. Vyberte "MP4"V Nastavení výstupu. V pravé části programu, Můžete si vybrat přednastavení pro zařízení nebo univerzální.
5. Klikněte na tlačítko "Start"V horní části, počkejte na dokončení procesu převodu.

ruční brzda

Metoda 2: Jak převést FLV do MP4 pomocí VLC Media Player

VLC je zdarma a open source projekt. Jedná se o cross-platform (Windows, Mac a Linux) multimediální přehrávač a rámec, který přehrává většinu multimediálních souborů, stejně jako DVD, Audio CD, VCD, a různé videa.

A to je také jednoduchý video converter, to nám pomůže převést FLV soubory.
1. Cvaknutí zde ke stažení VLC Media Player.
2. Klikněte na Media menu v horní části VLC, vybrat Převést / Sava.
3. Vyberte soubor klepnutím na tlačítko "Přidat ..."Tlačítko v kartě Soubor a klikněte na tlačítko" Převést / Uložit "ve spodní části.
4. Klikněte na nabídku drop-dolů a zvolte Video - H.264 + MP3 (MP4) profil ze seznamu. Poté klikněte na tlačítko "Prohlížet"Tlačítko, navigovat na místo, kde je soubor MP4 má být uložen.
5. Klikněte na "Start"Tlačítko a počkejte na dokončení procesu převodu.

Konvertita flv vlc

Alternativní

Video Converter Ultimate - Shareware navržen tak, aby převést DVD a video souborů, vypálit video na DVD a stáhnout online videa, bezdrátový přenos videa do přenosných zařízení.

Podíl na tlačítko