Povolit skryté možnosti vývojáře váš samsung galaxy s4

Jak povolit ladění USB na vašem zařízení Android

Pokud chcete blikat, kořen, zálohování, upgrade nebo obnovit smazané data z vašeho zařízení Android, budete potřebovat k tomu, aby první USB ladění. To je v pořádku spojit a komunikovat se vaše zařízení Android. Režim ladění USB je zakázán pro jakékoliv zbrusu nové zařízení ve výchozím nastavení, aby se zabránilo neúmyslné změny na přístroji. Ale musíte ji aktivovat ručně pro Android procesu rozvoje. Pro různé verze Android OS, bude různé konfigurace Chcete-li zapnout režim USB ladění. A tato příručka vám ukáže, jak k tomu, aby jej.

Pro Android 2.3 nebo dříve

Nastavení> Aplikace> Vývoj> Ladění USB

USB Ladění-2.3.6

Pro Android 3.0 na 4.1

Nastavení> Možnosti pro vývojáře> Ladění USB

USB Ladění-4.1.2

Pro Android 4.2 nebo novější

1. Otevřeno Nastavení > O > Číslo sestavení na svém Android telefonu nebo tabletu.

USB Ladění-4.2.2-1

Poznámka:

  1. Pokud máte Samsung Galaxy S4, Poznámka 8.0, Tab 3 nebo jakékoli jiné zařízení s Galaxy Android 4.2, otevřeno Nastavení > Více kartě > O a klepněte na ni.
  2. Máte-li Galaxy S5, Poznámka 3 nebo jakékoli Galaxy zařízení s operačním systémem Android 4.3 nebo novější, zkontrolovat Nastavení > Obecný > O.

2. Nyní klepněte na číslo sestavení pro 7 doba. Pak uvidíte zprávy "Nyní jste vývojář!"Nebo" Režim pro vývojáře bylo povoleno ".

Povolit skryté možnosti vývojáře váš samsung galaxy s4

3. Návrat na hlavní Nastavení Nabídka a teď budete mít možnost vidět Možnosti pro vývojáře. Klepněte na něj a označte políčko před Ladění USB k tomu, aby se.

Podíl na tlačítko

  • dobzselaci

    díky.
    mnoho, many thanks 🙂