iOS-8

Jak Downgrade iOS 8 Beta pro iOS 7.1.1

Apple uvolnil iOS 8 beta pro vývojáře. Možná, že jste nainstalovali, ale zjistil, že je příliš buggy, že nemůžete stát. Pak se budete chtít vrátit na iOS 7.1.1. Ve skutečnosti, přechodu z iOS 8 na iOS 7 je poměrně snadné. Stačí postupovat podle těchto pokynů.

Ztratíte všechna data

Před začátkem, musíte vědět, že ztratíte všechna data z iOS 8 a nelze obnovit svůj přístroj z iOS 8 záloha na iOS 7. To znamená, že pokud budete mít jen iOS 8 zálohování, můžete ji použít k obnově zařízení po oslabení. Ale pokud máte starší iCloud nebo iTunes zálohu z iOS 7, budete moci obnovit na to. Takže prosím, ujistěte se, že máte zálohovat důležitá data s iTunes nebo iCloud.

Jak na downgrade iOS 8 beta pro iOS 7.1.1

1. Stáhněte si properiOS 7.1.1 IPSW soubor firmware pro vaše zařízení zde.

2. Připojte zařízení k počítači a spusťte nejnovější verzi iTunes.

3 Podržte klávesu Shift (v systému Windows) a klepněte na tlačítko Obnovit, zatímco uživatelé systému Mac podržte klávesu Alt nebo Option klávesy.

obnovení iphone

4. Vyhledejte a vyberte iOS 7.1.1 IPSW soubor firmwaru, který jste stáhli dříve, a klikněte na tlačítko "otevřené".

5. Váš přístroj bude nyní obnovit iOS 7.1.1. Proces obnovení může trvat o 10-15 minut. Po dokončení, Váš přístroj bude snížen z iOS 8 beta pro iOS 7.

6. Pokud máte iOS 7 zálohování, Nyní můžete obnovit váš přístroj před ní.

Poznámka:

1. Apple zavřel okno podpisu pro jakékoliv firmware pod iOS 7.1.1. Tak to je nemožné vrátit se do iOS 7.0.6 nebo nižší, pouze iOS 7.1.1.

2. Pokud jste jailbroken a upgradovat na iOS 8 beta, ztratíte útěk z vězení. Pokud chcete, aby útěk z vězení poté, co došlo ke zhoršení, možná budete chtít, aby si tyto: Jak na útěk z vězení iOS 7.1.1 s Pangu na Windows nebo Gumák.

Podíl na tlačítko

  • Markw

    Polecam materiał o tym jak zrobić prosty i skuteczny downgrade z iOS 8 do iOS 7 download.net.pl/downgrade-z-ios-8-do-ios-712/n/4758/