macfreedvdripper

Nejlepší Zdarma DVD Rippery pro Mac

Rip DVD na pevný disk, je dobrý způsob, jak spravovat a chránit váš disk

Můžete mít spoustu DVD ve své sbírce, které by se mnoho místa ve vašem pokoji. A to je také obtížné je zvládnout. Podívejte, pokaždé, když se chcete dívat na film, budete muset nějakou dobu trvat, aby si to nejprve z vaší rozsáhlé sbírky. A DVD disk může být poškrábaný během přehrávání.

Chcete-li lepší správu vašich DVD a chránit je lepší, pak jen rip DVD do digitálního formátu. To není složité práci, jak jste si mysleli,. S DVD Ripper můžete snadno vytrhnout všechny své DVD jen v několika kliknutích. A tento článek vám představí nejlepší zdarma DVD ripovací pro Mac.

Ruční brzda pro Mac

Ruční brzda macDobře známý open source video konvertor a DVD Ripper. To může běžet na více platformy, Mac zahrnují. Ruční brzda dokáže zpracovat většinu běžných multimediálních souborů a jakékoli DVD nebo BluRay zdrojů, které neobsahují žádný druh ochrany proti kopírování. Výstupní formát je. MP4(.M4V) a. MKV. Vždy byste si měli vybrat. MP4(M4V) jako MKV soubory není možné přehrát i na Mac OS X. (Viz také: Nejlepší 4 Zdarma MKV Video přehrávače pro Mac OS X)

Poznámka: Ruční brzda nelze převést chráněné proti kopírování DVD.

 

MakeMKV pro Mac

makemkv-macMakeMKV je video transcoder který může ripovat DVD a Blu-ray disky a převést video soubory. Zachovává nejvíce informací o zdrojové médium, ale ne ho měnit žádným způsobem. Tak to má velmi vysokou rychlost při převodu. A ty by si měli uvědomit, že MakeMKV může pouze výstup. Formátu MKV.

Poznámka: MakeMKV můžete zkopírovat chráněné DVD a Blu-ray. Ripování DVD je zdarma, zatímco ripování Blu-ray potřebujete poplatek.

MacX DVD Ripper

macxdvdripperMacX DVD Ripper Free Edition je výkonný a zdarma DVD Ripper. To vám umožní ripovat oba domácí a chráněné DVD. MacX DVD Ripper má neustále podporovat, aby odpovídaly nejnovější šifrovací technologie DVD, snadno odstraní DVD ochrany proti kopírování, jako je šifrování CSS, Ochrana RCE kraj, ARccOS ochrany proti kopírování, dokonce vytrhnout Disney šifrované DVD.

 

DVDFab HD Decrypter pro Mac

HD decrypter-02DVDFab HD Decrypter pro Mac je jednoduchá verze DVDFab DVD Copy pro Mac a DVDFab Blu-ray Copy pro Mac, který může kopírovat DVD / Blu-ray na Mac. Je možné kopírovat téměř všechny staré DVD / Blu-ray, Rychlost kopírování je velmi rychlá a kvalita je úžasná. Kromě, to může jen výstupní složku DVD a Blu-ray složka.

Podíl na tlačítko