rizika kořen

Existují nějaká rizika vykořenit zařízení se systémem Android

Můžete vidět spoustu tutoriály říkám, jak vykořenit svůj telefon nebo tablet, ale jen zřídka zmiňují všechna potenciální rizika. Takže tento článek bude odpovědět na některé otázky týkající se rizika zakořeňování.

Příbuzný:

Co je root?
Co získám od zakořenění?
Odemknutí Bootload
Jak vykořenit zařízení Android
Jak zálohovat Android telefon

Má potenciál cihla zařízení?

Ano, to je možné. Vzhledem k tomu, hrajete s systémových souborů, které si spustit riziko bricking svůj telefon (telefon je vykreslen na nepoužitelném stavu ekvivalentní cihel). Ale to by mělo být velmi nepravděpodobné, pokud budete postupovat podle pokynů opatrně. Víte,, tam jsou desítky tisíc Android uživatelé mají své kořeny své telefony úspěšně. I kdyby opravdu ty cihla telefon, to může být navrácena 99% z časů tím, že jen bliká další firmware nebo bliká zpět stock firmware.

Bude to můj ztrátu záruky?

Rozhodně. Ale ve většině případů budete mít možnost obnovit svůj telefon do stavu, který se nikdy vědět, že kořeny telefon. A někdy nemají ani zkontrolujte, zda máte kořeny telefon, když ho vrátíte.

Budu přestat dostat aktualizace?

Ne, zakořenění se nezastaví vás dostat nějaké aktualizace. Máte-li vykořenit a ponechat legální ROM nebo blikat burzovní ROM, budete ještě dostat OTA aktualizaci (ale běží aktualizace bude un-root telefonu). A pokud jste blikat vlastní ROM, můžete také získat vlastní konstantní aktualizací (jako CyanogenMod, Pananoid).

Budou policisté ukázat na mých dveří další den?

Ne, zakořenění telefon není nelegální. Takže se nemusíte starat o to. Kromě, kdo to ví!

Co bych měl vědět o zakořenění?

Ne, opravdu, zakořenění je relativně bezbolestný proces s mnoha z nich “snadná jeden dotek (un)kořenové nástroje” a dokonce pak je zde nepřeberné množství příruček a pomoc od XDA aby vás a řešit případné problémy, které by vás mohly mít. Ale pokud jste spokojeni s telefonem přesně tak, jak to je, pak ne kořen.

Chcete-li se dozvědět, jak se vykořenit, Prosím, udělat nějaké čtení o vašem zařízení na bible Android: XDA-Developers.

Podíl na tlačítko