Top 7 Best Free DVD Ripper software

Ačkoli Blu-ray se již stává běžnější dnes. DVD je stále dominantní postavení na trhu. A software DVD Ripper by musí mít aplikace pro milovníky DVD. Můžete kopírovat obsah DVD do video souboru kódování DVD v MP4, AVI, Mkv, STRAVOVÁNÍ, WMV nebo jiné video formáty. Roztrhl soubor lze uložit na počítači nebo jiném zařízení, jako je mobilní telefon a tablet, pro další úpravy, zálohování, Sdílení a přehrávání.

Máte-li velkou sbírku DVD filmů a hudebních videoklipů, chcete extrahovat kapitolu nebo vytvořit úplnou záložní kopii z nich. Možná budete potřebovat DVD Ripper. A pokud jste vždy hledali zdarma DVD Ripper, nevím, který je nejlepší. Zde jsme vám přehled o Top Free DVD Ripper.

Viz také: Nejlepší Free DVD Ripper software pro Mac

Testoval jsem několik zdarma DVD ripovací, je to opravdu těžké říct, který z nich je nejlepší. Možná, že podporuje různé výstupní formáty videa, ale nemůže dešifrovat ochranu. Možná, že B může vytrhnout nejnovější chráněné DVD. Však, to bude trvat hodiny, aby rip DVD. Dokonce získat lepší výsledek při použití C a D dohromady.

Pojďme se podívat na to, kdo jsou v seznamu se.

WinX DVD Ripper: Nejlepší Nejrychlejší Free DVD Ripper převést a Rip DVD do MP4, AVI, WMV, iPhone, Robot

Winx dvd ripperWinX DVD Ripper je zdarma DVD párání software stand-alone pro Windows a Mac. To může ripovat DVD do různých video formátů včetně MP4, WMV, STRAVOVÁNÍ, FLV, MPEG, nebo DVD do iPhone, iPod, Apple TV, Robot, PSP podporována videa ve vysoké rychlosti, aniž by některý 3rd-kodek strana obalu.

Je to freeware a shareware. Bezplatná verze umožňuje odstranit všechny běžné DVD ochrany proti kopírování, včetně šifrování CSS, kód regionu, Sony ARccOS, UOP, APS, RCE, atd.. a ripovat DVD do video. Zatímco nepodporuje nejnovější Disney chráněné DVD. Chcete-li k tomu, že, budete muset upgradovat na Platinum nebo použít jiný program nejprve odstranit ochranu proti kopírování.

Ruční brzda: Open source videoformátu, podporuje téměř jakýkoli formát

ruční brzdaRuční brzda je naše oblíbené video enkodér pro jednoduché, snadný-k-použití, snadno nainstalovat, a výkonné možnosti ladění získat nejlepší kvalitu převést důsledku. Je to open source nástroj pro konverzi videa a DVD na téměř libovolném formátu,, k dispozici pro systém Windows, Linux nebo Mac OS X.

Je to dokonalé, ale může jen číst a převést non-chráněné DVD. Pro to je nezákonné. Takže budete muset použít 3rd-party software nejprve odstranit proctection, například, AnyDVD je dobrá volba, pak si přečtěte a rip DVD s ruční brzdy.

DVDFab HD Decrypter: Kopírování DVD a Blu-ray na prázdný disk nebo pevný disk, dva režimy kopírování

DVDFab hd decrypter
Ve skutečnosti, DVDFab HD Decrypter je součástí DVDFab DVD Copy a Blu-ray Copy. Takže je to spíš jako DVD Copy, spíše než DVD Ripper. Pracuje jako Free DVD Decrypter, to může odstranit ochranu a kopírovat DVD / Blu-ray obsahu na nevýrazné disk nebo pevný disk(Bezplatná verze nemusí podporovat nejnovější ochranu dešifrovat). To vám umožní buď zkopírovat Plný disk, nebo jen zkopírovat hlavní film.

Bezplatná verze je jen to, 1:1 kopírování, nepodporuje komprimovat DVD9 na DVD5. Nebo budete muset zaplatit. Je možné načíst disk, složky a ISO image, a výstup stejný.

MakeMKV: One-Click souliton převést DVD a Blu-ray do MKV

MakeMKVMakeMKV můžete rychle a snadno ripovat DVD a Blu-ray disků na vysoce kvalitní MKV soubory na jedno kliknutí. To může jen výstup ve formátu MKV a podporuje všechny komerční DVD a Blu-ray disky ochran. Ripování DVD bude vždy zdarma, ale Blu-ray kopírování je zdarma pouze tak dlouho, dokud 30 dny.

MakeMKV převádí videoklipy z vlastní (a obvykle šifrované) disk do souboru MKV souborů, zachování co nejvíce informací, ale nemění se v žádném případě. Takže je to velmi rychlé, může převede tak rychle, jak je váš disk může číst data.

Poznámka: Formát MKV lze uložit více video / audio stopy se všemi meta-informací a zachovat kapitoly. Existuje mnoho hráčů, kteří mohou hrát MKV soubory téměř na všech platformách, vás mohlo zajímat Nejlepší 4 MKV přehrávače na Mac OS X.

Format Factory: Rip DVD a mucis CD do mnoha formátů vhodných pro přenosné zařízení

Formát factoryJak jeho název, Tento freeware je nejsilnější na svých četných formátů podporujících, včetně videa k videu, audio na audio, DVD na video, a také obrázek na obrázek. Je flexibilní a přizpůsobitelný a umožňuje změnit několik nastavení výstupu, jako je přidávání vodoznaků, titulky a mnoho dalších možností,.

Format Factory podporuje rip chráněná DVD, ale k mému testu, to může jen část z nich. Možná, že to podporuje pouze některé staré CSS chráněná DVD.

Format Factory je zdarma, ale tam je tolik otravné reklamy na jeho rozhraní.

Freemake: Výkonný konečný freeware pro převod videa a DVD

Freemake video converterFreemake je výkonný konečný software, to není jen video konvertor, ale také DVD Ripper, DVD vypalovačka, Blu-ray vypalovačka, Online MP3 Converter, Slideshow Maker a více. Podporuje 200+ vstupní formát a schopné konverze videa do přenosných zařízení, jako je například iPad, iPhone, iPod, Robot, PSP, Ostružina, atd.. Vypálit video na DVD a Blu-ray. Rips on-line videa od přímého URL vložené z 50+ stránky.

Ale to nepodporuje šifrované DVD buď. Je narazí na téměř všechny své obchodní DVD, jako jsou Thor a Iron Man 3.

Poznámka: A tento software potřeba. NET Framework 4.0 Client Profile. Pokud nemáte, Freemake Průvodce instalací nainstaluje do vašeho PC.

DVD Shrink: Řešení ZDARMA pro smršťování originální DVD na zapisovatelných médií.

DVD ShrinkDVD Shrink je jeden z nejpopulárnějších zdarma DVD trhací stroje, které budou efektivně zálohovat disky DVD, která má elegantní rozhraní s jedinečnou schopností kompresi DVD dat na standardní 4,7 koncert DVD. Je schopen ripovat DVD na pevný disk jako video soubory, nebo jako ISO obraz. Pak si můžete vypálit výstupních souborů pomocí integrace s Nero nebo jiným DVD vypalovací software.

To nebyl aktualizován od svého propuštěn v roce 2006, a nemusí být schopni dešifrovat nějaké DVD s novější ochranou proti kopírování.

Download Page

Nyní, když jste viděli na vrchol 7 Nejlepší zdarma DVD trhací stroje. Některé z nich jsou nepodporuje šifrované DVD. Některé z nich mají velkou kvalitu videa. K mému testu, některé z nich mohou odstranit většinu šifrování, zatímco některé ne. Tak, možná použít dva nebo tři z nich si umí poradit s vaším DVD dokonale.

Jak obnovit smazané zprávy z Samsung Galaxy S5 / S6

Q:”Neúmyslně jste odstranili celý rozhovor, textových zpráv, nikoli 2 specifické zprávy. Jak mohu obnovit moje smazané zprávy? Že nebyly podpořeny mrak.” – zeptal se ariat89

Everyone may encounter this problem. Takže otázka je, how to retrieve the messages? The answer is, restoring from the backup file is always the best solution if you have a good backup habit. But if you do not have a backup? Nebojte se, this article will provide you with a solution.

Viz také: Jak obnovit ztracené fotografie nebo videa z Samsung Galaxy S6 / 5/4

Why we can retrieve the deleted messages?

When you delete a message on your phone, in fact, it does not actually deleted but just be invisible. The phone just delete it from the index file, so you can’t see it any more. But it does still exist on your phone. That is the reasion why we get some possibilities to find the message back.

How to retrieve deleted messages from Samsung Galaxy

We need a program that can scan your phone and try to get data back. There are many this type of software, like Dr.Fone for Android, Aiseesoft, atd.. Takže stačí pouze vybrat jednu z nich a postupujte podle pokynů. Zde budeme používat Dr.Fone pro Android jako příklad.

1. Stáhnout Android obnova dat program zde, nebo jeho Oficiální webové stránky.
2. Root telefonu. (Viz také: Jak root Galaxy S5)
3. Povolit ladění USB na vašem telefonu.
4. Nainstalujte program a spusťte jej, potom připojte Samsung Galaxy S5 na PC. Program zahájí připojování zařízení a počítač. Aplikace s názvem MobileGo automaticky nainstalována na vašem telefonu k zajištění spojení a obnovení procesů. A prosím nezačínejte jakýkoli jiný software Android pro správu během tohoto procesu.
Galaxie se připojit k počítači
5. Zvolte typy dat, které chcete vyhledat: Kontakty, SMS, Záznamy o hovorech, WhatsApp zprávy & Přílohy, Fotky, Videa, Audio, nebo některé jiné soubory. Zkontrolujte je a klepněte na tlačítko Další pokračujte.
Vyberte datový typ
6. Vyberte úložiště režim skenování: Hledání odstraněných souborů nebo vyhledat všechny soubory. Další hit.
Vyberte režim
7. Klepněte na tlačítko Start pro zahájení skenování.
8. Počkejte několik minut, dokud dokončení procesu. Program dá naskenovaných dat v seznamech. Vyberte data, která potřebuje obnovit a klepněte na tlačítko Obnovit. Můžete si vybrat cestu na vašem počítači uložit tyto obnovená data jako HTML nebo TXT souboru.
Poznámka: Odstraněné z nich budou v oranžové a stávajících v černé barvě. Můžete je oddělit pomocí výše tlačítka: Zobrazit pouze odstraněné položky.
obnovení smazaných dat

Jak obnovit ztracené fotografie nebo videa z Samsung Galaxy S6 / 5/4

Jak víme,, Samsung Galaxy S série mají pěkný fotoaparát a displej s vysokým rozlišením. Můžete si vzít velmi kvalitní videa & fotky kolem sebe, sdílet se svými přáteli a rodinami, což je opravdu v pohodě.

Však, stále existuje riziko ztráty fotografie a videa kdykoliv z důvodu náhodného vymazání nebo chyby dat. Ty by měly tvořit dobrý zvyk pravidelných záloh. Pak budete nepropadejte panice, když ztratí něco důležitého. I v případě, že nemáte zálohu, stále máte šanci obnovit fotografie nebo videa pomocí Android Data Recovery.

Dr.Fone pro androida je bezpečný & snadný-k-používat android programu pro obnovu dat, a může vám pomoci získat žádné údaje, jako jsou fotografie, videa, kontakty, textové zprávy, dokumenty, hudba & archivní soubory atd.. na vaší galaxie S6/5/4.

Přípravy

1. Stáhnout Android pro obnovu dat a nainstalovat jej. (Verze systému Windows a Mac verze)

2. Root telefonu Android. (Viz také: Jak root Android zařízení.)

P.S. Neprovádějte upgrade na Android 6.0, protože je to těžké na root.

Kroky k obnovení dat z Galaxy S6/5/4

Krok 1, PC připojit váš Galaxy S6/5/4
Zahájení Dr.Fone pro Android, budete mít primární okno pod. Prosím, připojte Galaxy k počítači přes USB kabel.

connect Galaxy S4 to computer

Krok 2, Povolit USB ladění (Volitelný)
Pokud jste povolili USB ladění na vaší Galaxy S před, můžete tento krok přeskočit, jinde uvidíte okno, jak je uvedeno níže. Prosím, postupujte podle podrobného výraz v okně nastavte jej nyní: Vstoupit “Nastavení” > Cvaknutí “O telefonu” > Kohoutek “Číslo sestavení” pro 7 krát, dokud dostat poznámku “Nacházíte se v módu vývojáře” nebo “Režim pro vývojáře bylo povoleno” > Zpět na “Nastavení” > Cvaknutí “Možnosti pro vývojáře” > Zkontrolovat “Ladění USB”.

Další informace, si můžete přečíst tento příspěvek: Jak povolit ladění USB na vašem zařízení Android.

enable usb debugging

Krok 3, Spusťte skenování dat na vašem zařízení
Po povoleno USB ladění, Program automaticky detekuje zařízení. Pak Klikněte na “Start” analyzovat údaje o vašem zařízení. Vezměte prosím na vědomí, že si radši držet baterii více než 20% před skenování.

scanning-lost-data

Poznámka: Pokud vaše zařízení není kořeny před, Program se spustí skenování přímo po analýze. Nebo budete muset povolit schválení programu Superuser na displeji vašeho telefonu. Stačí kliknout na “Povolit” Pokud se zobrazí zpráva vyskočí na obrazovce vašeho zařízení. Pak zpět do počítače, a klepněte na tlačítko “Start” Na obrazovce programu pro skenování zařízení.

allow superuser authorization

Poznámka: Během testu neodpojujte zařízení, nebo skenování selže. Pokud se program nespustí skenování po dlouhou dobu, zkuste to prosím znovu. A některá zařízení představují “Povolit” Tlačítko několikrát. Stačí kliknout, dokud se neobjeví znovu nebo program začne skenování.

do not disconnect device

Krok 4, Náhled a obnovit
Proces vyhledávání by chtělo. Pak si můžete prohlédnout všechny obnovitelná data nalezené v scan výsledek seřazené podle kategorie. Označte ty, které chcete, a klepněte na tlačítko “Zotavit se” uložit je na vašem počítači.

preview and recover

Poznámka: Odstraněné kontakty, textové zprávy, a další jinde, jsou také zobrazeny ve výsledku, a mazat SMS a kontakty se zobrazí červeně. Můžete je oddělit podle barvy.

Obnovení odstraněných poznámek z iPhone

Vzal jsem si poznámky ve své třídě pomocí aplikace na mém iPhone, ale o týden později, když jsem se vrátil do poznámky, že byla odstraněna a pryč. Vím, že to bylo na můj telefon, protože jsem se podíval přes něj po hodině. Existuje nějaký způsob, jak ji získat zpět? Ověřil jsem si na mé icloud, ale nedalo se tam.

Možná jste se setkali s podobnou otázku před. Pokud chcete najít nějaké důležité poznámky, které jste provedli v telefonu, ale oni jsou prostě pryč. Chcete dostat je zpět, ale nevím jak. Dobře, Tento článek vám řekne co dělat, když zjistíte, že vaše poznámky ztratili.

3 Metody obnovení ztracené nebo odstraněné poznámky z iPhone

Rádi vám představíme tři metody pro různé situace. Prosím vyberte si ten pravý pro sebe. Pokud jste zálohovali váš telefon před, můžete zkusit bývalý dvě metody. Nebo možná budete muset zkusit 3.-party software, což není zdarma. Ale Vezměte prosím na vědomí, že pokud si nejste jisti jste někdy zálohovali váš telefon, by jste to zkusit nejprve třetí metoda. Protože obnovení z iTunes nebo iCloud backup může přepsat data v telefonu.

1. Obnovení ze zálohování iCloud
2. Obnovení z iTunes zálohování
3. Skenování iPhone a pokuste se získat ztracené poznámky

Metoda 1: Obnovení ze zálohování iCloud

1. Chcete-li vymazat váš iPhone, klepněte na položku nastavení > Obecný > Obnovit > Vymazat veškerý obsah a nastavení. Budete muset zadat své heslo a Apple ID heslo vymazat veškerý obsah a nastavení. Proč to dělám? Protože jediný způsob, jak obnovit ze zálohy služby iCloud je prostřednictvím Pomocníka pro instalaci. Chcete-li dostat do Pomocníka pro instalaci na zařízení již nastavíte, budete muset vymazat veškerý obsah na vašem iPhone a znovu nastavit.
2. Zapněte zařízení. Měli byste vidět obrazovku Hello.
3. Postupujte podle kroků v Pomocníka pro instalaci iOS. Připojte se k síti Wi-Fi a postupujte podle kroků, až se zobrazí obrazovka nastavení zařízení.
4. Klepněte na tlačítko Obnovit na iCloud Backup. Pak se přihlaste do iCloud.
5. Vyberte zálohu. Podívej se na datum a velikost každého z nich a vyberte nejvíce relevantní. Poté, co zvolíte zálohování, přenos začíná.
6. Pokud jste zakoupili iTunes nebo App Store obsah s použitím více Apple ID, budete vyzváni k přihlášení ke každému. Pokud si nemůžete vzpomenout heslo, můžete klepněte na tlačítko Přeskočit tento krok a zadejte ji později.
7. Zachovat připojení. Pokud odpojíte od Wi-Fi před dokončení procesu, proces obnovení se pozastaví, dokud se nepřipojíte. Procesu čas na dokončení. Obnovení ze zálohy může chvíli trvat, v závislosti na velikosti zálohování a rychlost sítě.

nastavení telefonu

Metoda 2: Obnovení z iTunes zálohování

1. Připojte zařízení k počítači, ve kterém uloženy zálohy na.
2. Nechráněný iTunes. ITunes vám řekne-li se o aktualizaci iOS, získat nejnovější verzi.
3. Přejít na Soubor > Zařízení > Obnovení ze zálohy. If you’re using Windows and don’t see a File menu, press the Alt key.
4. Look at the date and size of each backup and pick the most relevant.
5. Click restore and wait for the process to finish. Your device will restart and then sync with your computer. Stay connected until the sync finishes.

Metoda 3: Skenování iPhone a pokuste se získat ztracené poznámky

If you haven’t backed up your iPhone or not sure ever did that, then you can try this method. We will use some 3rd-party programs to directly scan your iPhone and try to find the lost notes. When you delete a file on your phone, you just delete the index file, the file still exists, until be overwrited by new data. This gives us the opportunity to restore it.

To retrieve the deleted notes on your iPhone, you need to install an iPhone data recovery program first. Dnes existuje mnoho tento druh software na trhu, zde využíváme Dr.Fone například.
1. Stáhnout program zde. Nebo přejděte Oficiální internetové stránky.
2. Nainstalujte ji.
3. Musím nainstalovat nejnovější verzi iTunes. Protože program bude volat částečně funkci iTunes. Ale není nutné je spustit ve stejné době, a to je nejlepší vypnout automatické synchronizace s iTunes. (Spusťte iTunes > Upravit > Předvolby > Zařízení, zkontrolovat “Zabránit iPody, iPhones, a iPads automatickou synchronizaci”.)
3. Připojte iPhone k počítači a spusťte Dr.Fone. Ve výchozím stavu, to bude automaticky rozpoznat zařízení se systémem iOS a ukazuje okno pro “Obnovení z iOS zařízení”.
obnovit iphone poznámky-01
4. Klepněte na tlačítko “Start Scan” pro zahájení skenování iPhone odstraněných nebo ztracených poznámek. Skenování proces může trvat několik minut. Pokud zjistíte, že údaje, které jste hledali je tam, pak můžete klepnout “Pauza” tlačítko zastavit proces.
obnovit iphone poznámky-01
5. Po dokončení procesu skenování, můžete vidět výsledek skenování. Údaje chybí i stávající jsou zobrazeny v kategoriích. Můžete švihnout možnost “Only display the deleted items” on. Klepnutím na typ souboru v levém, Náhled můžete zobrazit odstraněné poznámky. A tam je vyhledávací pole na horní pravý, kde můžete vyhledat konkrétní soubor zadáním klíčového slova.
obnovit iphone poznámky-01
6. Když najdete údaje potřebujete, jen zkontrolujte pole a stiskněte “Obnovení počítače” tlačítko. Pro textové zprávy, iMessage, kontakty, a poznámky, můžete zvolit “Obnovení počítače” nebo “Zpět do zařízení”.

Že ’ s všech tří metod získávání ztracených poznámek. Doufáme, že to pomůže vám. Prosím všimněte si, že pokud zjistíte, že některé důležité informace, dojde ke ztrátě, nepropadejte panice, ale k nalezení řešení.

Jak přenést obsah z staré iPhone do nového iPhone

Dostali jste nový iPhone? Přejete si přesunout veškerý obsah z staré iPhone na nový? Když chcete udělat, první myšlenka je rozhodně pomocí iTunes nebo iCloud, což je oficiální metodu. A tento článek vám ukáže snazší způsob, jak přenést data z vašeho starého iPhone do nového iPhone.

1. Přenos dat do nového iPhone pomocí iCloud
2. Přenos dat do nového iPhone pomocí iTunes
3. Zkuste nějaké jiné způsoby, jak přenést data do nového iPhone

Používat iCloud

Zálohujte stávající iPhone pomocí iCloud

1. Váš starý iPhone se připojit k Internetu pomocí Wi-Fi. Klepněte na tlačítko nastavení > iCloud > Zálohování.
2. Ujistěte se, že iCloud, který je záloha na.
3. Klepněte na tlačítko zpět se nyní. Zachovejte připojení k Wi-Fi během procesu.
4. Dokud to neskončí, můžete vidět zálohy datum a velikost v nastavení > iCloud > Skladování > Manage Storage. Dozvědět se, co iCloud zálohuje.

icloud_backup

Převést do nového iPhone zálohování iCloud

1. Zapněte svůj nový iPhone. Zobrazí se obrazovka "Ahoj".
Poznámka: Pokud jste dokončili nastavení nového iPhone již, Prosím klepnutím na tlačítko nastavení > Obecný > Obnovit > Vymazat veškerý obsah a nastavení. Jste iPhone restartuje a zobrazí se obrazovka "Hello".
2. Přejeďte kroků, dokud se nezobrazí obrazovka Wi-Fi. Vytvořit nový iPhone připojit k síti Wi-Fi.
3. Dále postupujte podle pokynů, dokud se nezobrazí aplikace & Datová obrazovka, pak klepnutím obnovit ze iCloud Backup > Další. Budete vyzváni k zadání své Apple ID a heslo.
4. Zvolte zálohu, ke které jste právě provedli. Zachovat připojení k Wi-Fi a počkejte na dokončení procesu obnovení. It will take you some time, závisí na velikosti záložního souboru a rychlost sítě.

nastavení telefonu

Pomocí iTunes

Vytvořit záložní kopii původní iPhone pomocí iTunes

1. Připojte váš současný iPhone k počítači.
2. Otevřete iTunes a ujistěte se, že máte nejnovější verzi.
3. Vyberte své zařízení a klepněte na soubor >Zařízení > Převést nákupy uložit obsah, který jste stáhli z iTunes Store nebo App Store. Počkejte na dokončení procesu.
4. Klepněte na tlačítko Zálohovat nyní a chvíli vyčkejte, až se dokončí proces. Můžete vidět v iTunes nastavení zálohování > Zařízení.

zálohování iphone-ipad-ipod

Převést iTunes zálohování do nového iPhone

1. Zapněte svůj nový iPhone a připojte k počítači uloženy iTunes zálohování na.
2. Postupujte podle kroků, dokud se nezobrazí obrazovka Wi-Fi. Klepněte na tlačítko připojit k iTunes.
3. Postupujte podle pokynů, dokud se nezobrazí aplikace & Datová obrazovka, pak klepnutím obnovit z iTunes zálohování > Další.
4. Zadejte své Apple ID a heslo.
5. Vyberte zálohu, kterou jste provedli a čekat, co proces dokončí. Je-li vaše záloha zašifrována, budete vyzváni k zadání hesla.
6. Synchronizovat obsah, který nebyl v záloze do iPhone pomocí iTunes.

nastavení telefonu

Jiné způsoby přenosu dat do nového iPhone

S výjimkou iTunes a iCloud, můžeme použít některé další nástroje pro přenos dat.

1. MobileTrans

MobileTrans je nástroj pro přenos dat snadno-až k cvičení. To vše přenést z jednoho zařízení do jiného zařízení v jedním klepnutím. A podporuje Android, IOS, Windows Mobile a dokonce i BlackBerry. Takže pokud jste právě si nový smartphone, a tento nástroj vám pomůže přenést kontakty, textové zprávy, protokoly hovorů, kalendář, fotky, videa, hudba a aplikace ze starého telefonu do nového.

mobiletran přehled

2. AnyTrans

AnyTrans je program Správce obsahu pro IOS, který může přenášet obsah mezi zařízení se systémem IOS. Podporuje všechny typy dat: kontakty, fotky, hudba, Zprávy, poznámky, kalendář, dokonce i vlastní nastavení jako tapeta, iCloud účet, zvuky, aplikace, i data aplikací a her, atd..

anytrans přehled

Jak Root Google Nexus 5 na jedno kliknutí

Nexus 5 (Žralok kladivoun) se systémem Android smartphone vyrábí LG. Je to jeden z Google Nexus řady stěžejních přístrojů a sloužil jako startovací zařízení pro Android 4.4 KitKat. Tak, je vždy aktuální s nejnovější verzí Androidu.

Zakořenění Nexus 5 je jedním z nejžhavějších témat přes internet (Takže to blikající vlastní ROM k němu). Mezi mnoha způsoby zakořeňování, Kingo Android Root bude dobrá volba.

Přípravy

1. Stažení zdarma One-Click nástroj pro Android Root.
2. Ujistěte se, že je telefon zapnutý a nejméně 30% Úroveň baterie.
3. USB kabel.
4. Povolit ladění USB na vašem zařízení.
5. Neprovádějte upgrade na Android 6.

Kroky zakořenit Nexus 5

Krok 1: Spusťte nástroj pro Android Root.

Uvidíte okno jak je uvedeno níže.

kořen nexus5-1

Krok 2: Connect Nexus 5 k počítači přes USB kabel.

To bude trvat trochu času. Tento software automaticky nainstaluje mobilní ovladač.

Krok 3: Povolit režim ladění USB v telefonu.

Pokud jste nedělal, tento krok přeskočit a jít dál. Pokud ne, přečtěte si tento návod: Jak povolit režim ladění USB na vašem Android.

Krok 4: Přečtěte si pozorně upozornění.

Prosím, pozorně si ji přečtěte a ujistěte se, že víte, co děláte.

kořen nexus5-2

Krok 5: Klepnutím na tlačítko kořen začít zakořenění.

Bude to trvat několik minut vykořenit Nexus 5. Poté, co začal, to vyskočí a zeptat se, zda chcete pokračovat. Zakořenění, se nevztahuje záruka a možná cihla svůj telefon(Existují nějaká rizika pro uživatele root telefonu?). Cvaknutí OK Pokud jste si jisti, co se stane.

kořen nexus5-3

Krok 6: Root Uspěl! Klepněte na tlačítko Dokončit a čekat na restartování.

Přístroj je nyní úspěšně kořeny. Cvaknutí Úprava restartovat to, aby se stabilní. Po restartu, uvidíte ikonu SuperSU na vašem zařízení, což je známkou úspěšného kořene.

kořen nexus5-4

How to Retrieve Deleted Text Messages from an iPhone

Textové zprávy nejsou ve skutečnosti mazány

Apple iOS ukládá každou zprávu SMS, kterou kdy udělal na vašem iPhone dokonce jste smazali. Pokud používáte vyhledávání Spotlight najít něco, a možná zjistíte, že některé textové konverzace jsi měsíci, které byly odstraněny sami, jsou stále ukazovat!

Apple zákaznické podpory potvrdil, že a řekl mi, že jediný způsob trvalého odstranit všechny textové zprávy a e-maily , je provést obnovení nastavení, nebo obnovit tovární nastavení na iTunes. Tato metoda smaže všechna data z vašeho telefonu. Vaše kontaktní údaje, aplikace, a nastavení jsou vymazána.

Tak, pokud jste odstranili textových zpráv omylem. Lost je kvůli jailbreak, or upgrading to the latest iOS. Stále máte šanci získat je. Zde vám ukážeme, 5 metody načíst textové zprávy, které jste odstranili z iPhone.


5 metody obnovit smazané textové zprávy z iPhone

Zde jsme zavedli 5 způsoby, jak získat zpět ztracené textových zpráv z iPhone. Prosím, vyberte ten, který je vhodný pro vaši současnou situaci. Během procesu obnovy Můžeme potřebovat iTunes a iCloud zálohování.

 1. Retrieve deleted text messages directly from the iPhone
 2. Extract text messages from iCloud backup using iPhone Backup Extractor
 3. Extract SMS from iTunes backup with iPhone Data Recovery software
 4. Retrieve deleted text messages directly from iCloud (Volný)
 5. Restore lost messages from iTunes backup (Volný)

Metoda 1: Retrieve deleted text messages directly from the iPhone

This method is applicable to the case of people lost their text messages while have no backup. It is suitable for all iPhone generation, including iPhone 6 a 6 Plus.

We will need a 3rd-party iPhone obnovu dat tool to help us, which can directly scan the phone and find the deleted content, then put them back to your iPhone or save on the computer.

První, download iPhone Data Recovery software and install it. There has both Windows and Mac version. Pak postupujte podle pokynů.

Krok 1: Connect your iPhone to the computer and run the iPhone data recovery tool.
Connect your iPhone to the computer and do not pull it down during the recover process. Then open the program, you will see the main interface as below.

obnovení zpráv z iPhone

Krok 2: Start the scan process in order to find the lost messages
After you click the “Start Scan” tlačítko, the program will begin to scan your phone and try to find all the data on your device, including those deleted.

Krok 3: Preview a obnovit smazané textové zprávy z iPhone
Po skenování, všechny nalezené údaje jsou zobrazeny v kategoriích, you can preview the messages. The deleted ones are in orange. Tick those you need and click “Zotavit se” tlačítko. The program will ask you if you want to save them on your device or to the computer.

obnovení zpráv z iPhone


Metoda 2: Extract text messages from iCloud backup using iPhone Backup Extractor

This method is suitable for those who backed up their iPhone with iCloud. You can extract the iCloud backup file and get the messages. Even you don’t have your iPhone around, you can still export the text messages out to the computer.

Samozřejmě, you should download the iPhone Backup Extractor software první.

Krok 1: Choose the recovery mode and connect to your iCloud account
Run the program and choose the recovery mode of “Recover from iCloud Backup Files”, then login to your iCloud account. The program would not keep the records of your account, password or content at any time during your sessions.

Krok 2: Download your iCloud backup and analysis
After you logged into iCloud, the program will show you all iCloud backups. Choose the latest one and click “Ke stažení”, then tick the type of files you would like to download, click “Další” to continue. When you click “Start Scan” tlačítko, the program will download the backup file and analysis it.

získat fotografie z iCloud

Krok 3: Preview a obnovit textové zprávy, které chcete ze zálohy iCloud
Waiting for the scan is complete. You can preview all messages in your iCloud backup. Podívejte se na ně, a zaškrtnout ty, které budete potřebovat. Poté klikněte na tlačítko “Zotavit se” button to save them on your computer. The software will prompt whether you want to restore those messages to your iPhone if it is connected with your computer during the recovery process.

obnovení zpráv z iPhone


Metoda 3: Extract SMS from iTunes backup with iPhone Data Recovery software

This method is very similar to Method 2; the difference between them is that this method is use iTunes backup. We know, the iTunes will create a backup every time you synched your iPhone with your computer. So this gives us a possibility to recover the data.

You should download the software first just like before.

Krok 1: Choose the iTunes recovery mode
Run the software and choose the recovery mode “Recover from iTunes Backup File”. It will detect and list all iTunes backups on your computer. Choose the most recent one and hit “Start Scan”.

obnovení zpráv z iPhone

Krok 2: Preview and recover previous data
After a while, all data in the iTunes backup file would be extracted and displayed in categories. It contains deleted and existing messages on your device. To separate them, please turn on “Only display the deleted items”. Pick those text you want and click the “Zotavit se” tlačítko. The messages can be directly recovered to your iPhone if you keep your iPhone connected with your computer during the recovery process.

obnovení zpráv z iPhone


Metoda 4: Retrieve deleted text messages directly from iCloud (Volný)

Pokud jste zálohovali svůj iPhone na iCloud, můžete restore your iPhone text messages from the backup (iCloud zálohování může být nejlepší zálohování máte na to může zálohovat vaše zařízení automaticky přes Wi-Fi připojení na internet každý den, když je zapnutý, zamčený, a připojen ke zdroji elektrické energie. Dostat detaily o tom, co iCloud zálohuje).

This method applies to all iPhone generation running iOS 5 nebo novější. But you should know that, this will erase the current content and settings on your iPhone first and then copy the old data. It means if you have some new messages after you accidentally lost SMS, then you may lost the new texts.

obnovit iphone zálohování iCloud

1. On your iPhone, go to Settings > Obecný > Software Update. If a newer version of iOS is available, follow the onscreen instructions to download and install it.

2. Make sure you have a recent backup to restore from.
On your iOS 8 zařízení: Přejděte na Nastavení > iCloud > Skladování > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.
On your iOS 7 zařízení: Přejděte na Nastavení > iCloud > Skladování & Zálohování > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.

3.Přejděte na Nastavení > Obecný > Obnovit, then tap “Erase all content and settings”.

4. In the Setup Assistant, proceed to “Set up your device”, tap Restore from a Backup, then sign in to iCloud.

5. Proceed to “Choose backup”, then choose from a list of available backups in iCloud. Then the data in the backup file would be restored on your phone.


Metoda 5: Restore lost messages from iTunes backup (Volný)

This method is applicable to all iOS device. If you didn’t disable the automatic sync option in iTunes, it will back up your phone every time you synched your iPhone with iTunes. You can easily retrieve the messages with those backups.

obnovit iphone z iTunes zálohování

1. Připojte svůj iPhone k počítači, který má záložní soubor.
2. Run the iTunes. Ujistěte se, že je nejnovější verze iTunes.
3. Po iTunes uznal svůj iPhone, klepněte na tlačítko Obnovit zálohu, or choose File > Zařízení > Obnovit z Back up. Pokud používáte iTunes 10.7 nebo dříve, right click the device from the list and choose Restore from Backup.

But its disadvantage is the same as Method 4, You should always keep your iTunes backup up to date. Or you may lose your current data and settings since the iPhone would be fully erased and go back to the previous status.

And there is no ways to preview the contents in the backup, Také mohou nejen získat zpět část z nich. Takže navrhuji použít iPhone Záchrana dat.

Příbuzný: Jak obnovit ztracené fotografie z iPhone.

Jak obnovit smazané fotografie z iPhone

Q: Nedávno jsem dostal iPhone 4 a šťastně štěkat pryč. Však, I odstranit zatížení fotografií omylem, který nechtěl odstranit. Nemám žádné zálohy přes iTunes a ani Photostream nebo něco takového. Takže, co můžu udělat, aby se moje fotky zpět.

JohnJackRice

Q: I just synced over 2,000 photos from my camera roll on my iPhone 5S (běží na iOS 8) to iPhoto on MacBook Pro Snow Leopard. When the prompt asked to delete photos on phone, I clicked yes. The application wasn’t working after a while so I force quit. When I launch iPhoto again, the photos were not there and half the photos on my camera roll were gone. When I try to sync iPhoto with my iPhone, it says 0 fotky. How do I recover them?

h1kk1chan


Photos are not actually deleted

After you deleted photos on your iPhone, they are not gone, just you can’t see them. They are still be somewhere on the phone. And Apple doesn’t want people to access the data of deleted pictures. So we need a third party iPhone Data Recovery nářadí.

Příbuzný:
Jak získat textových zpráv z iPhone
Jak obnovit ztracené kontakty z iPhone

Váš Pozor prosím!
Before we start to recover the data, you should notice these:

 1. Nastavte svůj iPhone do režimu letu a nepoužívejte jej, dokud nenajdete ty fotky;
 2. Nepoužívejte synchronizovat iPhone s iTunes, iCloud nebo jiné nástroje třetích stran, vyhnout "Smazané fotografie" být přepsány novými daty.

6 způsoby, jak obnovit smazané fotografie z iPhone

Zde jsme zavedli 6 ways to recover the lost or deleted photos from iPhone. Prosím přečtěte si je a vyberte si ten, který může být vhodné pro vaši současnou situaci. Během procesu obnovy, můžeme potřebovat iTunes nebo iCloud zálohování.

 1. Extract photos from iCloud backup using iPhone Backup Extractor software
 2. Extract photos from iTune backup with iPhone Photo Recovery tool
 3. Recover deleted photos directly on the iPhone
 4. Retrieve deleted photos directly from iCloud (Volný)
 5. Restore lost photos from iTunes backup (Volný)
 6. Obnovení smazaných fotografií na iPhone běží iOS 8 (Volný)

Metoda 1: Extract photos from iCloud backup using iPhone Backup Extractor software

This method is applicable to the case of people lost their photos but have an iCloud backup. Especially for those who lost their iPhone but want to get the photos back. It is suitable for all iPhone generation that running iOS 5 nebo novější, including the latest iPhone 6 a 6 Plus.

Please download and install the iPhone backup extractor software before following the steps.

Krok 1: Choose the recovery mode and Sign in your iCloud

After installed the iPhone Photo Recovery, prosím spuštěním programu a zvolte režim obnovy “Recover from iCloud Backup Files”, zadejte své Apple ID a heslo pro přihlášení. The program would not keep the records of your account, password or content at any time during your sessions.

získat fotografie z iCloud

Krok 2: Download and analysis your iCloud backup

When you logged into iCloud, the program will list all iCloud backup files in your account. Choose the most recent one and click Ke stažení, and then choose the type of files you would like to download, click Další to continue. Poté, můžete skenovat obsah iCloud. Klikněte na Start Scan button to begin. It will take you some time, prosím počkejte, až proces dokončení skenování.

získat fotografie z iCloud

Krok 3: Preview and recover the photos you want from the iCloud backup

The scanning will last a few minutes. Once stops, si můžete prohlédnout všechna data ve vašem iCloud záložního souboru, like contacts, Zprávy, fotky, notes and more. Podívejte se na ně, a zaškrtnout ty, které budete potřebovat. Poté klikněte na tlačítko Zotavit se button to save them on your computer. Program se zeptá, zda chcete, aby obnovené kontakty, poznámky a zprávy zpět do vašeho iPhone, pokud je připojen k počítači během procesu obnovy.

získat fotografie z iCloud


Metoda 2: Extract photos from iTunes backup with iPhone Photo Recovery tool

This method is suitable for those who backed up their iPhone with iTunes. If you have lost your photos, don’t have your iPhone around. Or your phone was stolen. You want the photos back. So please look at here, we will introduce how to extract the iTunes backup file and found the photos you want. First download the iPhone Photo Recovery tool. It has Windows version and Mac version, please make sure download the right one.

Krok 1: Choose your iTunes backup and extract it

Run the program and switch to the mode of “Obnovení z iTunes záložního souboru”. Then all your iTunes backup on your computer will be found and listed. Select the one you want and click “Start Scan” to extract it.

získat fotografie z iTunes zálohování

Krok 2: Preview and recover previous data

After a while, all data in the backup file will be extracted and displayed in categories. It contains deleted and existing items on your device. To separate them, please turn on “Only display the deleted items”. You can preview them and tick those photos you want. Poté klikněte na tlačítko “Zotavit se” tlačítko. The contacts, notes and messages can be directly recovered to your iPhone if you keep your iPhone connected with your computer during the recovery process.

získat fotografie z iTunes zálohování


Metoda 3: Direct scan and recover deleted photos on the iPhone

This method only applies to iPhone 4 a iPhone 3GS. If you don’t have iCloud backup or iTunes backup of your iPhone, or your backups are out of date, then the last method is to using iPhone Data Recovery software to scan the iPhone directly and try to find them. Please download and install the software first.

Krok 1: Připojte svůj iPhone k počítači a spusťte program

Connect your iPhone 4/3GS to the computer, a spusťte program. You’ll see the main window as below. Switch to the “Advanced Mode” through the button at the lower-right corner.

Obnova iPhone fotografie

You will be asked to follow the 3-step introduction to enter device scanning mode. The program will ask you to download a plugin before entering the iPhone device scanning mode.

Obnova iPhone fotografie

Krok 2: Spusťte skenování proces hledání ztracených fotografií

After you click the “Start” tlačítko, and follow the steps to enter the device scanning mode. The program will analysis your iPhone for the lost data.

Obnova iPhone fotografie

Krok 3: Náhled a obnovit smazané fotografie z iPhone

Po skenování, všechny nalezené údaje jsou zobrazeny v kategoriích, si můžete prohlédnout fotograf vybrat Camera Roll nebo Photo Stream. Tick those you want to get back and click “Zotavit se” uložit je na vašem počítači.

Obnova iPhone fotografie

Poznámka: Fotografie zde nalezeny obsahuje odstraněny i ty stávající stále na iPhone. Pokud si jen chcete vidět smazané fotografie, posuňte tlačítko na horní oddělit: “Only display the deleted items.”


Metoda 4: Retrieve deleted photos directly from iCloud (Volný)

This method applies to all iPhone generation running iOS 5 nebo novější. If you lost photos just after backed up with iCloud. You can restore from iCloud backup directly.

Například, you just deleted some photos by accident, but you have backed up the iPhone with iCloud yesterday and didn’t take any photo after that. Then you can restore those photos from the backup directly. Or You got your iPhone stolen, but want to get your photos back. If you have other iOS device like iPad, you can login your iCloud account on it, and restore the photos from the iCloud backup. The photos would be downloaded to your iPad. Here are the steps.

1. Na vašem zařízení se systémem iOS, go to Settings > Obecný > Software Update. If a newer version of iOS is available, follow the onscreen instructions to download and install it.

2. Make sure you have a recent backup to restore from.
On your iOS 8 zařízení: Přejděte na Nastavení > iCloud > Skladování > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.
On your iOS 7 zařízení: Přejděte na Nastavení > iCloud > Skladování & Zálohování > Manage Storage, then tap a device listed under Backups to see the date and size of its latest backup.

3.Přejděte na Nastavení > Obecný > Obnovit, then tap “Erase all content and settings”.

Vymazat všechny obsahu a nastavení

4. In the Setup Assistant, proceed to “Set up your device”, tap Restore from a Backup, then sign in to iCloud.
5. Proceed to “Choose backup”, then choose from a list of available backups in iCloud. Then the data in the backup file would be restored on your phone.

obnovit iphone zálohování iCloud

Poznámka: Before the restore from iCloud backup, you’ll have to erase all the content and settings from your iPhone. You may lose your new data and settings.


Metoda 5: Restore lost photos from iTunes backup (Volný)

This method is applicable to all iOS device. If you didn’t disable the automatic sync option in iTunes, it will create a backup every time you synched your iPhone with your computer. You can easily retrieve the photos with those backups.

1. Připojte svůj iPhone k počítači, který má záložní soubor.
2. Run the iTunes. Ujistěte se, že je nejnovější verze iTunes.
3. Po iTunes uznal svůj iPhone, klepněte na tlačítko Obnovit zálohu, or choose File > Zařízení > Obnovit z Back up. Pokud používáte iTunes 10.7 nebo dříve, right click the device from the list and choose Restore from Backup.

obnovit iphone z iTunes zálohování

Poznámka:
1. You should always keep your iTunes backup up to date. Or you may lose your new data and settings since the iPhone would be fully erased and go back to the previous status.
2. Neexistuje žádná způsoby, jak zobrazit náhled obsahu v záloze, and you can’t choose to recover part of them. This is the point that I think iPhone Backup Extractor does better than iTunes.


Metoda 6: Obnovení smazaných fotografií na iPhone běží iOS 8 (Volný)

Nejnovější iOS 8 has a new function on Photo app. You may found there are two new folders named “Recently Added” a “Recently Deleted” under Albums. Jak název napovídá,, the photos you just got is in the “Recently Added” folder while the other folder “Recently Deleted” temporarily keeps the photos you have recently deleted. Tak, pokud jste právě smazal své fotografie nebo obrázky náhodou, můžete snadno obnovit jejich. Tap into the “Recently Deleted” folder and choose the one you need. Pak klepněte “Zotavit se”. The photos would be moved to its original place.

obnovit smazané fotografie v iOS 8

Jak obnovit smazané fotografie na vašem zařízení Android

Pokud jste vymazali své fotografie omylem nebo setření zařízení flash novou ROM. Pak budete muset přečíst tento krok-za-krokem průvodce se dozvíte, jak obnovit vaše ztracené fotografie na Android. Ukážeme vám, jak snadné je. Jediné, co potřebujete jednat rychle.

Proč se můžete dostat zpět fotky

Při odstranění fotografie, videa, hudební nebo jiný obsah, nejsou ve skutečnosti odstraněna. Prostě stát neviditelným. Jsou stále na paměti Android. Takže když jste se zrušuje několik důležitých fotografií omylem, prosím jednat rychle co nejdříve. Čím rychleji budete jednat, tím větší je pravděpodobnost, že obnovit smazané fotografie.

Poznámka: Vypnout Wi-Fi připojení na internet a datové připojení bude lepší.

Jak obnovit smazané fotografie na Android

WARN: Oživení proces vyžaduje přístup uživatele root na telefonu, KTERÉ SE VAID ZÁRUKY.

1. Stáhnout a nainstalovat Android File Recovery nástroj volal Dr.Fone pro Android na vašem počítači.

2. Připojte telefon k počítači pomocí USB kabelu. Musíš umožnit ladění USB na vašem telefonu tohoto procesu. Aplikace, tzv Mobilego bude nainstalována na vašem telefonu.

Poznámka: Prosíme vás, abyste během procesu obnovy nelze spustit jakýkoli jiný software Android pro správu.

připojit telefon k pc

3. Vyberte typy souborů, které chcete obnovit: Kontakty, Zprávy, Záznamy o hovorech, WhatsApp Zprávy & Přílohy, Fotky, Audio, Video a dokumenty. Poté klikněte na tlačítko Další.

Vyberte typy souborů k obnovení

4. Vyberte, zda chcete vyhledávat smazaných souborů nebo všech souborů. Pouze skenování smazané soubory bude trvat kratší dobu. Cvaknutí Další.

režim skenování

5. Program vás informovat, že to bude automaticky zakoření telefon a vrátit se do Nekořenovité stavu po zotavení. Cvaknutí Start.

6. Dr.Fone provedou analýzu vašeho telefonu a restartujte jej. A vy byste měli udělit oprávnění superuser když pokynů na telefonu.

7. Nástroj pro obnovu prohledá váš telefon a seznam výsledků. Můžete si prohlédnout a vybrat ty obsah, který chcete obnovit zaškrtnutím políčka před nimi. Poté klikněte na tlačítko Zotavit se. Program bude vám, kde ukládat obnovené fotografie na počítači se zeptat. Počkejte, až do konce procesu.

Zálohování fotografií na Android

Můžete zálohovat fotografie a videa vašemu zařízení své fotografie knihovny Google zapnutím Auto Backup v menu Nastavení. To může zahrnovat fotografií pořízených fotoaparátem telefonu, fotografie stáhnout do zařízení, a fotografií uložených Apps.

Poznámka: Tyto fotografie jsou soukromé, pokud se rozhodnete sdílet.

Kroky pro zapnutí automatického zálohování

 1. Na vašem telefonu Android, kohoutek Nastavení Google aplikace.
 2. Kohoutek Automatické zálohování
 3. Přepněte kloub Na.

Automatické zálohování

Jak obnovit smazané textové zprávy na telefonu Android

Pokud jste smazali některé velmi důležité zprávy při vyprázdnění SMS box. Musíte jednat rychle. Vzhledem k tomu, vyprázdnění SMS políčko není ve skutečnosti odstranit zprávy, to prostě skrývá to z bezprostředního pohledu. Takže stále máte šanci dostat je zpět, nebo budou přepsány něco jiného. Zde vám ukážeme, jak obnovit smazané textové zprávy z telefonu Android.

Nástroje pro obnovu smazaných textové zprávy

Existuje mnoho nástrojů odlišné PC a Mac na bázi můžete pomoci, a oni v podstatě to samé,: připojit svůj Android telefon k počítači, prohledá váš android památku, pak identifikovat a obnovit smazané zprávy. Zde jsme se zavést nástroj pro Android Záchrana dat: Dr.Fone pro Android.

Ostatní přípravky

Poté, co stáhnout program pro Android Data Recovery. Stále máme co dělat.

Jak obnovit smazané textové zprávy z Androidu

Nyní pojďme začít proces obnovy. Najdete je velmi jednoduchý a snadno ovladatelný.

Poznámka: Prosíme vás, abyste v průběhu celého procesu obnovy nelze spustit jakýkoli jiný software Android pro správu.

Krok 1: Spusťte nástroj pro Android pro obnovu dat a připojte přístroj k počítači.

Připojte svůj Android telefon nebo tablet k počítači přes USB. Program ukáže, že je spojení s přístrojem. App s názvem MOBILE bude nainstalována na váš Android zaručit proces připojení a obnovy.

připojit telefon k pc

Krok 2: Vyberte typy souborů, které chcete obnovit

To může obnovit 8 typy souborů, prosím zaškrtněte Zprávy a klepněte na tlačítko Další. Chcete-li obnovit ostatní buď, zaškrtněte je všechny.

Vyberte typy souborů k obnovení

Krok 3: Vyberte režim snímání

Pokud lze identifikovat ztracená data se zrušuje, si můžete vybrat skenovat pouze pro smazaných souborů. Nebo byste měli vyzkoušet jiný režim snímání.

Poznámka: Pouze skenování smazaných souborů bude trvat kratší dobu.

režim skenování

Krok 4: Jste připraveni začít

Nástroj pro obnovu automaticky zakoření zařízení obnovit maximální množství dat. Po ukončení procesu obnovy zařízení se vrátí do stavu Nekořenovité. Klepněte na tlačítko Start.

Krok 5: Skenování váš Android

Program se spustí analyzovat vaše zařízení, a pokusit se získat oprávnění uživatele root. Měli byste se obrátit na vašeho zařízení a umožní se SuperSU requrest.

Krok 6: Náhled a obnovit smazané obsah

Dr.Fone pro Android bude seznam všech využitelných obsah. Můžete si prohlédnout je a rozhodnout, co chcete obnovit. Zaškrtněte je a klepněte na tlačítko Obnovit. Obnovená data budou uložena jako HTML nebo TXT soubor ve vašem počítači.

obnovit sms-android

Jak se nikdy ztratit textových zpráv znovu

Nejlepší způsob, jak se vyhnout ztrátě dat, je zálohování. Doporučujeme bezplatná aplikace s názvem SMS Backup & Obnovit.

1. Otevřete aplikaci a klepněte na tlačítko Zálohování.
2. Vyberte si, co přesně chcete vytvořit zálohu, then tap Místní záloha pouze. To bude záložní soubor má ukládat na paměťové Android. Chcete-li odeslat záložní soubor na Disk Google, Dropbox nebo e-mailovou adresu, můžete si vybrat jiný.

SMS zálohování navrátit-1
3. Chcete-li obnovit zprávy z zálohování je velmi snadné, jen klepněte Obnovit na domovské stránce, a potom klepněte na záložní soubor v seznamu. Pokud jste nahráli zálohy, klepněte na nabídku v pravém horním rohu, then tap Načíst z.

SMS zálohování navrátit-2